Богоявлення на вікні у Мостиськах ...

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 6 вер 2015.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона


    View: https://youtu.be/wGeHe1f6h9s


    Сотні людей з'їжджаються до села Берегове. Люди вірять, тут на вікні будинку сталося Богоявлення образу Божої Матері.

    За попередньою інформацією, чудо сталося у селі Берегове Мостиського району Львівської області, 1 вересня.

    Тоді люди помітили, як на вікні двоповерхового будинку, в якому ще ніхто не мешкає, видніється образ Богородиці.

    Сотні людей з'їжджаються у с. Берегове, аби подивитися на Богоявлення образу Божої Матері (ФОТО+ВІДЕО)


    Варіант - помити вікно , буде богохульним ?

    :facepalm::facepalm::facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я вірю в Бога, але зняти вікно і молитись на шибку - то вже занадто :facepalm: неосвічене середньовіччя якесь...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. kym

    kym Well-Known Member

    Вже встановили що бракована шибка і переломлювала світло не так як звичайне шкло. Трагікомізм у тому що людсьтво уже 15 000 років всякі аномальні і природні явища старається пояснити другим не встановленим явищем, яке називає вищою силою. Ніхто того явища не чув не бачив, а пояснює ним всі незрозумілі речі. І чим меньш освідчена людина тим більше спирається на ту вищу силу
     
  5. Hase

    Hase зайчик

    А Ви думаєте молитися на ікону, то щось інше??? То ж всього навсього картина зроблена людьми.... Взагальному неповага до Бога. Якщо "віруючі" трошки би читали книги ВІД Бога, то знали б, що друга заповідь говорить:
    "Не роби собі різьбленого ідола чи будь-якої подоби того, що на небі вгорі, на землі внизу або у воді під землею. Не вклоняйся і не служи їм бо я, твій Бог;— Бог, який вимагає цілковитої відданості."
    Ото і все...
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Такі чуда стаються систематично, зазвичай ше гроші починиють збирати...вже ходять з тацою?
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Напевно газді на меблі невистарчає
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

  9. derti

    derti Well-Known Member

    трохи не так...
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Форумний паламар мих - де?!
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

    В нього тепер потрох бог
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. derti

    derti Well-Known Member

    В кого?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Біблія - книга, написана людьми.

    Те, що було на склі - ніхто не робив і не вирізав.


    А взагальному, не можна на все так клювати. Я не знаю що це. Може явлення, а може й ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кілька років назад у Стрию на зрізі дерева побачили зображення Матері Божої. Священники цей факт практично проінгорували, ну а вірні об*їли всю корину з дерева :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    церква має достатньо спеціалістів, щоб дати відповідь на подібні запитання, але люди, місцеві священникі завжди схильні побачити чудо.
    Я прихильник немати відповіді, ніж мати ризик неправильного тлумачення явища. Зауважте, церква також не спішить давати оцінку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    церква не зацікавлена в конкуренції :pardon:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    якій конкуренції?
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    конкуренції за паству
    цього року, напередодні Дня Незалежності, у Східниці урочисто відкривали амфітеатр побудований поляками. Освячувати запросили священників з Греко-Католицької церкви. Ті освятили і побажали людям радіти і святкувати во Славу Божу...
    А в неділю, двома днями по тому, в Православному храмі під час служіння, священник картав і амфітеатр, і те що люди там веселились, танцювали та співали до ночі. Бо, мовляв, мало людей прийшло через те до храму.
    Ще про гроші сварив, щоб без жалю віддавали. Я нічого не маю проти того, але коли про те кажуть люди з коштовними маєтками, будинками, автомобілями, тим, хто останню копійку несе до храму...
    Ні, я не здивувалась, бо вже таке спостерігала, але висновки чергові зробила
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    православіє... що тут скажеш?
     
а де твій аватар? :)