Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    [​IMG] вимкніть синхронізацію і систему "відкатіть" до налаштувань "по замовчуванню"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    https://flymobile.zendesk.com/forums
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    знайшов,4200 мА, по ходу там шось з АКБ або з зарядним, бо така ємність дозволя\ сидіти в тирнеті через WI-FI до 5 годин безвилазно, ше мож зареєструйся на 4 pda і там попитай
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    перед цим потрібно перевірити, чи синхронізувалися всі контакти і зкинути фотки та інше потрібне десь на інший носій
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Де за тим звіром дивитися?
    Та там вже третя картка стоїть.
    Офіційних прошивок нема, я так розумію, тільки хіба встановлювати щось із 4pda, а там такі танці з бубнами треба робити...
    Може бути проблема із батареєю?

    ---------- Додано в 21:24 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

    Відкатувала недавно.
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Тема "Блондинка vs. Смартфон" знову стає актуальною:) За майже два роки співіснування із флайкою зробила для себе один дуже важливий висновок - не варто вестися на китайські смартфони, які б хороші відгук про них не були:) Втомившись боротися із глюками та підвисаннями (телефон перепрошивався в СЦ, тричі відкатувався до заводських налаштувань; тричі мінялася картка пам"яті; ще були якісь танці з бубнами-вже не пригадую), із постійним вискакуванням помилок і неможливістю навіть зайти в телефонну книгу без перевантажння апарата, Блондинка вирішила ощасливити себе на ДН новим смарфоном. Отже, давайте допоможемо їй в цій нелегкій справі:girl_witch:. Приймаються поради та пропозиції стосовно моделей, на які варто звернути увагу.
    Вимоги:
    - не китаєць!
    - бюджетний варіант
    - не менше 1 гіг оперативки.
    Поїхали!:windie:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а інших варіянтів просто нема..

    навыть Nokia..

    Осенью 2012 года завод в финском городе Сало полностью закрыт. Переговоры по сокращению персонала затронули 780 работников предприятия. Последний мобильный телефон сошел с производственного конвейера в Сало 25 июля.[13] Таким образом все производственные мощности мобильного сектора компании с 2012 года сосредоточились только в странах Азии.

    Nokia

    хоча можливо, один варіянт є..
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Тут, Карабіне, мушу прояснити:) Я маю на увазі, щоб не був якийсь там Хуайвей, Хунвейбін, Джіао, Джіу-Джитсу чи ще щось в тому дусі. Я свідома того, що навіть той самий Самсунг чи Ябкофон збираються в Китаї. Але ж якість то в рази відрізняється. Я от вчора трохи побавилася коліжанчиним Самсунгом, то зрозуміла, що зараз в мене не смартфон, а пародія, УГ :download:
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Китай - то ше не є ВСЯ Азія. Принаймні, на даний момент)))
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як там може відрізнятися якість? Комплектуючі всі однакові всюди, тільки корпуси кожен виробник трохи видозмінює і блямбу свою малює, оце вся різниця. Ці смартфони вже тільки лінивий не робить.
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Та навіть банальна швидкодія і кольоропередача - то ж небо і земля.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То треба купити Хуавей з екраном IPS і 4-ядерним процесором - буде така сама швидкодія і кольоропередача.
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ага, а всі бюджетні гнусмаси з TFT шкою..
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Модульний смартфон Google Project Ara Spiral 2

     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дзеко, я би була вам страшенно вдячна, якби ви мені щось порадили згідно моїх вимог, викладених вище:)
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І Андроїд 4.0? :mda::fool::nea:
     
    • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)