Бокс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

  1. LMV

    LMV Well-Known Member

    Сергій ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО:

    «Бій з Чарло відбудеться»


    [​IMG]

    Український боксер може провести поєдинок з Джермеллом Чарло

    Український боксер Сергій Дерев'янченко заявив, що одного разу його бій з Джермеллом Чарло відбудеться:

    «Я думаю, в свій час цей бій відбудеться. Ми обоє працюємо з одним промоутером (Елом Хеймоном) і це робить підписання можливого контракту легшим.

    Набагато простіше підписати контракт і вести переговори, коли ваші інтереси представляє одна людина, ніж спілкуватися з іншими промоутерами. Так що я думаю, що свого часу цей бій відбудеться.

    Я знаю Чарло як хорошого боксера. Він дуже сильний і молодий. Я вважаю, що наш бій буде прекрасний.

    Можливо, у нього немає великого досвіду в аматорському боксі, як у Джейкобса чи Головкіна, але у нього достатньо досвіду в професіоналах, щоб стверджувати, що він на їхньому рівні».

    Раніше повідомлялося про те, що Дерев'янченко може провести бій з Саулем Альваресом.


    Сергій ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО: «Бій з Чарло відбудеться»
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    рідня...
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, а Ви таки фальшивий львівець :)))
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Заїка цциган - ви справжній цциган.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, так то ж нормально: якщо вже кимось бути - то справжнім, нє?
    А Ви смикаєтеся, як тота на тотому :)))
     
  9. oile

    oile New Member

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 26 вер 2021
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Олександр Усик: скільки заробляє, в якій країні хоче жити і як підтримує романтику із дружиною


    View: https://youtu.be/qbAHVdeXn-Q


    00:04:01 Мохамед Алі або Майк Тайсон
    00:04:04 Віталій Кличко чи Володимир Кличко
    00:04:07 Улюблений фільм дружини
    00:04:40 Спати чи їсти?
    00:04:45 Улюблена іграшка дочки
    00:05:21 Мої сини люблять на сніданок
    00:06:42 Якщо на вулиці при тобі чіпляються до твоєї дружини, твоя реакція?
    00:29:15 Три мої спогади про Крим
    00:35:14 Головні жінки у моєму житті
    00:36:35 Про знайомство з дружиною
    00:39:13 Про весілля батьки не знали
    00:41:15 Життя змінилося після народження доньки
    00:43:07 Проти партнерських пологів
    00:45:22 Життя та стосунки на відстані
    00:46:47 Чому не переїхав до Америки
    00:52:14 Мама присутня на боях
    00:54:32 Рік пролежав у лікарнях
    00:55:48 Життя за статутом
    00:58:30 Про що шкодує
    1:23:30 Хто я за 10 років?
    1:34:14 У побуті я…
    1:06:44 Виховання дочки
    1:17:08 Про духовне виховання дітей
    1:25:08 Про мрію стати актором
    1:33:17 Романтика будинку з пивом та раками
    1:38:16 Обмеження та рамки
    1:43:54 Скільки заробляє Усік за бій
    1:49:29 Багато втратив гроші через свою позицію
    1:50:51 Ціна титулу абсолютного чемпіона
    1:54:08 Травми
    1:57:24 Щоденник із побажаннями для дітей

    Усик поскаржився, як його "кошмарять на кримському кордоні" окупанти
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Найкращому боксеру світу пропонують провести 2 поєдинки за 100 млн доларів

    Зараз на столі у "Канело", якого усі спеціалізовані видання вважають найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії, лежать дві пропозиції, повідомляє Майкл Бенсон.

    Промоутерська компанія PBC пропонує Альваресу (57-1-2, 39КО) зустрітися із Джермеллом Чарло (34-1-1, 18КО) у травні 2022 року, а у вересні – із Девідом Бенавідесом (25-0, 22КО).

    Водночас, Едді Хірн теж пропонує Саулю двох суперників на 2022 рік: Геннадія Головкіна (41-1-1, 36КО) та Дмитра Бівола (19-0, 11КО).

    Який би варіант не обрав мексиканець, за два поєдинку йому заплатять близько 100 мільйонів доларів. Більші гонорари в історії боксу отримували лише Флойд Мейвезер-молодший та Менні Пакьяо.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дружина Усика: «Лома сказав: «Поки не закінчиться війна, не кину Україну»

    Дружина Олександра Усика Катерина розповіла, як розкрилися спортсмени та зірки після початку війни.

    — Чи є в Росії боксери, які зателефонували до Олександра і висловили підтримку?
    — Таких немає. Думаю, у їхній бік також йде дуже великий пресинг.

    — Вас хтось здивував зі світових та українських зірок під час війни?
    — В Україні усі красені. Знаю, що багато футболістів вступило до тероборони, волонтерять. Берінчик молодець, займається волонтерством. Бумбокс вступив до тероборони. Так багато таких.

    Що стосується світових зірок, Бекхем – моя любов. Він взагалі красень, дуже людяний. Допомагає Україні, дав свій інстаграм у користування медсестрі з Харкова. Це круто!

    — Як справи у Василя Ломаченка у Білгороді-Дністровському?
    — З ним більше Сашко спілкується, я здебільшого з його дружиною — Оленою. Вони перебувають у рідному місті, і нікуди їхати не збираються. Знаю, що Вася відмовився від чемпіонського бою із Камбососом. Він нам так і сказав: «Поки не закінчиться війна, я не кину Україну».
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Ждём бой Усика. Знаю его политическую позицию, но всё равно буду за него.:good:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    В контексте последних событий хочу провести параллель между войной и боем Усика и Джошуа. Практически все знатоки бокса до их первого матча были уверены в победе Джошуа. Причины этого понятны, если разложить по полочкам ТТХ каждого из бойцов, то Джошуа опередит Усика с заметным преимуществом. Но Джошуа сделал ошибку, он думал, что он сильнее Усика не только по итоговой оценке, но и по каждому показателю в отдельности. Он просто недооценил противника. Усик же, выбрав единственно верный путь к победе, чётко следовал плану. В итоге более сильный боец проиграл более слабому из-за недооценки силы противника.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    https://sport.ua/uk/news/591235-pod...il-prava-na-translyatsiyu-revansha-s-dzhoshua

    Наприкінці минулого тижня стало відомо, що трансляція бою-реваншу між українцем Олександром Усиком та британцем Ентоні Джошуа буде безкоштовною для глядачів на території України.

    За словами промоутера Олександра Красюка, Усик особисто викупив права на трансляцію, щоб зробити подарунок українцям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Усик✊

    «Я присвячую цей бій своїй державі - Україні, ЗСУ, усім, хто її боронить»

    IMG_20220821_033322_695.jpg
     
а де твій аватар? :)