Бокс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Amen
     
  2. katyalupanowa

    katyalupanowa Member

    А хто Майвезера і Макгрегора дивитись буде? які прогнози?)
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Мій - що, таки, покажуть.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. LMV

    LMV Well-Known Member

    Ломаченко двічі відправив Марріагу в нокдаун і достроково виграв бій

    [​IMG]

    Український чемпіон WBO успішно захистив свій пояс

    Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (9-1-0, 7 КО) в черговий захист свого поясу в Лос-Анджелесі, США, переміг представника Колумбії Мігеля Марріагу (25-3-0, 21 КО).

    Перші два раунди українець придивлявся до суперника, пробивав по корупусу, намагався розбити блок колубімбійця. В середині третьої трихвилинки Ломаченко відправив суперника в нокдаун, ударом правою. Потім Василь став в кут рингу і показував супернику, щоб той ішов на нього. Марріага пішов, чемпіон з легкістю відбився. Під кінець четвертого раунду боксери зіткнулися головами через що у хайтека вперше в кар'єрі з'явилося розсічення по ходу бою - над лівим оком.

    П'ятий і шостий раунди пройшли за повного домінування Василя. Українець раз у раз притискав суперника до канатів, розряджаючись серією ударів, які Марріага не завжди встигав блокувати. Кілька разів Ломаченко жартівливо постукував колубмійця правою рукою по голові, показуючи, хто господар в рингу. Наприкінці шостої трихвилинки було видно, що Марріага фізично вже змучився.

    Ці спостереження підтвердилися в сьомому раунді, коли колумбієць вже просто не міг гідно протистояти ударам Ломаченко, а під кінець трихвилинки пропустив шикарний удар з лівої і вдруге в поєдинку впав на настил рингу. Арбітр відрахував нокдаун і відразу ж пролунав гонг. А буквально через пару секунд кут колумбійця повідомив рефері, що знімає свого бійця.

    Як підсумок - Василь Ломаченко захистив пояс чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі, а Мігель Марріга невдало завершив другу в кар'єрі спробу завоювати титул.

    Відразу після перемоги український чемпіон оголосив про свою наступну мету: "Спасибі всім, хто мене підтримував. Це був дуже цікавий бій для мене. Я отримав під час цього бою досвід. Мені потрібно тренувати мій захист, мені потрібно над цим працювати. Для мене не важливо, з ким боксувати, я хочу боксувати, я хочу об'єднати пояси" - заявив Ломаченко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. NilaO

    NilaO миється в бані

    я так вболівала за Васю!!!Які ж в нього сильні удари))
     
  6. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Удари може і не сильні, але їх дуже багато)
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українець Ломаченко переміг технічним нокаутом, після 6 раунду Рігондо відмовився виходити на ринг
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чемпіон світу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик проведе бій проти володаря титулів IBF і WBA Мурата Гассієва , який пройде 21 липня в Москві в рамках фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series).

    View: https://youtu.be/HGo2mUAPFYk
     
    Останнє редагування: 20 лип 2018
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ЗРАДА!
    Дивився вчора бій Усика з якимсь москаликом. Бачив як москалі хотіли перемоги свого земляка і бачив яким подразником для них був український боксер з жовтоблакитним прапором, татуюванням тризуба на плечі, вкінці кінців з українською козацькою піснею при виході на ринг і гімном України, під час якого москалі мусіли стояти. Напряжний, нелегкий бій, судді, які в минулих зустрічах тягнули за москалем - все це надавало особливою гостроти. І ось бій, наш Усик перемагає і стає абсолютним чемпіоном світу, забравши всі пояси. До нього за всі часи лише три боксери досягли такого успіху у світовому боксі і ось таким став українець. Ним би могли пишатися в будь-якій країні: чи то Литві, чи в Естонії, чи Латвії, чи Польщі. Гідна заміна легендарним Кличкам. І ось встаю сьогодні зранку, відкриваю інтернет і що я бачу? ЗРАДА!!! повилазили зрадофіли. Виявляється, те, що Усик принизив москаля в Москві - то страшна зрада. Чому? Бо во на футбол було їхати в Росію - то зрада, значить і тут зрада. Я трохи в шоці. Невже тупість може так затьмарити очі?
    [​IMG]
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Не треба про тупість. Образи - це коли аргументів бракує;)
    "Через кілька днів я втрачу обидва чемпіонські титули. Просто тому, що вирішила не їхати до Саудівської Аравії. Не грати за чиїмись правилами, не носити абайю, не ходити із супроводом на вулицю і взагалі не відчувати себе вторинною істотою" Це Анна Музичук. (І з С.Аравією в нас війни нема). Гідність жінки, людини, вона поставила вище за титули.
    І є Усик. Для якого титул Чемпіона виявився вищим за усе решта. (І виправдання знайшлися
    )
    А ще був "футбол на крові"
    :dntknw:
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден.
    Тому даю аргументи.

    Якщо би Усик відмовився від поєдинку, це принесло б славу російському боксу і російському боксеру. Особливо це видно з відстані часу. Кого цікавило б у світі хто там і чого відмовився? Просто в світовій історії боксу було б записано золотими буквами: росіянин став абсолютним чемпіоном у світі, повторивши рекорд трьох попередників. Все. Тепер це записано, але про українця. Українець це зробив - перший з пост-радянського простору. От і вся правда. Усик зробив це і для себе і для України. Зробив як міг. Зробив найкраще, з тих кримчан, котрі зараз живуть в Криму.


    А це класика: як посварити українців на релігійному грунті. Кремлівський, давно відомий спосіб, придатний для використання недумаючих людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. iso

    iso Well-Known Member

    І ще раз в тему, хоч і не про бокс :
    "Світоліна відмовилася брати участь у турнірі в Росії " (У поточному рейтингу Жіночої тенісної асоціації українка Світоліна посідає п'ятий рядок.)
    Так правий Усик, що поїхав, чи Світоліна та Музичук (хоча мотиви в них інші) що відмовилися?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    В кожному разі є свої нюанси. Не можна рівняти все під одну мірку. Якщо Віталіна не поїде , це не означає, що Росія стане чемпіоном. Вона проігнорувала змагання. Якщо б не поїхав Усик, він би просто віддав всю славу москалю. Без варіантів. Тому це різне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для того, щоб Україна була цілісною країною, ми повинні вітати будь-які зусилля, будь кого, хто прославляє Україну. Поважати кожного. Не потрібно чийсь патріотизм міряти на своє тіло. Усик - звичайна людина. Можливо він не розібрався з церквою, можливо він не розібрався до кінця з мовою. Але не можна не побачити, що він любить Україну по-своєму. На такий, як він тримається український Крим. Інших кращих українців там практично нема. Я б його назвав в певній мірі кримським бандерівцем.[​IMG] З точки зору львівянина він - москаль, або навіть зрадник, як тут пишуть. Давайте навчімося поважати старання людей, які прагнуть українства, але в силу різних обставин є на іншій стадії розуміння. Набагато цінніший українець, котрий ХОЧЕ, ніж той, що думає, що він вже неперевершений українець.
     
    • ... ... x 1
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Якби зараз Бандера був живий, деяких "патріотів" він би повісив власними руками на найближчій гілляці. І львів’ян серед них було б немало...
     
а де твій аватар? :)