Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я раз скачав якусь фігню яка повідсилала СМС на платні номери і зїла 10 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    не думаю шо то був вірус...але на всякий протипожежний випадок я на планшет поставив каспера.
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    AVG плюнулася, що знайшла SMSreg. Гугл каже, що воно відсилає платні смс.
    Як його позбутися?
    А може я б комусь каву поставила, і мені то видалили? :morning1:
     
  4. smil

    smil Member

    Може хтось знає де чи як можна iphone 4 розблокувати від заграничного оператора?
     
  5. apelsyn

    apelsyn Well-Known Member

    Треба дивитись на телефон. Зверніться на GSM-сервіс, в кінці вул.Пстрака(вуличка вверх від Клепарівської біля Краківського, там школа 44 і поліклініка) На вікні пише "Ремонт айфон за 2 години"
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    http://www.uo5oq.com/page-uslugi-i-ceny.html

    Сервіс перевірений. Ціна і час отримання коду залежить під кого заблокований телефон. Деякі оператори на даний момент не розблоковуються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. smil

    smil Member

    дякую, спробую відпишу )
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Подобається Подобається x 4
  9. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    • Подобається Подобається x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Где?:crazy::crazy:
     
  11. Emachi

    Emachi Member

    Доволі цікава тема про Блондинку та смартфон)
    Зразу мені пригадалась історія
    Як начинаеться казка Була на білому світі в мене одна подруга (ну так і ще вона є) і вирішили ми придбати нові телефони, хотілось чогось нам такого незвичайного тому Нокіа, самсунг та Айфон зразу відпали. І ми зустрілись з проблемою що в наших магазинах переважно один і той же товар тільки міняється ціна! В допомогу нам прийшов Інтернет магазин, моя біленька подруга не стала довго витрачати часу і кинулась в пошуки на сайті Розетка ( до тогож нам в поле зору пригледівся телефот ACER S510), моя інтуіція та обговорення з друзями на рахунок Розетки показали що потрібно шось шукати краще. Звичайно в гуглі забивав зі словами недорого та Акція( як не крути а зекономити пару гривень завжди всі "ЗА") Потрапив я на сайт який мені був найбільш по душі і тепер по карману www.salegid.com.ua . Для того щоб визначити хто з нас розумніший ми заказали телефони в один день. І всеж таки моїй подрузі телефон прийшов на один день раніше і її радість була безмежною не зважаючи на то що мені по акції телефон на 240 грн дістався дешевше, як то кажуть не пройшло і 5 хвилин як з телефоном подруги начались проблеми, перезагрузки, екран то включався то виключався, я думав який власник такий і телефон але за тиждень користування вона по гарантії відправила телефон назад! місяць бідненька чекала прошили її той телефон але радість була не довгою і вона рішила прошити за власні кошти в надійного ремонтніка. В кінцевому результаті я залишився довольним що моя інтуіція мене не підвела скориставшись цим сайтом ще й отримав знижку на наступну покупку.
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    на цьому форумі реклама платна..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Emachi

    Emachi Member

    Так це зовсім не реклама, розповів як було, тим паче нічого нікому не навязував!
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)



    Аліяско, чо з тов лопатов робити збираєшся? Чи то щоб в панянській гелетці мадамській сумочці легше шукати було? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Най собі лежить :))
    Ага :yes:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    якби Picasso, знав шо в тій торебці можна знайти і шо там вміщаїсі.. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Раз підняли мою тему на світ Божий, то і я в ній відзначуся. Маю гризоту - певно моя флайка буде тойво, вмирати:sad: Постійно вискакують якісь помилки (з останнього - другий день підряд вискакує отаке [​IMG])
    Телефон періодично висне:sad: Приблизно місяці два тому був в сервісі, чувак сказав, що то певно глюки ПЗ, забрав телефон на півгодини і переставляв систему. Помогло ненадовго. Який діагноз поставите? Чи ставити хрест і складати грошики на новий девайс?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    навіть маленькі обценьки є :mocking:
    А "лопату" я на третій день відправила назад в Розетку. Батарєя через 12 год попередньо з 100% зарядкою показує 15-35 %
     
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)



    Упс, то тіки кагала привітати збиралася, як на тобі... )

    Поширена хвігня, вибачайте на слові. В малої полікувалося перевстановленням месенджера після видалення віруса.
    Висне-
    1)стоїть автокіллер процесів? Зупиніть його
    2)Спробуйте вставити іншу SD-шку
    3)Прошивки теж бувають глючні, там треба довго вчитуватися про апгрейди, щоб не глюкав.
    4)Виключіть телефон на одну ніч, подивіться наскільки сяде батарея після включення
    Думаю, що трабл не в залізяччі. Все таки помучити ПЗ і тим, що вище написав.

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а шо то за лопата і яка ємність АКБ?
     
а де твій аватар? :)