Брати та сестри, коли ми вже станемо Європейцями ?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем anton patriot2, 9 лис 2009.

  1. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    "Брати та сестри, коли ми вже станемо Європейцями ?"

    Насправді дуже обширна тема, що хвилює свідомих громадян.
    Що я розумію під словом європеєць?(Тут я вже уявляю Європейський союз) Для мене це перш за все людина, яка вміє думати!, яку цікавлять не лише матеріальні цінності, це людина яка вміє і звикла працювати.
    Я не письменник тож небуду вас навантажувати "навороченими" текстами. Перейдемо ближче до діла.
    Україну за часи існування надзвичайно пошарпала історія. Були важкі часи. Але що ми маємо зараз? Маємо величезну гнойну рану на ненці Україні. Ми втратили ту соборність ту однодумність, в нас немає спільноі мети, а нашим дідам прадідам роками задурювали голову. В нашій країні абсолютне різне населення зі своіми думками вподобаннями, намірами. Хтось оберає одну мову хтось іншу, хтось тягне на схід, а хтось на захід.
    Поставлю вам перше питання:
    1. Чи є шанс у України досягти соборності?(духовної,мовної)*​

    *Не маю наувазі щоб усі були одної думки, маю наувазі по відношенну до України і українського, повага і любов.

    Не дивлячись на те яки ми різні,на всі чвари що між нами виникають, ми живемо і працюємо. Одні боряться інші опускають руки і починають відкупорювати чергову пляшку,поки я дописую це речення.
    Проблема, яка мене особисто турбує це багатомовність у країні.
    Наступне питання:
    2. Чи підтримуєте ви одномовність у країні ?

    3. Це реально на данний момент з сучасною українською політичною елітою?

    4. Можливо у вас є ідеї по поширенню української мови?**

    **Чи готові ви приймати активну участь(якщо вважаєте ,що влада цим займатись не збирається). Це якісь масові заходи, флешмоби, все щоб зацікавити людей і показати , що нам не байдуже.​

    З мовою трохи розібрались. Повернемось до теми європейця. Я вже казал справжній європеєць це втілення людини яка вміє думати. До вашої уваги наступні питання:
    5.Чи вміє сучасний українець думати? (маю на увазі ігнорування зовнішніх чинників реклам іт.д., власний аналіз). щоб краще зрозуміти питання пропоную приклад- вибори. Якщо невміє, то коли нарешті навчиться?​

    Перейдемо до політики.Коротко але важливо.
    6.Чи задоволені ви сучасною політичною елітою?

    7.Коли варто чекати прихід нового покоління політ. еліти і яким ви собі його уявляєте?

    Поки закінчую з основними питаннями, по мірі згадування чи потребування буду додавати нові. І останнє!!:
    8.Чи можуть люди змінити ситуацію самостійно? Чи готові ви вдатись до активних дій?

    9.Чи вірите у розквіт України ?



    Люди усього 9питань, 9 питань для тих, кого турбує життя України та українців, не лінуємося відповідаємо, не залишайтесь осторонь. Я створив таку тему саме на львівському сайте, бо я гадаю тут наш порятунок і єдине, що в нас залишилось.
    Даємо відповідо по порядку в стовпчик
    П.С. Створюю цю тему, не для того шоб скаржитись як нам туго живеться ітд.Ні в якому разі, треба для себе працювати і працювати. Нетреба безглуздиг балачок. таких тем вже мільйон про те як нам погано ... Я просто хочу спитати вашої думки!
    Щоб нікого не образити я невдавався до подробіць(наприклад Росія, там Тимощенко іт.д.)
    Будь ласка, підійдіть до питань зі всією серйозністю! Не треба захламляти тему образами, неповагою, офтопами ітд.
    П.С. якщо тема зандто складна до сприйняття чи зовсім не цікава, модератори можете видаляти
    Якщо когось моя ідея зацікавила, але ви важаєте матеріал занадто сирим, звертайтесь можемо переробити разом))
    Приємних вам дискусій панове)):)
     
    Останнє редагування модератором: 9 лис 2009
  2. 1. Так.
    2. Не знаю.
    3. Ні.
    4. Ідеї - банальна повага до мови, бажання її знати досконало, спілкуватися.
    5. Дивлячись який українець.
    6. Ні.
    7. Поняття не маю.
    8. Так, звичайно.
    9. Вірю у розквіт, але не обов'язково для цього вступати в ЄС.
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як вже ці, буцім партіоти, задрали...
    anton patriot2! І ви дайте відповідь:
    Чому ми повинні ставати європейцями, якщо ми українці?
    Що хвилює решту українців, якщо свідомих цікавить тільки КОЛИ?
    І яких це вам кортить активних дій?
     
    Останнє редагування: 9 лис 2009
    • Подобається Подобається x 2
  4. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Я був би радий побачити більш розгорнуту відповідь з описаними поглядами і думками)) Сенс в питаннях якщо кожен сяде напише:
    1да
    2нє
    3нє
    4да
    5..... ?
     
  5. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Мене теж чесно кажучи) тому я не до чого не закликаю! а просто задаю питання, може список не ідеальний) , але це важливо для нас українців.
    ))
    Ми знаходимося в європі територіально, але не за рівнем ровитку. (доречі про ЄС вже виправив недоречно то було писати)
    Вибачаюсь ВасМТ, якщо ви не вважаєте себе європейцем.. то пардон..можете важати себе азіатами(мені прикро, що 2 коментар і вже починають питати нафіга нам та європа)
    Кажу вдруге я не навязую своєї думки і ніхто нічого не повинен зробити! Як ви це нерозумієте? Мене дістали ці теми Яка Україна погана, яка у нас погана влада..ітд. яких вже тисячі! Абсолютно звичайні питання які не мають на меті щось довести чи у чомусь переконати! І повторюю я нідочого не закликаю.

    І доречі європа це не країна))взагалі ми і так європейці. а Коли кажуть Європейські країни розуміть вищу ступінь розвитку економіки, культури і т.д
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто, ми недоразвинуті - дауни...

    Цікаво, а як ідентифікують себе мешканці ПАР або Єгипту? - африканцями? А японці - азіатами?

    Угу... А це просто вирвалось..?
     
  7. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    "vi tak rassujdaete kakbutto vam let 15"))
    vse ya movchu, ne vistachae meni confliktiv she))
     
  8. night

    night Well-Known Member

    1.Думаю ні. Українці не той народ який може домовитись сам з собою. Хай краще все пропаде ніж схід визнає що захід не рагулі а захід що схід не москалі.
    2.Звичайно державна мова має бути одна. Вся документація, політика, навчання має йти деожавною мовою. Але при тому не гнобити і інші мови і надавати підтримку їм.
    3.З сучасною політикою реально тільки звідси кудись подальше виїхати років так на 20. Нічого не зміниться ще дуже довго. Міняються тільки імена політиків, а політика держави і напрямок так званого розвитку залишається при будь якому з імен таким же самим.
    5. Українець і думати..А зачим це нам. Наші думки зводяться якби спростити собі життя, де б щось нахаляву нажити, кого обдурити і що я з цього буду мати. Думати про розвиток, про покращення життя, про культуру до самого себе і до навколишніх людей не модно для українця. Зачим щось міняти якщо стара система (вкрасти, дати хабар і т.д) дає чудові заробітки малому проценту населення, а інша його половина або тупо спивається, або ниє як все погано і якби хтось щось зробив, або старається звідси виїхати.
    Щодо коли навчимось думати. Ще не один десяток років будемо ходити в шорах і розказувати казки як в нас все чудово і яка Європа фігня і як там люди не правильно житуть і які там всі аморальні і бездуховні. Саме цікаво що це розказують люди які там і не були ніколи. А щодо аморальності і бездуховності то варто спочатку глянути на суспільство яке ми ж українці і створили.
    6-7. Політиками які зараз при владі ясна річ не можна бути задоволеним. Але і нема гарантії що наступні будуть кращі. що це не будуть діти, внуки, племінники сьогоднішньої так званої політичної еліти. Щодо змін політиків...думаю якщо на теперішніх виборах не переможе Яценюк (а він дуже сумніваюсь що переможе), ближчі 5 років нам дальше спостерігати війну Тимошенко і Януковича і їхніх прибічників.
    8.Особисто я не готова марнувати своє життя на примарну боротьбу з політиками, їхніми грошима і вибачте на слові рагулями якими кишить наша держава. Життя дається один раз і жити хочеться як людина а не як скотина, в бруді,в беззаконні, в країні хабарників, злодіїв і брехунів. Владі байдуже на народ. Ми можемо голодувати, страйкувати, хоч масово скакати з 9-го поверху.Результат буде таким же, а саме марні обіцянки,або повний ігнор проблеми. А люди дальше будуть вестись на це. тому щов нас шори казкової країни і поки ми їх не скинемо, не піднімемо голову і не скажемо що ми дійсно живемо як скот і що варто звернути увагу на світову практику вирішень проблем нічого не зміниться.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    ДЯкую класна відповідь!
    я ввечері теж напишу.. щщо я думаю
     
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    то якесь статистично-політичне дослідження?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    хах))якбиж-то) я був би радий якщо-б мені за це ще і заплатили))
     
  12. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Точно. В мене теж таке склалось враження. :)

    night, то Ви, так виходить, теж належите до тієї половини народу:
    А отут вже пішла прихована політична реклама:
    Чиї думки тут маєте на увазі?
    Ви так особисто думаєте?
    моральна і духовна night...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Пухнастику, та не переймайтеся. Цій дівчині все в Україні погано. Якщо чесно, то вперше в житті бачу таке поливання брудом України і вихваляння Європи, хоча спілкувалася з багатьма людьми, які були і жили в Європі.

    Я теж так думаю.
    До речі, не варто ділити народ на дві половини. Є і такі, яких задовольняє життя в Україні. Серед них я.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. night

    night Well-Known Member

    В житті зіштовхуюсь з таким з людьми які так думають дуже часто. Достатньо піти вирішити питання в будь яку державну уствнову.
    принаймі я не стараюсь виглядати білою і пухнастою і казати тільки те чим зможу заробити бали в очах інших людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Скоро, очень скоро станете Европейцами!
    Очень скоро!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

     
  17. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я теж не підтримую людей, які поливають брудом Україну і вихваляють Європу, але це ще не так страшно порівняно з тими людьми, які поливаючи брудом Україну і вихваляють Росію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    ІМХО: думаю тоді, коли принаймі один європеєць захоче стати українцем...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Золотые слова, Пан!
    Золотые Слова!!!!!!
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...во,Полковник хоче...але то Азія...:scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)