Будівництво будинку

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем benderr, 5 сер 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. benderr

    benderr Member

    Планую будівництво будинку під містом, за Сиховом одразу. На наступному тижні має приїхати бригада робочих, але так, як там навіть фундаменту ще нема, не можу придумати де їм залишитись. Спочатку це питання було на їх стороні, а тепер - мені сказали "вирішуй щось або ми нічого робити не будемо". А там вже все оплачено і я навіть не знаю, що тепер робити. Чи можливо варто відмовитись все-таки від них взагалі? Квартира недешево обійдеться зараз на семеро чоловік. Чи можливо є якісь альтернативні варіанти? Можливо хостел є там десь поруч?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що означає " вже все оплачено"?
     
  3. benderr

    benderr Member

    Так вийшло, що оплатив їм роботу на 3 місяці вперед...
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я писав і стирав кілька разів
    Краще промовчу
     
  5. benderr

    benderr Member

    Ну... що є, то є. Тепер треба думати, як буде краще зробити. Може знаєш варіанти якісь?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чому Ви мені тикаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивно таки. Тепер їм можна взагалі не робити нічого, з ними розрахувалися).
    А квартиру винаймати для будівельної бригади - це розкоші, досить орендувати будівельний вагончик, - ті що на колесах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Виглядає так, що це той випадок, коли доречна приповідка про того ...оха, без котрого жізнь плоха :)
     
    Останнє редагування: 6 сер 2019
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ні, якийсь аванс можна, але на місяць, не на три ж. І то коли покажуть що вони за специ.
    Зараз кажуть з профі-будівельниками напряг, бо всі в Польщі.
     
  10. benderr

    benderr Member

    Я сам навіть не можу сказати, як так вийшло. Повірив їм на слово, не подумав і на тобі...
     
  11. benderr

    benderr Member

    Я ж просто запитав))
     
  12. benderr

    benderr Member

    А можливо справді вагончик в оренду взяти просто? Що думаете на рахунок цього? Я вночі погуглив, то найшов, що побутівкі, будівельний вагончик на колесах, як я зрозумів можна тут взяти в оренду. На перший погляд, як варіант думаю піде, та і їм такого хватить цілком. Добре, що хоть є ще пару днів, щоб це вирішити)
     
  13. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    От як гарно до реклами підвели:haha:
     
  14. benderr

    benderr Member

    Якої ще реклами?
     
а де твій аватар? :)