Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    З"явилося в мене два питання:) Перше - а чому, коли я пишу зі свого смартфона на форумі, в мене не пише FLY IQ 440? (а в Мартіні пише - Motorola Atrix).
    Питання друге - час на форумі відображається якось неправильно, показує на годину більше, ніж є насправді. То я нахімічила з настройками часу в телефоні чи то в мене форумні глюки? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мартіні пише через додаток Tapatalk
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А, ясно:) Питання знімається, бо мене наразі душить зелена жаба платити за нього 24 гривні:)
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Як на мене, то Talking Ginger (той що жовтий) цікавіший. Нє? Маю декілька, для порівнянь. Малишня балдіє :)
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мала забила весь планшет тим звірьом, там і жирафи і собаки і папуги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тебе ж відправляли вже на 4pda :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    .... ще інструменти (дальноміри, шумоміри, рівні...), свічка, що горить і гасне, якщо на неї близько подути, танки, шахи, голоси природи!!!, ПДР для повторювання час від часу, в т.ч в білетах, скайп, куча фотопрограмок з ефектами, фруктовий ніндзя, давимо мурах, будильники, навігатор, аптечка- інструкції до пару сотень лік. препаратів і ще купа всякого непотребу ))) ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я там була і чесно зареєструвалася; гублюся страшенно (всьо таке синє, бррр). Але я його тримаю в закладках і як матиму відповідний настрій - засяду за його вивчення.
    о_О на біду воно мені, як я не те що машину водити не вмію, я з нею навіть вийти по - людськи не вмію, щоб головою не вдаритися (є свідки :))) ).
    Оце класно, піду пошукаю:)

    Оце я собі візьму до уваги:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ви так заміж і не вийдете дорогенька. Хоч сайт знайомстм собі встановіть чи шо.;)
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сплюньте і постукайте:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То не стукати треба ))) Доросла дівчина і цілий день в смартфоні. :gamer:

    ---------- Додано в 22:09 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    Точно як моэ дитя. Може витирати порох а другою рукою через смартфон в контакт писати :)))
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дякую, я то вже сама своїми силами знайшла. На жаль, не завантажується звідти нічого:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Зареєструватися треба, тоді все завантажується
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От я олень:))) Я вже ж реєструвалася..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Н.Ю, як fly? Акумулятора на скілько фатає?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я якраз над ним експерименти проводжу. За моїми спостереженнями, найбільше жере батарею інтернет - трафік (київстарівський інтернет без меж). Вайфай тягнув би менше, тому чекаю зарплати і порад щодо вайфай модему:). За активного користування (дзвінки, інтернет - серфінг, ігри) витримує два дні. Думаю, що й 3 може спокійно протриматися. А взагалі, я довольна як слонь :) Класний телефон, правда трішки "недамський" в плані ваги - тяжезний такий (он в Мартіні його Гелексі - то пір"їнка, а в мене цегла:))) ). Я тепер навіть не уявляю, як користувалася кнопочним і не мала усіх тих функцій, що є в смартфоні (навіть оцінки на калькуляторі в цьому телефоні приємніше рахувати, ніж в попередньому:))) ).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Н.Ю, я вже писав про роутер, беріть ASUS, нормальна штука, подивіться десь в компутерному розділі. А в хаті чий інтернет? Київстар?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дякую, зараз гляну. В хаті маю Домашній інтернет від Київстар.

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    О, дякую Мартіні, що переніс наш оффтоп:) Треба було нам, Карабіне, відразу сюди переходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)