Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 1
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    404 сторінки теми? То на всеньку ніч читання:crazy:
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Н.Ю. ви задайте питання, а там побачим. Там є адекватні люди, які не пошлють вас читати тему з першої сторінки. Якшо ви не зареєстровані, можу надати свій логін і пароль. Не забудьте написати свою проблему від імені блондинки. Логін і пароль в ОК.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дякую, але я там зареєстрована є:) Наразі спробую пошуком пошукати, а потім вже буду питатися:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Нікуся

    Нікуся Member

    з дозволу Іспанки (Іспанко, можна?) прошу допомоги в знаючих.
    після того, як мій самсунг S5660 побував в руках дитини, щось сталося з вайфай. при спробі підключитися видає, що йде аутентифікація, і ніяк нез"єднює . це можна якось виправити?
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    обом пораджу зробити відкат до заводських налаштувань. перед тим зберегти контакти та інші важливі дані

    galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Певно так і зроблю. До всього телефон чомусь перестав бачити картку пам"яті :sad:
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Поки бобер вдихає і видихає (хоча то не бобер, а справжнісінький лось), розкажу вам, як блондинка зі смартфоном боролася. Докопалася я таки до істинної причини підвисань - сьогодні урочисто спочила в Бозі картка пам"яті (а переважна більшість прог саме там і була збережена - от чому воно так дико гальмувало і висло). Одним словом, не треба було, мабуть, відкату робити, а просто витягнути ту злощасну картку, коли телефон перестав її бачити. З негативу - пропало трохи контактів з телефонної книги, фото (ото найбільше шкода). З позитиву - телефон літає, що дурний, нічого більше не вивалюється. Окреме величезне дякую для Карлоса - він мене врятував і не дав розбити телефона в припадку істерики:)))
    Мораль сей басни: вчасний backup важливих даних - наше всьо.
    Йду пошукаю гідного оленя/лося на аватарку...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Змінити смартфон на Андроїді на інший, з якісними операційними системами навроді iOS (Apple iPhone) або Windows Phone 8 (нові нокії).
     
  10. sani

    sani Well-Known Member

    попробуйте "забути" точку доступу і заново ввсести пароль.
    у списку всіх доступних точок доступу натискаєте на ту що потрібно(яка не підключається) і тримаєте вілізе меню там буде "видалити" і "забути" - натискаєте "забути" і підключаєтесь заново.
    ще іОС можна вважати якісною, но Windows Phone 8 назвати - "якісними операційними системами" може тільки малоумна людина!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Zeze

    Zeze Well-Known Member

     
  12. sani

    sani Well-Known Member

     
  13. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    о то в нас +2 блондинки - Сані та Зезе. Дівчатка сваритися між собою можете і іншій темі а ця тема для Іспанки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Просвітіть, будь ласка, блондинку в такому питанні. Сьогодні хотіла зберегти два номери у телефонній книжці. Навчена гірким досвідом, зберігаю тепер контакти не в пам"яті телефону, а прив"язую до гугль-акаунту. За звичкою тисну кнопочку G, а воно не зберігає:sad: Ну тобто на кілька секунд зберігає, заходжу в телефонну книжку - а контакту йок. Спробувала зберегти в пам"яті телефону - зберігається. Заходила в налаштування облікових записів - все ок, синхронізація увімкнена. Що то може бути?
    Примітка: гугль-акаунт прив"язаний до старої електронної пошти. На дня вирішила експерементнути і і завела скриньку на gmail. Може, проблема через це?
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    я не зовсім блондинка за кольором, але за всім решту - цілком.
    Можна примазатися?
    Розкажіть но мені про антивірус для смартфону на андроїді? чи треба і що саме?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, ти тепер щаслива власниця такого девайсу?:) В мене інстальований Доктор Веб для смартфонів. Про ефективність і потрібність його- за майже рік користування девайсом вірусів помічено не було,тьху-тьху. Не знаю чи то заслуга сканера, чи то я такий чемний юзер:)))
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  18. sani

    sani Well-Known Member

    На андроїді нетреба. Андроїд = Лінух, а там щоб підцепити вірус треба дуже добре постаратись.
    антивірус в андроїді буде тільки тормозити девайс.
    Антивірус хіба під вінди треба, і то лише для алярму.


    антивірус то як захист піддона в машині, мудрому він не потрібний, а дурака не спасе (с)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не знаю, як там ваші Флаї, Зопо, Йойо та інші Хуавеї, а мій Самсунг віруси не беруть :rock:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :pНаш Флай теж міцний горішок.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)