Брехав що одруженний

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Frayda, 10 кві 2018.

  1. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Мартіні це хто?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дівчата теж хочуть прибрати собі принця, і деяким "трафить", але ж то треба мати королівськи замашки і неабияке "притворство" у вигляді ягняти, або ж краще мати план і коли принц десь розклеївся від алкоголю, то навіть стара карга стане як молода з великим досвідом. А потім вже почне тягнути нитки з того принця. Зло теж не б'єть відкрито. Краще тихо взяти владу і щоби їм всі поклонялися, ще й моду вести жінок по світу - бо десь пришила гудзика на попі - і вже всі наслідують, як вівці. І поведуть їх на жатву. Фанатизм і сліпота - то союзники диявола в боротьбі за души людські.
     
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо, дивлячись у дзеркало, Ваша зовнішнісь Вам подобається, ~ значить неодмінно Ви сподобаєтесь ще комусь

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  4. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Так, він вас використовував, боляче, але треба його покинути, жонаті чоловіки, котрі так довго брешуть з сім'ї не підуть!
     
  5. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Та я і не хочу щоб він з сім'ї ушов- не моможу я сістре таку біль зробити... Сама ужо не знаю що мені треба... Думаю уїхати з міста...
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто хлопець трахав @Frayda, і брехав шо жонатий, а виявився не жонатим, вона від нього залетіла, а він чоловік сестри якій @Frayda нехоче "е таку біль зробити",
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Бідна сестра, як вона жити буде коли дізнається що її хлоп не жонатий, та ще і шурін її сестрі, від якого та залетіла о_О

    @Makarenko Anna як тепер їм жити далі? Як :facepalm:
     
  8. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Думала що вагітна від того кутаса, що напердоляв курве-манделепе з цукерні...
     
  9. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Сестра жила з кутасом і мені брехала що вона офіційно зачоловічна ( щоб перед мене погелтуватися-мол, вона при чоловіке, крутая), а наша мати прогутарилася, що громадянство видало сестре муніципальну хату- таку що дають тільки матерям- одиночкам (= она не може бути офіцийно одружена!)
     
  10. mailme

    mailme Well-Known Member

    А чого Ви взагалі з одруженим водилися?
     
  11. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Так цікавше
     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    один із способів "оживити форум" - присікати ненормативно бикуючих елементів.
     
  13. Olena Hrytsak

    Olena Hrytsak New Member

     
  14. Olena Hrytsak

    Olena Hrytsak New Member

    Згодна повністю. Ще один метод - повністю змінити себе й розпчати із зовнішності, кардинально при чому:) Наприклад, зрізати волосся й спробувати його продати. Ефект буде позитивним й потрійний до того ж: нове обличчя у люстрі, кошти й відчуття початку нового життя. Я сдавала свої коси тут Продать волосы, купить волосы в Украине — постижерная мастерская PostigeStudio, щоправда, вирішила з ними розстатися з іншого приводу. У цієї компанії супер-професіола парикмахер, стрижка безкоштовна.
     
  15. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    жах....
     
  16. Riona

    Riona Member

    в кожного своя правда...
     
  17. HelenYoko

    HelenYoko New Member

    Тут питання стоїть інакше. Чому ви себе так не поважаете, що навіть з "одруженим" чоловіком хочете будувати стосунки?
    Мені дуже шкода, що вам довелося пережити таку брехню і я сподіваюсь, що вам вдалося повернути віру в себе. Якщо є запитання чому так трапляється саме з вами зверніться до женщины психолога онлайн. Спеціаліст допоможе вам розірвати сценарій невдачних стосунків, підведе до розуміння причин і як з цим боротись. Вірю в вас!
     
  18. LadyMarry

    LadyMarry Member

    ага, а потім ще й він обманщик і лицемір, а вона біла і пухнаста ))))
     
  19. sweet lady

    sweet lady Member

    завжди думала, що навпаки, одружені чоловіки брешуть своїм коханкам, що немають нікого)))) а тут навпаки.
     
  20. Mranda

    Mranda миється в бані

    так, я теж так думала
     
а де твій аватар? :)