Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Це якась містика-сьогодні вмер динамік:crazy:
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Слухайте, піввечора не можу від оцієї модельки відірватися. Характеристики, як на мене, дуже навіть ок, батарея:good2: http://mobimania.ua/phone/mobil/1552-G3-Stylus-D690_Black-oficijna-ga.html Що скажете? Тільки от мене той стилус вганяє в роздуми:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 18 січ 2015
    • Подобається Подобається x 1
  3. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    [​IMG]
    :good2:
     
    • Смішно Смішно x 4
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Стилус и правда вам будет скорее всего не нужен, при таком разрешении на 5,5 экране без труда можно пальцем работать.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Взагалі апарат непоганий, якщо готова до 5.5 дюймів. Зі стилусом це виходить типу бюджетний самсунг гелексі таб :)
    Хоча роздільна здатність екрану насправді не дуже, пікселі великі.
    Придивись ше раз до того що я відразу кидав, там і розмір екрана більш вмєняємий здається, і роздільна здатність HD.
    Як на мене, обидва апарати варті уваги
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От я про той перший, що ти кидав - LG G3s Dual D724 , теж сьогодні багато читала - на Алло взагалі купа захоплених відгуків, на Розетці десь 70 на 30. Огляд теж дивилася. В нього хіба батарея слабша. Зате екран з більшою роздільною здатністю.
    Я відео не так часто дивлюся на телефоні, а для вищеперерахованих завдань чи то є так суттєво?
    :crazy: як то тяжко визначитися серед того розмаїття моделей, брендів та характеристик..
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я б сказав шо якраз для відео на екрані телефона це не важливо, а от для бровзання інтернету наприклад, чим більше пікселів, тим зручніше.

    З іншої сторони більша роздільна здатність хоче більше ресурсів процесора, відповідно швидше садить батарею і більша вірогідність що буде лагати картинка при гортанні.

    Тобі вибирати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я це розумію. Просто боюся прогадати, щоб не так, як минулого разу - повелася на гарну ціну і доволі незлецькі флаївські характеристики, як на той час.
    Ти мені Америку відкрив:) Я якось на те і увагу особливо не звертала.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2015
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо, двох тижнів не вистачило оцінити апарат?
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    @Dzeko перші два тижні, як і подальший перший рік він працював чудово. Проблеми почалися значно пізніше:sad:
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сьогодні ходила в магазин, мала нагоду його потримати в руках-потестити. І що я вам скажу? Здається, я закохалася:heart:. Телефон вживу вражає - елегантний, добре лежить в руці (я боялася, що діагональ 5' то для мене буде забагато, але як виявляється ні:) ). Екран, швидкодія, зрозуміла навігація - все на рівні. Здається, ми знайшли один одного:)
     
    Останнє редагування: 20 січ 2015
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тепер ше помацай той другий, шо має 5.5 діагональ
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Любов втрьох?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В Рінго його не було. Завтра спробую ще в інших салонах подивитися.
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Блондинка таки психонула і купила собі новий телефон. Знайомтесь із новим коханим http://allo.ua/ru/products/mobile/lg-g3s-dual-d724-gold.html
    То, звичайно, бенкет посеред чуми, але я не могла стриматися і не піддатися його чарам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Шукала тему, де можна порадитись на рахунок телефону, знайшла цю. Оскільки Іспанка вже телефон купила (до речі, дуже стильний), то може і мені пощастить :blush:
    Полетів мій Самсунг смартфон GTS 6102, пропрацювавши всього-навсього 2,5 роки, з яких один раз був в ремонті, мікрофон дуже поганий, час від часу пропадало покриття на одній з карточок, одним словом, девайс на тверду "3" :sad:
    Після користування телефоном з ОС я зробила висновок, що ніяких андроїдів мені не потрібно, жодної з тих програм я не використовувала, на початку читала книжки, але тепер маю Амазон Кіндл, тому це вже відпало. Все, що мені потрібно в телефоні це стильний дизайн, надійність, бюджет 1500 грн. Знайшла Нокіа Аша 210, але її тепер зі свічкою вдень не знайдеш. Може, хтось порадить щось схоже :uanew:
     
  17. muravey

    muravey Well-Known Member

    В салонах города видел их недавно. Желтые и черные. Тем не менее, последняя нокиа что у меня была - asha 200, закончила свою жизнь через полгода. Причем синхронно с таким же телефоном жены. Так что не советую покупать - когда-то был супермощный бренд, отвечающий за качество, но не теперь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    О, дуже дякую. А що би Ви порадили, щоб вкластись в бюджет? Які виробники надійні?
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    подивіться на гнусмас S5611, корєш мій має такий
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Довго я думала, що таке гнусмас :))) Непоганий варіант. Дуже дякую ;)
    До речі, як тепер фільма LG поживає. Чомусь в трьох магазинах мені зразу її рекомендували, а саме LG L60i Dual X135. Колись ця фірма була не на найкращому рахунку :pardon:
    Ой-ой, забула сказати про найважливішу потрібну мені характеристику: наявність 2ох сім-карт
     
а де твій аватар? :)