Брехав що одруженний

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Frayda, 10 кві 2018.

  1. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Чоловік брехав що одружений, щоб я не просила його одружатися зі мною... Тільки вчора дізналася...досі в шоці.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Правильно робив ;)
     
  3. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Декілька років ми з ним зустричалися, я таємно бажала ще колись буде і весілля, і хата, і дити, як у всіх дівчин... але ж знала що одружен и нічого не просила, бо кохала. Я він тільки брехав мені та користовав для сексу.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ви його для чого використовували? Хіба не для сексу? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може ви домогалися його занадто, а він не міг відмовити вашій вроді, та не хтів пов'язувати з вами подальше життя з вами з інших причин? Бідний чоловік... Він хоче сам полювати і бути мисливцем, а тут його в сілки хочуть запхати? То антиприродньо... Штучна сучасна емансіпація - то корисне для внутрішнього світу жінки, але не у відносинах між статями - то шкідлива подія. Втрачається та загадковість, яка приваблює чоловіків. Чим більш недоступна - тим більше бажана.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Є хлопи, котрі тільки відійшов від хати, вже знімає шлюбну каблучку з пальця і понеслась: цікавий, багатий, нежонатий.
    Крутять голови панєнкам і паням, обіцяють золоті гори. От вони є зволочами.

    А ваш бойфренд все робив в межах пристойного. Це ж тре до такого додуматися... :)
    Ви ж себе вели не найкраще - таємно мріяли розбити чужу сім"ю ;)

    Так що се ля ві, далі буде...
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вважаю що "використати для сексу" то згвалтувати, або тримати в рабстві, а двоє дорослих людей вивористовують секс а не когось для сексу.
    А ще мені чомусь здається шо автор муШчина :)))
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Трансгендер???о_О
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Frayda
    Слова з пісні:
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Підліток
     
  11. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Ага.( Чим більше я недоступна- тім меньше бажана і взагалі ніхто не прибавлюется, сама да сама, чоловіки не цікавятся мною.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    То покажіть себе. Може, хтось з форуму зацікавиться.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. tea man

    tea man 茶人

     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    @tea man, ті стюардеси - то вже замолоді для мене (вірніше, я для них застарий). Так і вмерти можна(((((

    Ось, @Frayda, 40 літ. Якщо вона б ще написала, жи в неї ступінь вгодованості - "тоща", то в мене вже б слинка потекла)))))
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та я ж не про те, щоб зовсім заховатися і нікому... Але ж не так, щоб думали, що всім і завжди.
    Від себе тільки можу порадити - не шукайте пригоди на свою голову, бо настають часи, коли краще почитати більш моральне чтиво, яке спонукає до великолюдського кохання, а не викдикає потяг до тваринного інстинкту. Проблема ваша в тому, що ви вважаєте когось винним у своїх нещастях. Всі ми грішні, але мало хто має каяття. Шукайте любов до Господа і він вам віддячить. Ви будете не сама і щаслива.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tea man

    tea man 茶人

    І брехати б не довелось, що одружений.:)
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як Уляна Супрун?
    :mocking:
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    55 літ - то вже трішки забагато(((
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Frayda

    Frayda Well-Known Member

    Усі хлопці бажають мати вродливих дівчат, а якщо внешка не фонтан то доводится задовольнятися тим що є- старими, хворими, одруженними... і усе від них глотати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    :)))
    Так він ж замаскований кавалір :mocking:


    Коли я бачу такі теми, то собі думаю чи то часом не Мартіні "оживляє форум" :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)