Будівництво. Утеплення будинків

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Max_N, 6 лют 2008.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    В одному Олюнечка Ви праві, хата дійсно-дача. От тільки одне, розташована під Києвом і коштує майже як двокімнатна квартира в столиці. Якщо у вас є щось подібне прийму у подарунок із великим задоволенням, і вдячним буду дуже довго. А думка така, що дача всеж дешевше ніж готовий будинок, от стіни утеплимо, до ладу приведемо і жити можна, куди там квартирі, як-не-як 100 кв.метрів.
     
  2. Олюнечка

    Олюнечка миється в бані

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Ага, електродами змоцовані. які ті хлопи безтолкові!! шо то є - електрод? елєктрик простінки звязав електродами, зварювальник? з котрого боку той мах № хоче утеплювати - з фасаду? а нім штукатурка вже є?
    безтолковщина йдним словом. :sad:

    140 тисяч долярів коштує та дача?
     
  3. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Майже. Перев"язана зверювальними електродами, щоб містків холоду не було, можна ще цвяхами великими, так раніше багато хто дачу будував, наскільки мені відомо. А як утеплювати сподіваюсь хтось розумний підкаже, якби знав не питавби.
     
  4. Олюнечка

    Олюнечка миється в бані

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    то я вас і питаю - ви хочете з двору чи з середини утеплювати? на київщині просто не вміют будувати власних халуп, нема традицій...

    шо вам подарувати мах № ? кусок землі під Львовом? Запроста. але там нема газу і централізованої каналізації.
     
  5. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Ви знаєте, каналізація - це питання можна вирішити, а газ тепер і так дорогий, тож навчились вже обходитись. Тому пропозиція приймається, чекаю Вашої відповіді.
    А з приводу традицій, сперичатися небуду, навчіть як треба, якщо ваша ласка може знадобиться коли.
     
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Саме так і треба робити.
    Чим шкідливо, якщо утеплюють знадвору? Ніхто ж не каже обшивати хату зсередини пінопластом і потім ним дихати.
    Так під штукатуркою ж! Які промені?

    Якщо цікавитеся мінватами - зїздіть в Коцюбинське:

    Теплозвукоизоляция, ЗАО Беличский завод
    Город Коцюбинское , Киевская область , Украина
    Адрес 08298 , ул. Пономарева,7
    Руководитель Медведев Тарас Александрович
    Дирекция тел.: +38 (044) 3906363
    факс: +38 (04497) 72350
    Отдел сбыта тел.: +38 (044) 3906363
    факс: +38 (04497) 72306
    E-mail teplozvukoizol@bigmir.net
     
  7. Олюнечка

    Олюнечка миється в бані

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    я найшла в півниці пуделко з пінопласту, шо пролежало десь 25 літ, взяла в руки - нє, не росипав сі, але крихкий став, же старчи загачити за шось і юш кавалок відлітає. і не скрипит. постарів. а як на стіні то ше гірше старіє, бо стіна дихає. може хтось видів халупки чи дачі ззовні отиньковані, в котрих ніхто не мешкає - як вдарит гвалтовно мороз, а середині хатки ше тепло, градусів 10-12, то на фасаді виступає вологість з середини. Видно навіть як цегла кладена - отаківо горизонтальні ряди. і нічо, вітер туди-сюди і просихає. як під тиньком буде пінопласт, тій сирості ніде буде подітись - погниє троха і верне сі назад до халупи. тому в таких хатах завше сирість і цвіль, а як ше мала хатка, яка сі не провітрює як тре, то капець повний, повала почорніє відразу. А цвіль то канцероген.
    другоє, шо зле, то то, же в нормальній хаті фундамент і стіни є йдно цілоє і сі деформуют разом. з південного боку трохай сі скручуют, як сі нагріют; як навалите з йдного боку добудову мансарди чи ше яких пару тон тєгарів, то сі перекошує ( на міліметр-два) всьо разом. як зелетрус у вранча, то двигдит всьо разом. за винятком прибудованих прибамбасиків - ганку, гаража, зимового саду й другої фігні. і взагалі, найстійкіший фундамент - квадратовий або правильний пятикутний, шестикутний...
    пінопласт, приліплений до стіни є чужоє, шо увесь трохай сі криши і відстає. якшо дім правильно експлуатуют, я думаю же такий тиньк простоїт 50 літ. якшо замокає, тріщини, мокрий фундамент, перепади температури всередині хати, ніхто не мешкає ітд, то за 30 років зіпрете сі на стіну, а з неї ведлети кавалок і треба буде весь тиньк оббивати і робити поновій.
    а звикли тиньк буде сі тримав 500 літ, ніц му сі не стане, як місти досить вапна і не замокає.

    А ше: шо дешево? 17 долярів квадратовий метр дешево??? :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Утепляв будинок пінопластом (2 см) і Церезітом - акрилова фасадна штукатурка! Дуже рекомендую, вона хоч дрога (було 250 грн за відро) але дійсно якісна, німецька і довговічна ніж все решта !!! Там походу захист від всіх факторів (мороз, вода, бруд, висвітлення, удар)
     
  9. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Люде тілько не живут


    ---------
    Утеплення пінопластом просто найпростіший спосіб (найдешевший)
    Як на мене найбільший недолік то є власне те що пінопласт горить, димить і т.д.
    Мінвата на порядок краще (як мінімум не горить), але й влаштувати таке утеплення на порядок важче

    Додано через 1 хвилину
    Стосовно повітряного прошарку, то якщо він правильно виконаний (не завеликий і повітря в ньому не дуже циркулює) то він також є "утеплювачем" (а від чого ви думаєте пінопласт такий утеплювач?, власне від того що він має багато повітря в собі, нивірите, читайте СНиП ІІ-3-79 Строітєльная теплофізіка, або той ДБН жи замість нього видали в 2006)

    Додано через 3 хвилини
    Стосовно вологи і стіни ни дихают.
    Для того щоб дім дихав має бути вентиляція (хоча б природна) а не діряві вікна і стіни. Звичайно якщо це новобудова з матеріалів які "ще мокрі" свіжі, то одне , а якщо це будинок який вже давно стоїть, стіни висохли, якого милого він має цвісти?
    Яка вологість в повітрі в приміщені? Звітко вона береться, як ви думаєте, кілько люде надихати можут (на дачі)? Як ви думаєте від чого більше цвітут - від того жи в хаті волого чи від того жи в хаті стіни холодні?
     
  10. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Вітаю. Дякую усім не байдужим за поради. За цей час я ознайомився з величезною кількісттю інформації та чув багато порад, чесно кажучи і сам трохи розібрався. Прийшов такого висновку - для утеплення існуючих стін (нагадаю: 12-керамічна цегла, 6-повітряний прошарок, 12-силікатна цегла) обрав 10 см ППС , у відповідності до правил пожежної безпеки навколо віконних та дверних прорізів жорсткі мінераловатні плити (також товщиною 10 см). По шару утеплення тинькування мокрим способом. Ось так. Залишилось виконати та випробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    А шо тоді хочут? Центр? Так це теж наразі. Скоро центру ніхто не схоче, - тілько Солонка, Поршна, Муроване? Але там не місто! То є ліпше?
    До речі. Недавно був в себе на "дачі". Там поблизу колись років так зо 10 тому єдна цьоця мала таку собі... за перепрошую, хібару, шоправда, цегляну. Сама там жила і тримала кіз, десятка з півтора. Хата та була абсолютно безформенна, де кути, де фасад, - кат зна, дах взагалі був односкатний критий толем. Короче, стайня стайньов.
    Так от. Іду я на свою "фазенду", і "О, чудо!" - там машкає молода сім"я, з дитинкою (років з 3-4), правда, мають якогось жигуля на ходу, завезли собі цегли, провели електрику, і з тої халупи роблять палац. Як бачите, варіант. І, треба сказати, шо то не поодинокий випадок, - питання лише в статках.
    Ну і в бажанні працювати.
     
  12. oles

    oles Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    а як щодо екструдованого полістиролу?
    твердіший, не боїться вологи (не гігроскопічний)
    в два рази дорожчий, але його треба в два рази менше, бо звичайний пінопласт набирає вологи і втрачає свої теплоізоляційні властивості.
     
  13. Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    От і ми кажемо, що від холоду, а ЖЕК нам доказує, що від вологості, а саме: від того, що ми інколи речі вологі по хаті розвішуємо.
     
  14. majster

    majster New Member

    а як щодо мікросфери?
     
  15. UKRAIN

    UKRAIN New Member

    Це правда

    В Європі ще користуються пінопластом але вже забувають за ці технології. Наприклад Я строю новий будинок але не хочу його утеплювати пінопластом зовні. Буду утеплювати його з середини мінватою URSA металевий каркас + гіпсокартон.
     
  16. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Вибачайте але то сама велика дурниця.Зсередини ніхто не утеплює,хіба що стіни залізні або з бляхи.Якщо стіни з цегли, то вони будуть промерхати досередини і скоро зруйнуються.Утеплюють тільки ззовні,стіни прогріваються а пінопласт не випускає тепло зі стін.Енергія ніби акумулюється,а так доки грієте доти тепло,перестаєте гріти і зразу ж холодно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Більше всього тепла і грошей втрачається через вікна і двері. Господар з архітектором цього будинку в Польщі (Окшешин) вирішили проблему радикально: :haha: :haha:


    http://w-a.pl/aktualnosci.php?artykul=977

    Вдома нікого немає! :haha: :haha:

    [​IMG]


    Заходьте, чекаємо! :haha: :haha:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Утеплення квартири, будинку (зовнішнє)

    Вирішив утеплити ззовні квартиру. Перш за все через те, що зовнішня стіна, яка охоплює одну сторону кухні і ванни, взимку холодна і час від часу мокра (конденсат). Кожної весни доводиться робити такий собі косметичний ремонт стін (відмивання міжплиточних швів) і білити стелю в кухні (десь 0,3 м від зовнішньої стіни). В кімнаті теж є декілька неприємних моментів, які потребують регулярного догляду. Словом некомфортно. Думається, що утеплення зовнішніх стін по периметру квартири повинно було б вирішити дану проблему.
    Отож, кому що відомо з того приводу. Якісь нюанси і львівські реалії ринку утеплення, технологій утеплення і т.п.. Поради типу "так нероби, а так роби", "з того не роби, а краще з іншого". Можливо навіть контакти успішних виконавців таких робіт (можна через ПП). Актуальні ціни також цікавлять.

    п.с. про "Ваш магазин" знаю, але ціни там як правило "від" і ніколи не вказано "до" :) .
     
  19. galjusja

    galjusja New Member

    Утеплення квартири, будинку (зовнішнє)

    Ми провели собі утеплення теплошумоізоляційними панелями Екотемп. Вийшло трохи дорожче, але як то кажуть "мета виправдовує засоби". Якщо цікавить можу дати адресу їхньої фірми.
     
  20. galjusja

    galjusja New Member

а де твій аватар? :)