Будинок чи квартира

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем SashaY, 23 вер 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Що ви обираєте, - власний будинок недалеко від Львова чи квартиру у Львові?

  1. 1. будинок

  2. 2. квартира

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. SashaY

    SashaY Member

    Як вважаєте, що краще купити, будинок чи квартиру за однаковий бюджет?
     
  2. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    На це питання немає однозначної відповіді.
    Багато питань. де квартира де будинок і т.п.
    Якщо все у львові то одні моменти, якщо будинок за місто то інші
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зробіть експеримент.
    Поживіть місяць-два у приватному будинку /краще зимою/, і місяць-два у квартирі. Куди душа ляже, то і купуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зимою краще квартира.
    Але є сучасні котеджі з класним опаленням, з товстими стінами, з теплим полом, з сонячними панелями на даху, горячою водою, ванною-джакузі та іншим, в які вкладено багато, але далі може окупитися...то звісно таке краще.
    Але ж треба, щоб і до роботи було недалеко, дітям до садка-школи...і виходить, що треба, щоб це було в місті чи передмісті. А таке майно з вартістю ділянки, наприклад взяти Харків, це мільйони.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я б не хотів жити в квартирі. Хіба в якійсь п"ятикімнатній, та й то навряд)
    В нас в своїй хаті одна кімната має таку саму площу, як 2-х кімнатна квартира у Львові)
    Я люблю хату і село :yahoo::rock:
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можливо. А працювати є де?
    А площі мені якраз багато не треба. Ходити з ганчіркою і намивати, і прибирати, і витирати ті великі метри. Ми вдвох в 72 кв. метрах ходимо.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І працювати є де, і транспортний зв"язок, і садок-школа-медпункт. І річка під боком, і до озер близько.
    Зате посеред кімнати стіл на 3,5 метри, кругом 12 крісел і ще танцювати є де)
    А у Львові - тиць-тиць, кругом самі стіни)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    настрій ми робимо собі самі /лиш би тільки не діставали хвороби/

    А настрій - це дуже просто
    во, прошу
    [​IMG]
     
  10. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    На мою думку краще купити квартиру. Тим більше у Львові зараз ну дуже багато новобудов, і з них багато хороших забудовників. Подивиться за новобудовами можна на https://novobudovy.com/novobudovy/novobudovy-lvova, тут досить багато пропозицій. Я якраз планую переїжджати до Львова і пропозиції шукав саме на цьому сайті.
     
  11. SashaY

    SashaY Member

    Якщо не таємниця, - якого забудовника вибрали?
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    Авалон
     
  14. SashaY

    SashaY Member

    Вибрав забудовника Інрергал-Буд , ЖК Семицвіт.
    А там подивимось що з того буде :)
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це підходить тим, у кого було важке дитинство і дерев'яні іграшки)).
    Задавлене з самого початку життя почуття власної гідності треба ж чимось компенсувати.Хіба нормальній, навіть дуже багатій людині потрібен цей ренесанс?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я поставив вам Погоджуюся, але я з вами погоджуюся тільки з цим абзацом)

    А практика показує, що якраз тим, у кого було "важке дитинство" /до речі, що таке "важке дитинство?"/ і дерев'яні іграшки і нафік не потрібен цей ренесанс. Хіба може рік-два, щоб переконатися - це все фігня, тлущ зовсім в іншому;

    зі

    до речі, про іграшки
    на тамтому карантині я був підсадив внуків на "їзду" на рафці від ровера при допомозі патичка;
    Вони так ганяли по бруківці, що в мене черепок розколювався, і через кілька днів я ту рафку сам заховав)))
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. zeeroon

    zeeroon миється в бані

    Дом, конечно, безопаснее: поставил забор и никто к тебе не сунется + соседи могут заметить незнакомого человека. В квартирах, особенно в многоэтажных такого нет. Но я все равно выбираю жизнь в городе т.к. там и работа находится, и друзья с родственниками рядом. А пультовая охрана поможет справиться с непрошеными гостями.
     
а де твій аватар? :)