Будівельна компанія Глобус

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем vaniok, 12 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. vaniok

    vaniok New Member

    Доброго вечора! Поділіться будь-ласка інформацією про цього забудовника, ніде нічого не можу знайти. Можливо хтось вже купив квартиру в цього забудовника? Як в них з документами? Мене цікавить їх новий проект Globus Continent ціна 9900 за кв м. Хочу купляти, буду вдячний за будь яку інформацію! Дякую!
     
  2. penguinus

    penguinus Member

    Краще пізно, ніж ніколи. По Globus Continent консультувався з юристами, вивчали дозвільну документацію, знайшли такі проблеми:
    1. Ділянка в суборенді.
    2. Ділянка виділялась під будівництво не житлової будівлі, а торгово-розважального центру.

    Тобто забудовник наразі не має права будувати на тій ділянці житлові будинки. Це означає, що всі наступні документи, як то декларація про почток будівництва не є законними. До того ж будівельну адресу будівництво не має.
    Декларацію про початок будівництва вам в офісі покажуть, а також розкажуть, що вже подали всі необхідні документи в сільраду Сокільників (це вже не Львів, доречі) на новий прямий договір оренди і зміну призначення ділянки. І що тепер не за ними затримка.

    Так що вирішуйте самі. Ризик є, але цілком ймовірно, що до закінчення будівництва всі ці проблеми будуть вирішені і все буде нормально. Особисто я вирішив не ризикувати.
     
  3. kostchen

    kostchen Member

    Привіт. Теж шукав інформацію про них. Це нома компанія, яка зводить у львові 5 обєктів. Жодного вдало зданого обєкту немає. Чи є у когось детальна інформація про те хто засновник, який статутний капітал, документи, хто субконтрактор забудови?
     
  4. Svitlanag

    Svitlanag New Member

    Всім привіт! Плануємо придбати квартиру у глобус парк. Можливо хтось уже придбав у 1 черзі. Наскільки затримують здачу, як будують, і взагалі які відгуки??? Дякую!
     
  5. asfncrelj

    asfncrelj New Member

    Привіт. Оформив Попередній договір купівлі у Глобус Комфорт. Здача будинку мала бути кінець 2018 року. зараз вже літо і ні слуху ні духу. В офісі трубки не беруть. Можливо хтось знає чи здали глобус Меридіан? І чи взагалі щось здали?
     
  6. maksymka

    maksymka New Member

    Здали гарний будинок на Малиновій(р-н Макдональдсу на Чорновола),якісне будівництво.
     
а де твій аватар? :)