Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    L60 X135 недорогий смартфон-дзвонилка. Шоб мати додаткову інформацію про нього підіть на 4pda.ru в розділ "андроид устройства" знайдіть тему по ньому, почитайте, може знайдете шось корисне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Такий девайс там не обговорювали :sad:
     
  3. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Надибала таку цікаву статтю http://kiosk.moy.su/index/samij_nadijnij_telefon/0-34
    Я вже можу йти продавати телефони, стільки всього нового дізналась.
    Хм, скляний тачскрін, цікаво, цікаво. Але хіба скло не хрупкіше за пластик? :sorry:
     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Оконное - возможно, а стекло gorilla glass - прочное, не сомневайтесь :) есть видо, где его тыкают разными твердыи предметами - следов не остается :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 2
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Кхе, кхе, як би то не накаркати ?! Тюлюфон класний, але ... має здатність пересихати... ну то натяк нескромний, ... але ... ;) ))))))
    Є-е-е-ех, до чого котиться світ?! Промінєти тепле місце в серці на дзілізячку ... фі-і :tongue: :tongue: :tongue:
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Натяк зрозуміла;)

    В мене серце велике - і для хлопа місце знайдеться:tongue:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Там в 4pda так все складно пише, що ужас :sad:
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Нормально там пише, доступно і дуже багато корисної інформації:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Доброго дня. Мені на телефон постійно приходять якісь лінки для скачування музики, ігор, для встановлення музики замість гудків. Як це скасувати? Бо можна випадково натиснути ОК і прощай 9,00 грн :sad:
    P.S. Іспанка, вибачайте, що пишу у Вашій темі, вона мені видалась найбільш підходящою для такого типу запитань :blush:
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Якщо ваш оператор - Київстар, то можете задати питання в їхній темі http://forum.lvivport.com/threads/novini-kijivstar.95467/
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    А МТС не має такої теми? Бо в мене телефон на дві карточки, хз хто то шле diablo:
     
  14. muravey

    muravey Well-Known Member

    Вы должны видеть, на какую sim приходят сообщения ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Це не СМС. Просто засвічується екран і з'являється надпис: Скачайте пісню Стаса Михайлова "Все для тебя" :dash1:Посередині пише ОК, тобто якщо я натисну цю кнопку, то автоматично пісня закачається :sad:
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і у вас скоріш за все стоїть якась програмка яка намагається то запомпувати..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Хм. Вчора купила собі телефон новий, звичайна Нокіа кнопочна, до того ніякі лінки мені не приходили :scratch_one-s_head: В чому тут може бути сіль?
     
  18. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Знайшла, де собака зарита. Може комусь пригодиться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    І ще в мене питання про батарею. Колись при покупці телефона треба було чекати повного його розрядження, заряджати цілу ніч і так 2-3 рази, одним словом, розганяти батарею. Тепер я чула, що їх уже на заводі розганяють і вони, навпаки, не люблять працювати до повної розрядки. Як правильно має бути?
     
  20. muravey

    muravey Well-Known Member

    Я думаю, ближайшие полтора-два года вы не почувствуете никаких изменений в работе батареи, как бы вы ее не использовали. А потом уже и телефон обновить захочется :)
    Современные аккумуляторы не имеют по заверениям производителей "эффекта памяти", такое было в никелевых батареях, например у меня в siemens A35, его разгоняли действительно)) И то он жил до тех пор, пока отец его просто не потерял, возможно, и сейчас кому-то служит.

    В целом совет простой - читайте инструкцию, там на этот счет все написано должно быть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)