Будівництво власного будинку

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем vovik, 1 лис 2008.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    все з точністю до навпаки. Якраз дуже міцний, і тому важкий в обробці. Його не порішеш пилкою, як піноблок.
    Не потребує, якщо хорошої якості і вміло укладати. Ба навіть існує облицьовка з пластин ракушняку.
     
  2. Architect

    Architect New Member

    якраз все з точністю до навпаки
    Ракушняк
    Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
    Ракушняк (рос. ракушечник, англ. coquina, shell rock, shell limestone; нім. Muschelkalk m) — вапняк, що складається переважно з раковин морських тварин і їх уламків.
    Утворюється, як правило, в літоральній і субліторальній зонах.
    За складом поділяється на брахіоподовий, гастроподовий, нумулітовий і ін.
    Ракушняк характеризується великою пористістю (макропористістю), що дорівнює 21-60%; об'ємна маса 1100—2240 кг/м³; теплопровідність 0,29-0,99 Вт/(м•К); межа міцності при стисненні 0,4-28 мН/м².
    Ракушняк легко обробляється, піддається розпилюванню, обтісуванню. Широко застосовується в будівництві як стіновий і облицювальний матеріал.
    Щебінь і пісок з ракушняку — заповнювачі для легких бетонів. Крім того, ракушняк використовується у виробництві вапна, цементу, вапнякового борошна.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Ракушняк

    Справа в пористості ракушняку, якщо з нього викладені стіни, то необхідно ззовні обробити водовідштовхуючою речовиною, або тинькувати. Та й самі блоки повинні бути ідеально вирізаними, щоб з них зробити класну перев'язку.
     
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    Architect, ще один теоретик (((

    ---------- Додано в 09:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:12 ----------

    Легко в порівнянні з чим? З каменем - так, з піноблоком - ні.
     
  4. VoFka

    VoFka Member

    1. Звукоізоляція досягається додатковими методами
    2. Дерево повнно бути просушеним і достатньо товстим, у нас під маркою дерев"янних будинків часто штовхають каркас із мінватою, або будинки з цільного бруса до 25 см (будинок холодний)
    3. Протипожежні заходи і прокладка мереж в будинку особливо електрики.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Наскільки?
    А як правильно?
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    в капіталістичному світі правила диктує товщина гаманця
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Мдя-а-а. Хто би говорив ))))

    г-г-гг Насмілюсь запитати-уточнити, то в порівнянні з сиром? А то щось виглядає, що деякі "практики" наступають знову на граблі )))))

    Угу. Ще би канцелярським ножиком випробовували міцність (або дуже міцність ;) ) несучих конструкцій.... нема слів о_О
     
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    Це щодо обробки, а не щодо міцності. Вам важко слідкувати за предметом розмови?!!!

    ---------- Додано в 22:52 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    Сучасна несуча конструкція - каркас з залізобитону. А стіни вже сорі робіть хоч з ракушняку, хоч з папє маше. Годі будувати за стандартами СРСР.
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    упс, я не встигаю за новими термінами в будівництві. Старію напевно :tongue:

    нИЖнаю, я думав якщо після цього

    хтось пише, що поломав зуби на тестьовій пилці, то і мені можна пословоблудити трохА. Нє? Ніззя то ніззя. Звиняйте що перервав бесіду :)

    Architect, а поясните чому саме вологостійкий, і чим він відрізняється від невологостійкого? Про колір можете пропустити ;)
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    О, поговоріт си холопаки, але так, аби ніхто не видів і не чув!
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    угу. За 50к навряд чи хтось захоче будувати власний будинок десь на 20 поверхів. Бракне троха. А для каркасу малоповерхівки є більш практичні і дешевші матеріали ніж залізобетон. Хоча тото слово звучить огого. Нє? А ще якщо в селі та на пиві, та між трактористами розказати про надпотужні каркаси ... ))))
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    Нарешті трошка клепки прибавилося...
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
  15. Architect

    Architect New Member

    Тим, що його можна застосовувати в вологих приміщеннях. Щодо його складу не цікавився, можете написати, якщо знаєте чи знайдете;) Мені достатньо доказів з практичних застосувань
     
  16. VoFka

    VoFka Member

    Будинок з дерева має бути дерев"янним, прослужить сотні років))))
     
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Та я так і зрозумів, чекав лише підтвердження ;)
    Якщо людина не планує робити з будинку масову парилку, то навіщо переплачувати? Вологостійкий має лиш трохи вищий поріг вологостійкості до тимчасової вологості. Якщо кут сиріє, то потрібно забрати причину сирості, а чи буде там вологостійкий чи звичайний гіпсокартон, однаково з часом покриється цвіллю і розбухне.

    а масло масляним. Нє? ))))

    О. Варто заложити капсулу з листом пра-пра-пра-пра-правнукам. Щоби внуки знали, яка бабця колись була наівна ))))

    В один брус? Це ж з якої тайги його треба тягнути? :tongue: ))))

    Правильно буде не перейматись так сильно товщиною зовнішнього бруса для забезпечення теплоізоляції.
    Він має біти гарним для ока і висушеним, щоб не крутило і не розтріскувався. Далі робите сендвіч з паро- і теплоізоляції, і декоративне внутрішнє оздоблення. Набирати деревом товщину теплоізоляції справа марудна і невдячна.
    Основні примітивні вимоги до теплоізоляції- не давати рухатися повітрю, і не втягувати вологу. А товщиною регулюєте час, за який буде проходити тепло при певній різниці температур по обидві сторони.
    Чи правильно я зрозумів, хочете зібрати тут, а потім розібрати і зібрати там? Я би так не робив. Це набагато проблемніше, ніж збирати один раз з напів-заготовок. (Перепитав, тому що з посту можна теж зрозуміти, що другим варіантом Михайлович мав поїхати на місяць-два попити чеського пива) :)
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви правильно зрозуміли. :)
    Чим проблемніше?

    Ми вибрали саме такий варіант, бо ціни на такі будиночки в нас досить високі. А ми одного разу поділились мрією із знайомими, і виявилось, що будинок з українського лісу, побудований українськими робітниками, коштує втричі дешевше. При чому, будиночки вони возять і далі, ніж Чехія.
    Відмовився через незнання матчасті. Поважаю за чесність. :)
     
  19. VoFka

    VoFka Member

    Перепрошую я доволі не точно висловився. Хотів сказати наступне: якщо хочеться деревянний будинок то не варто використовувати додаткові штучні утеплювачі чи інші матеріали типу мінвати чи не якогось пінопласту, буде простіша конструкція і значно довговічніша та й по впливу на здоров"я значно краща. Про довговічність: сучасний будинок проектується на 70 років, далі капремонт або демонтаж. Про теплоізоляцію: волога все рівно рухається через стінову к-цію, хіба що її зробити з поліетелену, тому потрібно виключити конденсацію вологи в стіні за рахунок достатнього термічного опору стінової конструкції.
     
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Суть задумки було не важко зрозуміти відразу.

    кгм.. Я не знаю як, хто і де має то ліпити і розбирати, тому важко щось передбачити, ну але спробую.
    В Вашому випадку буде два рази роботи по монтажу, і один раз по розбірці (кожна робота щось коштує). Це по-перше. По-друге, погодні умови тут, там і при перевезенні можуть бути різні, тому підгонка деталей всеодно буде потрібна. Крім того затрачається час на сортування (ви ж пронумеруєте деталі при розбиранні, а їх буде немало) після перевезення. По затраті праці посортувати і підігнати деталі займе майже стільки ж як при збиранні з напів-заготовок.
    При всіх сприятливих умовах різниця і проблеми можуть бути не відчутні. Але постійно стикаючись з проблемами якості поставки деревини (і чомусь, переважно, з прикарпатської зони) для мене накладається свій відтінок у баченні цих проблем. Бували випадки, що тупо відправляли фуру назад через цілу Україну, тому що якість була зовсім препаскудна. Не хотів би засмучувати, але в 7-ми з 10-ти випадків деревина може бути недосушена (частіше твердих порід) або багато сучкуватості. Навіть трапляються випадки в старих знайомих, які перед тим поставляли багато разів нормальний ліс. Ну але то таке :) Будем надіятись, що Вам попадеться щось добре.

    о_О :facepalm: поліетИлен??? в конструкціях? пишіть вже краще полімери, буде хоч розтягнуте поняття ))))

    Ви знову висловились
    ;)


    Не знаю чи вправі радити, але при таких написаннях дуже зручно було б дописувати щось на кшталт ІМНО (ІМХО, НМД), тому що такі вислови ще можна приклеїди до літньої альтанки, і аж ніяк до будиночка, в якому потрібна теплоізоляція. А заодно почитайте чим відрізняється мінвата від дерева по довговічності, шкідливості... , як і почитайте що таке антипірени, антисептики, де і коли вони використовуються в деревообробці.
    Ну і повторюсь для любителів помахати язиком пальцями на рахунок суперекології (вже десь писав надцять постів назад, ліньки шукати). Телевізори, холодильники та інше начиння будиночка теж пропонуєте робити з ХВанери? ;) :)
     
а де твій аватар? :)