Браво президентові Давидові Менделю!

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем levandivka, 4 бер 2008.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    пан стєпанич, ви забули, що "миротворці" ніякі не миротворці...
    і "захист осетин", це захист військових, яким платила росія за те, що вони обстрілюватли грузинські населені пункти...
    інакше і бути не могло....
    хіба це вас дивує?..
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    Ясно, що дивує!!!
    Ви не знаєте?
    То ж помаранчева влаааада! "Она начхала на половину проживаючих в Україні неукраїнців!". :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Та Ви шо??? При усій повазі до Вас хотілося б почути аргументи: чому миротворці-не миротворці, що це за "військові"...

    Дивує, чесно кажучи. Могло бути інакше. Тому що ІНАКШЕ - на користь Росії за логікою. Відвели б війська, як вимагали США і іже з ними, на попередні позиції. І тоді - які претензії до Росії? Осетини все рівно з грузинами разом жити не будуть, крім як до Росії їм податись нікуди. У Грузії залишається головна біль. Ініціатива переходить до Саакашвілі, а Росія з ним не хоче домовлятись. Ну і подальша відповідна логіка розвитку подій. Тобто, Росія у цьому випадку була б у виграші. І реакція Заходу була б значно іншою. А що зараз? Мало того, що фактично Росія взяла на шию цю обузу - П.Осетію, так ще й імідж у світі втратила.

    Додано через 1 хвилину
    Левандівко,
    не заважайте! Тут серйозні люди дискутують про серйозне! "Сарказм здесь не уместен"(с).:)
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    "осетини" з російськими паспортами і довгою кар’єрою в ГБ, обстрілювали грузин з рогаток?..
    не відповім прямо.... [​IMG]
    по-моєму, тут навіть не в осетинах справа....
    бо хто такі осетини для росії?...
    пару тисяч смаглявих (тут вже звучали слова щодо цього) тепер громадян росії, яких не дуже люблять в російських містах...
    якщо спитати у російських скінхедів, до яких так люб’язно і поблажливо ставиться влада росії, що вони думають про "хачиків"?...
    яка буде відповідь?...

    тут головне принцип: ніякої свободи колишнім республікам....
    якщо до прибалтів "довга рука кремля" добратися не може, бо вони в євросоюзі і в нато, то грузія (та решта країн) -- беззахисні...
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    Я мав на увазі МИРНИХ осетин, а не ополченців. Щодо ополченців... за роки бойових дій між П.Осетією та Грузією фіг знає, чия там зброя може бути. Хоча очевидно і росіяни "підмогли" осетинам. Як США - грузинам. Я ж не кажу, що Росія біла і пушиста.

    ЗІ: Щодо миротворців Ви пропустили.

    Сто пудов! І навіть не в осетинській землі.

    ІМХО: справа не в "ніякої свободи колишнім республікам". Справа в тому, що Росія захищає своє місце під Сонцем. Якби колишні республіки так прудко не побігли під егіду США (НАТО), то і Росія б вела себе по відношенню до них абсолютно по іншому. А так це реакція на ВОРОЖІ по відношенню до Росії дії бувших республік.
     
  6. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    Я повністю згоден з цим твердженням. Але Росія ніколи не задасть собі питання ЧОМУ вони так ВСІ побігли??? Всі такі погані, такі ворожі, а от Росія добра, тільки злом оточена світовим?
    Це дуже страшна констатація факту - зуміти розгубити ВСІХ нормальних друзів, весь соцтабір.
    Для мене тут відповідь однозначна. Без "допомоги" Росії самі США ніколи в житті б і не мріяли про такий подарунок.
    Факт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    Трохи політ. інформації:
    Цифри кажуть, що з нашого боку основна маса позитиву у відносинах.
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    я впевнений, що мирному населенню якраз абсолютно байдуже, чи вони живуть в грузії, чи "автономно", головне, щоб ніхто не ліз "зверху" та не вказував, як жити...
    перепрошую, не зрозумів....
    що я пропустив?
    перепрошую, а вступ України до нато яким чином позбавить росію місця під сонцем?...
    місця не позбавить, просто значно зменшиться кількість вітренків, корчинських та різної іншої шалупєні....
    лужков уже не зможе приїжджати так вільно до криму і "виступати"...

    Додано через 3 хвилини
    та які цифри!.. [​IMG]
    на іншому форумі, де я беру участь в його роботі, чорним по білому написано "Категорически запрещается разжигание межнациональной розни или действий, направленных на возбуждение национальной, расовой вражды, унижение национального достоинства, а также высказывания об исключительности, превосходстве либо неполноценности пользователей по признаку их отношения к национальной принадлежности или политических взглядов."
    нині появився якийсь товариш, який у моєму розділі (!), в започаткованій мною темі (!) просто так назвав мене бєндєровцом....

    зрозуміло, що він одразу потрапив у вічний бан без права повернення і всі пости його я потер.....
     
  9. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Все правильно. Але вона абсолютно при цьому не цінує життя людей (так само, як зрештою і америкоси). Це країна з дикою деспотичною владою, яка крім своїх інтересів не бачить нічого...

    А коли мене називають бандерОвцьом - сприймаю як комплімент ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    Фіг вимовиш!:)
    Найпрямішим! Падає тінь США.
    Це характерна риса подібних держав. Тобто тих, які вважають себе "вєршителямі судєб міра".
    Отож. А грузини "лізли".
    Ну, чому миротворці-не миротворці.
     
  11. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Браво президентові Давидові Менделю!

    Якщо вам, Пупере, не байдуже, чи живете ви у Росії чи "автономно", чому ви вважаєте, що осетинам це байдуже? Хіба вони не можуть хотіти теж бути незалежними від свого "ворога" - Грузії?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не знаю як кому, але у мене таке враження, що Мєдвєдєв курить травку, або Путінівські спецслужби накачують його чимось... він, як робот, як остєклянєвший.... його виступ - то ... розмова термінатора.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тю...
    [​IMG]
    Кукла наслєдніка Путті.
     
  14. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    … и ад следовал за ним. (с)

    Да они там все киборги, Мих. И у каждого в голове сидит персональный марсианин.

    И вообще, все политики, которых мы видим по телевизору – это не реальные люди, а 3D-модели, сконструированные по технологии американской фирмы "Silicon Graphics" на их же рендер-сервере 100/400 (позволяет просчитывать до ста главных и четырехсот вспомогательных политиков).
    То, что 3D-Медведев косноязычен, скоре всего является следствием того, что русские попали в жёсткую немилость к американцам (из-за Грузии вероятно) и американцы понизили тактовую частоту процессора сервера.
    Ничего, с Грузией разрулят, нефть подупадёт, америкосы тактовую частоту повысят, и запоёт Ведмедь, мов, соловей, и выдаст чё-нить, по сравнению с чем Путин с его «мочить в сортире» будет нервно курить в сторонке, а стеклянная кукла его наследника (див. вище) под толстым слоем нафталина медленно истлеет в забвении.
    Читайте книжки. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Докладніше про це ось тут: http://vladimir.vladimirovich.ru/
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Степаничу, скільки Вам і мені того життя залишилося ?
    Так і будемо труситися "как бы к России задом не повернуться" ?

    Невже так і помремо, не покуривши гамериканської травки і не трахнувши негритяночку ?
    Степаничу, Вам не шкода змарнованих років, га ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нє, Борисе!
    Задом повертатися ні до кого не можна. ТАКий час...
    Виграють, моцніше любої негритяночки...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    (Офтоп):
    Фраза мого друга, якою він втішує тих, хто потрапив у халепу:
    "Вперше фортуна повернулася до тебе боком.
    Але не задом, знаючи твою мерзенну вдачу".
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Так уже ж. Ну, якщо ми обличчям в Еуропу, то, натурально, до Росії задом. А як?
    Поки що на екстрім не тягне. Поки що.;)
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Забули про "двоголову"?
    Одін глаз - на Кавказ, а второй - в Арзамас... (с)
     
а де твій аватар? :)