Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Краще підіть повикладайте ось це. Якщо немає що робити.

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Parasiuk Volodymyr
    5 hrs ·
    Добрались.

    #Торгівельна_блокада продовжується.

    Сьогодні було перекрито найпотужнішу желізнодорожню гілку по якій відбується за словами міністра Насалика, ефективний обмін товарами з бойовиками.

    У цій війні махання прапорами нічого не дасть. Потрібно жорстко і цілеспрямовано наносити удар по їхніх ресурсах. На даний час нам це вдається.

    Дякую всім за ЄДНІСТЬ!
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ветеранами війни? Ви впевнені?

    До мого знайомого приїхав один ветеран минулого року, по-моєму з Айдару - точно не пригадую, не буду брехати.
    Поїхав босяком, приїхав на джипі. Побув тут трохи, залишив жінці $30 000 і поїхав далі воювати на схід. Такі от діла. Я думаю, там на блокаді бабками запахло - народ і подався на підзаробіток під благими гаслами. Це ж митниця, до того ж ніким неконтрольована. Кого хочу - пропущу, а кого не захочу - затримаю. Все це коштує не малі гроші. Така барижна схема є досить стійка - має економічне підгрунтя. Головне, УРА-патріоти, щоб підтримували.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Тупо... Народ не розуміє економічних законів. Ну поїде то вугілля в Росію - кордон відкритий. Я не думаю, що ті хлопці побіжать його блокувати зі сторони кацапів.

    Дуже тупо.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ну власне в чому з тою сраною блокадою проблема. Чим далі тим більше абсурду. ....

    Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я не бачу там блокади. Блокаду можна робити тоді, коли, ворог є оточений зі всіх сторін. Лугандонцям абсолютно все одно куди продавати їм то вугля. Заблокують з заходу, поїде поїзд на схід, в Росію.

    Ну але в нас народ: ТОЧНО знає хто є барига, а простих барижних законів не знає. Ганьба, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    таке враження що в Україні що в рашці доля (відсоток) люмпену в народі збільшується. А люмпен
    По визначенню не може ніц знати


    Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я слухаю всіх і роблю висновки ;)
    Ця картинка характеризує не так тотого Семенченка, як того, хто її сюди виставив ;)
    Якщо нема фактів щось толково доказати, то деякі специфічні люди використовують у своїх дописах всякі малюнки з луками і фузиями :)
     
    Останнє редагування: 11 лют 2017
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Джон Смит (Джон Сміт)
    "Ну вот — Тарас #Пастух.
    Устраивал «коррупционный» кач вокруг оборонки, закатывал истерики, что не показывают секреты, а когда ему сказали — ок, иди покажем — фить хвостом и теперь он блокадчик."



    [​IMG]
    Джон Смит: "Защитники "блокады" уже слились по поводу семенченко"
    Доказательство, что организаторы операции "блокада", это люди которым важно поднимать вокруг кипиш, скандалы, сталкивать людей лбами, а…
    FACEBOOK-UA.INFO
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яких фактів? Що вас цікавить?

    як Семенченко дістав майора? Як втікав від кредиторів? Як змінив прізвище з Грішін - на Семенченка?

    Що хочете знати? Не встидайтеся.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені десь цей ваш Семенченко ;)

    Мені цікаво - чому після відставки Яценюка бариги почали завозити антрацитне вугілля в Україну тільки із територій, на яких керує раша і цим самим поставили Україну в небезпечне становище.

    @Мих, можете пояснити?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чим небезпечне?
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Плотницький і Захарченко получать приказ і перекриють поставки вугілля в Україну - куди Порошенко побіжить? Знову буде по америках-європах скиглити, шмарклі розмазувати і просити санкцій?

    зі
    Вкорочу питання

    Мені цікаво - чому після відставки Яценюка бариги почали завозити антрацитне вугілля в Україну тільки із територій, на яких керує раша.
    @Мих, можете пояснити?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мені вже з цим форумом все зрозуміло. Один розповідає що "русинська" це окрема мова. Другий рве дупу за Захарченка. Кацапські консерви лускаються під ударами історії. :)))
     
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Штаб блокади торгівлі з окупантами added 3 new photos.
    8 hrs ·
    ТОВАРНЯКИ НА СТАНЦІЇ ФЕНОЛЬНА

    Сьогодні вранці було зафіксовано три вантажні ешелони на станції Фенольна, що знаходиться на шляху між Костянтинівкою та Ясинуватою.

    Два потяги із вуглем та камнем гранітним різної фракції зі сторони Ясинуватої прямують на підконтрольну Україні територію. Натомість ешелон із цистерн із маркеровкою Львівської укрзаліниці прямують у сторону ОРДЛО.

    З вчорашнього дня сполучення вантажних перевезень гілкою Костянтинівка-Ясинувата перекрита Ветеранами Війни за Незалежність. Жоден потяг для торгівлі з окупантом віднині не пройде!

    Слава Україні!
     
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    View: https://www.facebook.com/shtab.blokady/posts/1797260053933141


    Штаб блокади торгівлі з окупантами shared Olja Volina's post.
    8 mins ·

    ОБЛАШТУВАННЯ РЕДУТУ "16 ДОБРОВОЛЬЧОГО БАТАЛЬЙОНУ"

    Назва редуту дісталась на честь 16ого добровольчого батальйону 58 бригади, бійці якого вирішили підтримати блокаду та виступили проти торгівлі з окупантом у той час, коли йде війна!

    Дізнавшись про те, що хлопці прибули на місце блокади на редут "Запоріжжя", командування терміново відкликало хлопців з відпусток, які вони взяли аби вирушити на блокаду. У "покарання" їх відрядили в Авдіївку. Але хлопці навпаки раді своєму відрядженню, оскільки дуже довго добивались, щоб їх відправили на передок.

    Тож, якщо Ви - доброволець і Ваш підрозділ не відправляють на передову - вирушайте підтримати блокаду торгівлі на крові! Гарантовано отримаєте можливість від командування відрядитися на передову!

    Слава Україні!


     
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

а де твій аватар? :)