Буженина. Як приготувати самому

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем www, 15 гру 2011.

  1. www

    www Well-Known Member

    Оце натрапив на таке... на таке.. що кажу жінці: Їдь до магазину, та купи духовку, бо я хочу, дуже хочу, приготувати буженіну. Оце поїхала зараз, добре..
    А як Ви думаєте, ці рецепти достатьно повні? по ним щось приготується смачне? І яке краще м*яcо? свинина? телятина?

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2011
    • Подобається Подобається x 4
  2. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Это как-то слишком общо.Допустим кусок на 2 кило - сколько времени надо запекать?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. www

    www Well-Known Member

    Пишуть, що 2 кіло - 2 години.
    А ось температуру на 2 години я не втопав, чи 100, чи 70..?

    ---------- Додано в 16:27 ---------- Попередній допис був написаний в 16:25 ----------

    Я буду пробувати у Суботу після роботи. Що вийде - розповім, та фотки приліплю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    я спочатку даю 220 за 15 хв зменшую до 180-200 і печу з розрахунку 1 кг - 1 год (один раз за цей час м"ясо перевертаю), а за 15 хв до готовності відкриваю фольгу і знов збільшкю температуру до 220.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Как по мне, то лучше всего шейка свиная.
    Но можно и окороком обойтись.
    Шпиговать чесноком - дело вкуса, ибо чеснок не любит жару.
    А вот нашпиговать морковкой, солёным огурцом и лимоном - очень даже неплохо.

    ---------- Додано в 10:00 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    На выходных тоже попробую.Только не в духовке,а в аэрогриле,с использованием ветчинницы
     
  7. - симпатичная? ;)

    - 2 часа это для тепературы 160-180, при 70 градусах двухкилограммовый кусок надо запекать часа 4 (от формы ещё зависит) - и то, падать до этих 70 с первоначальных 200 ей бы не меньше получаса :))). Греки так баранину готовят - "клефтико", в специальных печах по 5-6 часов томят в условиях медленного остывания, вкус... :i-m_so_happy: "списфисский" (с)

    Бабушка буженину в тесте готовила, как - не помню, но вкус той корочки был божественным. Буду искать и пытаться.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Знайшла не поганий рецепт! Хочу спробувати на НР зробити. Здається там все просто, а спеції - можна дати які завгодно за смаком!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Головне в цьому м"ясі - не перетримаити в бротрурі... Бо стає сухе, як вода википить... Тому вогонь поменше, часу побільше... А як почне дуже смачно, не просто смачно, а саме ду-у-уж-ж-же-е-е смачно пахнути - розвниайте. А там дастьсі чути... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    А то! других не держим;)[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. www

    www Well-Known Member

    Ну, наскіки я собі зрозумів, стартувати буду з мінімумом спецій. Ставлю на 200-220 м*ясо у духовку.. Ні. Спочатку я наріжу цибулі, накрошу моркви, покладу.. куди покладу? спочатку треба застелити фольгою форму, у якій буде це готовиться, і вже потім на фольгу насипати цибулі з морквою. Потім мішаю червоний молотий перець, чорний молотий перець та ціль. Перемішав. Тепер обтераю цим м*ясо. Обтер. А треба ж іще часничок..Думаю, перед обтиранням або зразу після натикати часнику у м*ясо. Потім згребти ото усе у купу, зробити шарообразну, ковбасну або ковбасно - придавлену форму.Обматую все це тоненьким шнурочком. (слюнки ще не текуть, але ось-ось.)Духовка вже нагріта до 200С.Ставлю всередину те, що пруготував і держу у духовці 15хв. Потім зниххую температуру до 100С і держу 50хв (1 кг м*яса). Післай цього відкриваю духовку, розрізаю фольгу зверху, і держу ще 15хв. Після цього духовка виключається і м*ясо доходить-охолоджуеться 1-2 години.Ювесь цей час я на дворі щось роблю, бо в домі не висідити. А, забув, перевертати мабуть не треба, бо увесь сік витече.
    Щось пропустив? Так, лавровий лист забув додати, що ще?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Барняча нога - це СУПЕР!!! Я баранину дуже люблю.

    А я м’ясо люблю замаринувати за кілька днів, або хоча б за ніч до того як пектиму. І ставити м’ясо холодним в духовку не можна. Воно повинно бути кімнатної температури.
    Доречі не люблю додавати цитрини або оцту до м’яса. Пиво - так, колу - так, ягоди - так, вино - так... а он оцет або цитрина, не люблю.

    Я ніколи не печу нічого передбачено, тобто на 200 грам 2 години. Я печу на малій температурі - 180-190градусів цельсія, довго. Наприклад, невеличкий кусень гов’ядини печу що-найменше 3 години. Воно потім таке люксусово мягеньке.

    ---------- Додано в 22:57 ---------- Попередній допис був написаний в 22:56 ----------

    Віжу цель, нє замєчаю прєпятствій :)))

    ---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

    Ну і нецензурщина :haha: :haha: :haha: І м’ясо держать. В руках? :tongue:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то все таки мала температура це 190 чи 70?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Не соглашусь, жаренный чеснок - это неплохая приправа и к мясу и к рыбе и к морепродуктам. А буженину без чеснока вообще не представляю
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Два кілограми м’яса натерти сіллю і кмином змащеними олією руками, і залишити маринуватись найкраще цілу ніч. На другий день нагріти духовку до 250 градусів і нагріти в ній і рондель. На нагрітий роль кладемо наше м’ясо, нашпиговане часником, посипане коріандром, чорним перцем в горошку і меленим лавровим листом.

    При такій температурі (250 градусів) м’ясо витримуємо приблизно 5 хвилин, щоб стягнулись пори і м’ясо не було вареним. За цей час ріжемо на кільця багато цибулі, котрими потім обкладаємо м’ясо і поливаємо гарячою водою. Потім знижуємо температуру до 180 градусів і печемо, підливаючи випеченим соком з м’яса. Можемо і пивом. 2 години приблизно. В грибний сезон люблю додати свіжі польські гриби.

    Я люблю це діло гамцяти з гірчицею чи хріном і чорним хлібом.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. www

    www Well-Known Member

    Бачу, у багатьох є досвід у цьому ділі.
    А я докладаю, як було в мене сьгодні.
    Ітак, згодно, плану, приготував спеції:

    [​IMG]

    А це - шматок м*яса, біля двох кіло, то я відрізав полововину.

    [​IMG]

    Духовка.. проблема виникла, коли засунув м*ясо... дуже низенька, треба буде мати це на увазі.

    [​IMG]

    натер м*со спеціями, та дав полежати 15-20 хв.

    [​IMG]

    Підготував /дно/ 2 слоя фольги

    [​IMG]

    Поклав заготовку ( жінканастояла, щоб зверху покласти бекон..)

    [​IMG]

    Загрузив..

    [​IMG]

    Перед /загрузкою/ поставив на 200С на 20 хв.. ( мабудь мало). потім переключив на 110С на 1 годину.. через годину витягнив - а воно все сире!! Щось не спрацювало.Засунув знову та поставив 180Ц на 1 годину. Після цього м*ясо приготувалося, всередині виявилося як варене.


    [​IMG]

    На вкус м*ясо гарне але на вигляд - варене та всередині сухе.
    Кажіть, що я робив не так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вам же сказали, что морковку и чеснок надо внутрь мяса, а не под мясо!
    Чем слушаем???
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Забагато. М’ясо висушується.

    Крім того, бачу, ви пекли м’ясо з самого початку у фользі. А воно спочатку печеться у відкритому посуді, прикривається у другій половині процесу. Воно у Вас з самого початку варилось.
    Для варки - якраз.

    Ще є такий нюанс - після того, як м’ясо спечеться, його треба залишити 15-20 хвилин у духовці, прикритим. Воно "відпочиває" і зберігає всі соки.

    В нас зараз піст, але вже через тиждень я також буду пекти м’ясо, покажу результат.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Так высушивается или варилось? :)))
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви ніколи не їли сухого вареного м"яса? Заздрю. )

    Воно зварилось, але не зберегло власні соки, бо не запеклось з самого початку.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)