Будівництво власного будинку

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем vovik, 1 лис 2008.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VoFka

    VoFka Member

    Моє ІМХО: Якщо потрібна фахова порада звертайтесь до фахівців в реальному житті. Форумні теревені до добра не доведуть по простій причині: розгорнутої відповіді ніхто не дасть в короткому повідомлені. Витратіть кілька сотень гривень на консультацію і зекономте свій час. Про екологію: кожен сам собі вирішує від чого відмовлятись, а від чого ні. Наприклад я не відмовлюсь від холодильника, але спокійно відмовлюсь від фреона в теплообміннику на користь безпечнішого для атмосфери газу і так з будь-якими благами цифілізації.
    До Пікассо: якщо ви не представник наших доблестних органів - заходіть до мене в майстерню: хороша кава з мене - можна і поговорити))).
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)



     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    А хто то такий, той фреон, від якого можна так легко відмовитись?
     
  4. VoFka

    VoFka Member



    Про фахівців золоті слова)))) Нижче лінк на конструкцію будиночка з дерев"янним каркасом з журналу Деталь: https://www.dropbox.com/s/ypt9qustykk8l3p/Scan.jpg
     
  5. VVV

    VVV Member

    Різниця з білим гіпсокартоном в тому, що папір (картон) лицьової сторони покритий гідрофобізатором - для того, щоб мати можливість при потребі наклеювати на нього плитку - щоб сирий клей не розмочив паперу за ті години, що стигне. Усе решта - гіпс і папір з того боку - таке ж як і в білому ГК. Зелений - просто щоб відрізняти на гуртовнях, ну і комерція - хто має трохи більше грошей - "про всяк випадок" купить дорожчий.
    Якщо двічі, з перервою 20...40 хв. обробити поверхню звичайного білого ГК якісним грунтом (можна СТ-17) - то дістанемо такий же ефект як і зелений ГК - це з практики, неодноразово вдало реалізовувалось.
     
  6. marianaa

    marianaa Member

    Мы с мужем сейчас планируем как обставить нашу комнатку. Нашли в интернете очень хорошую спам . Качество очень хорошее. Мне очень нравится подбирать интирьер для нашего жилища. Поэтому интернет для меня незаменимое средство для воплощения моей мечты. А еще и деньги экономлю, потому что заказываю без посредников.
     
    Останнє редагування модератором: 26 лис 2012
  7. VoFka

    VoFka Member

    Прям з Мінска вигідно везти? Думаю у Львові значно кращий варіант самому поїхати в польшу і притарабанити диван чи ліжко))) + спочатку його пощупаєш, а потім вже купиш.
     
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    VoFka, :flag_of_truce:
     
  9. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    думаю, що вигідно.
    Там дерево дешеве, вибір великий, і натуральне - то не ДСП
    я і сама туди планую по меблі їхати. Якось бачила білоруські комоди на виставці - то запах деревини далеко чути було, натуральне все-таки, а для спальні - тим більше!
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    не висушене дерево мабудь.
     
  11. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    Шановне панство!:hi: Щиро прошу дати мені відповідь на таке;бажаю вмонтувати в грубку саморобного котла,для водяного опалення.:blush:Може хто порадить, якого котла краще зробити.:empathy:Було б добре щей схемку.:windie:
     
а де твій аватар? :)