Бокс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якби Бандера був живий, він би здивувася КОГО з нього зробили.
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Ви хочете бачити так.. А на мою думку усе прагматичніше. Перебуваючи у відмінній формі і втратити абсолютне чемпіонство за власною волею, а заразом і кубок Касіуса Клея, (я не кажу вже про грошову винагороду) - тут прагматизм переміг патріотизм. Тепер він може звертатися з патріотичними заявами ... Я не осуджую Усика. Він людина і все людське... Я цілком погоджуюся з Вами про значення цієї перемоги. Але коли говорити про мотиви - найбільше мені більше імпонує позиція Світоліни, а надто Музичук. Вона не поступилася гідністю Людини, Жінки ...
    Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Вимоги до Усика в моїх очах би зросли, якби він збирався стати політиком. А так... ну боксер.
    Що до Світоліни, то я не чув про мотиви. В її виді спорту спортсмени часто пропускають одні змагання, щоб бути кращим в інших.
    А про Музичук чув, що вона не поїхала в Саудівську Арабію через ставлення до жінок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Преса каже, що з політичних
    За це і поважаю:)
     
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Ждём славянский поединок Усик-Поветкин.
    Предполагаю победу Усика. Поветкин более однообразный боксёр.
     
  10. Solik

    Solik Member

    люблю бокс....
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ломаченко - Кемпбелл

    Телетрансляція буде доступна на каналі "Інтер", де о 22:00 розпочнеться програма "Великий бокс". Перед головною зустріччю вечора, в андекарді, зустрінуться Олександр Повєткін і Хьюи Ф'юрі (двоюрідний брат екс-чемпіона світу в суперважкій вазі Тайсона Ф'юрі - Ред.) І Чарлі Едвардс з Хуліо Мартінесом.

    Орієнтовно сам бій Ломаченко - Кемпбелл почнеться близько 00:00.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Олександр Усик відвідав українську околицю в Чикаго
    [​IMG]
    Олександр Усик вже декілька днів перебуває у Чикаго (США), де 12-го жовтня він дебютує у суперважкій вазі. Перед важливим боєм Усик відвідав українську околицю в Чикаго.

    Олександр Усик із зацікавленістю оглянув експозиції в музеї – сфотографувався з унікальним, автентичним бунчуком, який козаки відібрали в татар.
    Наступний Бій Олександр Усик проведе проти Чазза Візерспуна. Бій відбудеться у ніч з 12 на 13 жовтня у Чикаго (США). Огляд дебюту Усика в супертяжах читайте на сайті Спорт24.
    Бокс - Новини по темі Бокс - Спорт 24


    [​IMG]
    _______________
    Цікаво, @prius там бував і яку оцінку написав в книзі відвідувачів?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть пішов подивитися. І то добре. Очікуємо звіта. А то ж який він українець, що не поділиться таким?
    Але Сашко теж... Міг би вдягнутися відповідно до статуту, а не як голитьбв хизуватися.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У американця непоганий рекорд. Але й бився він не з елітою. А коли виходив на ринг проти більш серйозного, зразу програвав. Тому, це не суперник для Усика, а так... вийшов розімятися. При тому Усик фуфель під око отримав.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    москаль зателефонував москалю.

    Спасібо.... спасібо....
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана, а ви таки дуже фальшива непостійна людина
    Ще недавно ви того москаля хвалили наввипередки зі своїм ідейним дідом;
    Дід колись казав, що Україна пишається Усиком

    Ну а Мих тоді як завжди пукав:

    До речі, Мих, ви в сусідній темі нині чомусь мовчите про Міська Порошенка. Той тоже шпарить на язикє, а на мові ні бум-бум.
    І тризуба на плечі в нього мусет нема. Зате він ходив в футболці з написом Расєя;
    Може і досить ходить, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    прошу пана, дивітьсі на свій риляк, а я буду на свій:))).

    Ну ви, як завжди гальмуєте.
    Якщо я хвалив, то не означає, що не можу критикувати.
    То у вас все або чорне, або біле.


    Ви сказали, ви собі продовжуйте казати. Чи повинен я реагувати на ВСІ важі бздури?:hi:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хто керує сучасним боксом: топ-10 головних промоутерів - Спорт 24
     
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василь Ломаченко опублікував відео в своєму інстаграмі із російським спецназом.

    Вася за шість років не все зрозумів.
    Таких Вась хіба що поїздка в донецькому ліфті поправить.
     
а де твій аватар? :)