Царская Россия.

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Антон РАКИТИН, 5 сер 2012.

  1. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так пользуется советскими источниками
     
  2. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Навіщо тут розводять пропаганду ворожої держави яка проводила антиукраїнську політику? Може мені відкрити тему 'Третій Рейх'? Буду постити про те яка чудова у нацистів була інфраструктура і промисловість.
     
  3. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Пан страдает солипсизмом...??? Это История...и Её надо знать....
     
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Значить тему про Третій Рейх теж можна створити?
     
  5. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Лично я проблем не вижу....Кстати, если взять ту же программу НСДАП- можно подписаться почти под каждым из 27 ( ??? ) пунктов....
     
  6. SinfulAngel

    SinfulAngel Well-Known Member

    ой..я тебе прошу..всі ваші правителі збоченці, алкаші, зоофіли, педофіли, маньяки, параноїки чи ще щось...є чим "пишатися"

    ---------- Додано в 19:53 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

    я не здивуюся,якщо той цілий Миколай чи Олександр чи Петро, чи Олексій чпокали кіз і корів...

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:53 ----------

    ага.....я теж не зрозуміла....про Царську Росію - то є для того російські форуми...чи ми може маєм кланятися вашим царям???

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:01 ----------

    геть знахабніли....вам що мало російських форумів???чого ви лізете з тими імператорами-збоченцями на український форум????
     
  7. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Ах и ой...Ти таки скажи...в чем ти меня просишь...??? Я такой грамоты,какой пользуешься ти, не разумею....
     
  8. SinfulAngel

    SinfulAngel Well-Known Member

    давайте створимо ще тут тему:"Катюша-зоофілка. Зоофілія в царську добу"

    ---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    є така штука як гугл-транслейтор!!
     
  9. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    И дальше что..??? Или ты свои мысли оттуда черпаешь...???
     
  10. SinfulAngel

    SinfulAngel Well-Known Member

    це типу коли не розумієш українських слів, то перекладаєш їх...
     
  11. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Я говорю про мысль....а не про оформление.....А в золоченую обертку можно и старую портянку завернуть....

    Итак....чем же не угодили даме российские самодержцы..??? ( тем паче что все они сейчас покойниками работают..)
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо про них балакати, алкашня, садисти, моральні виродки, потаскухи. До того ж німці всі наполовину.
     
  13. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Это- История...И это останется в Истории вне зависимости от нашего к этому отношения....
    И знать Историю надо всю- без купюр....типа " это мне нравится- я это приму к сведению, а это мне не нравится- я это проигнорирую..."
     
  14. SinfulAngel

    SinfulAngel Well-Known Member

    так я про них знаю....і про 34 види покарань Грозного...для чого мені лишній раз про їх життя читати?
     
  15. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    так не читайте...
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну класно. Я ж фактаж виклав. А православ'я головного мозку не треба нам пхати під ніс.
     
  17. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Хочу уточнить- это только к русским царям такое отношение....или к римским императорам тоже...???
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Римські імператори не були катами українського народу.
     
  19. kym

    kym Well-Known Member

    Відповідаючи в цій темі ви ж її і підтримуєте.... яка вам різниця яким був руский імператор чи яким був римський імператор.... був та й був .... нехай собі росіяни чи римляни товчуться з ними у нас своя історія
     
  20. Gidra

    Gidra Well-Known Member

    Шо у Вас...??? У Вас- персонально- может быть только своя история болезни....

    А История- она общая...И пока это в твою голову не войдет- будет Украина проходным двором и полигоном....
     
а де твій аватар? :)