БТІ і державний нотаріус- здирники :insane:

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Speedo78, 21 кві 2011.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Останнім часом стикнувся з проблемою оформлення спадщини. Так то щось страшне! Розцінки на різноманітні "роботи" БТІ - просто вражають. Без 500 грн. туди навіть не варто йти - дурно прогуляєшся. Здати документи - плати, забрати - плати (навіть коли впевнений, що все оплачено)!
    Дурдом! Нє, щоби вивісити таблиці розцінок, щоб люди принаймі, знали (але розцінки ті явно "зашкалюють" у порівнянні з середнім доходом громадян).
    Платити потрібно не обов"язково за якісь роботи, а за кожну зроблену нову "бамажку"!!!
    Складається враження, що в працівників контори - круті зарплати, хоча, підозрюю, що і це не так...
    Я взагалі мовчу за такі ж "демократичні" розцінки державних (та і приватних) нотаріусів.
    Держава робить гроші - з повітря!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кого то дєтіще?
    Садового!

    Кого ми вибрали у мери повторно?

    Як казали дві старші жінки: Дєкуємо Садовому, що дав нам тепло! (За наші гроші).

    Ну... що вибрали - то маємо. Чиновники напевно самі дивуються: так грабувати народ, а він нас все одно вибирає. Ну але видно, так тому народу подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Зате ВВП росте ...:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    На зарє туманной юності я там працював оператором компутера. На той час зарплата була не грандіозна, але нормальна.
    З того часу ціни встигли піднятися разів в 4 як не більше. А ЗП в колишніх колєгів по цеху майже не змінилися.
    За всіх не знаю, але на тій посаді де був я зараз там не солодко.
    А ше хочу вам сказати шо частково проблема і в законодавстві. Такого вже в законах намутили шо бідні люди тепер мусять ходити по 3-4 рази туди бо перше треба одну бумажку і тільки тоді можна другу починати робити. Раніше процедура була простіша, а зараз "закон не позволяє" все за раз замовити і потім все забрати.

    А про ціни - шо ж ви хочете. Подивіться скільки обід в столовій коштує, скільки одяг коштує і вийде шо 500 грн то вже не гроші, а так - дві пари штанів купити (і то не в магазині хфірмовому).
    Ціни - то тальний абздєц у всьому.
     
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну, то як для кого. Знаю сім"ї, (особливо в селах) котрі живуть на 1000 грн в місяць. Та й пенсії в нас такі. От і скажіть, як тому ж пенсіонеру, оформити, наприклад, спадщину (переважно на все затрачається 1,5-2,5 тис. грн. і 1-2 місяці часу)
    Чомусь наші чинуші з БТІ і інших органів дуже підозріло швидко пристосовуються до підвищень цін на пальне, продукти і інші товари. Чого не скажеш про наші з вами зарплати :sad: Тут, як то кажуть "тягнуть до останнього". Тобто, що отримувати, скажем 2500 грн. в місяць пару років тому коли доллар коштував 5,05, що отримувати ту саму з/п сьогодні, при 8,00 грн/доллар, і 9,80 грн за літру 92-го бензину (а, так переважно і є, з/п особливо на державних роботах з тих часів не піднімалася), різниця, погодьтеся, що є. А от оплати, перечислених вище "послуг" держслужб, чомусь, ростуть "справно". На нас і далі наживаються - як хочуть :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    тому що ниємо на форумах, а не з вилами на вулицях ...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. hrun

    hrun New Member

    Садовий тут нідочого там ще ставленики іншого демократичного уряду до Садового:mocking:

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

    Дійсно те БТІ то організація хапуг за папірчики.Ото наповняють бюджет:tongue:
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    це точно... Садік взагалі нідочого....
     
  9. Natalia P

    Natalia P New Member

    Процедура оформлення договорів купівлі-продажу земельних ділянок з 1 січня 2013 роки зазнала істотних змін. Причиною тому - набрання чинності Закону «Про Державний земельний кадастр» і «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Ними були впроваджені нові правила виникнення, переходу і припинення прав на об'єкти нерухомості, в тому числі на земельні ділянки, які суттєво спрощують процедуру відчуження земельних ділянок. Особливо, якщо мова йде про приватні земельні ділянки.
     
    Останнє редагування модератором: 10 вер 2013
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Хто знає скільки коштує в нотаріуса заява на дозвіл виїзду неповнолітньої дитини за кордон??
     
  11. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    минулого року було в районі 100 грн.
     
а де твій аватар? :)