Блог на тему програмування

Тема у розділі 'www', створена користувачем SemarglTak, 26 кві 2017.

  1. SemarglTak

    SemarglTak New Member

    Вітаю :)

    Я створив блог codehero.pp.ua, де пишу різні цікаві статті на тему програмування.

    Прошу оцінити такий сайт. Як вам дизайн, чи зручно ним користуватися тощо .Можливо комусь буде й цікава така тематика, тому запрошую :hi:

    Взагалі україномовного подібного контенту дуже мало, тому я й маю на меті це хоча б спробувати виправити.

    Дякую за увагу

    До речі, якщо хтось має власний цікавий україномовний сайт(бажано наукової або ІТ-спрямованості - пишіть, обміняємося посиланнями :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Похвально.:good:
     
  3. JohnRoot

    JohnRoot Member

    Дійсно, досить непогано
     
  4. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Та навіть не те, що україномовного контенту мало по IT-сфері, а й узагалі на просторах інтернету. Лише непогані є декілька ресурсів по типу Coursera або ж Pluralsight, який є умовно платним. Звичайно, що більшості людей краще навчатися на курсах Web-дизайну з ментором, але розвиватися теж потім треба і адаптуватися до нових технологій і фреймів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. natalirusova

    natalirusova Member

    Навчання з ментором, на мою думку, теж набагато продуктивніше! І саме з цього потрібно починати, а не так, як я..... спочатку все читала і читала........ :dntknw:
    Вже коли ти в темі, то можна апгрейдити свої знання різними ресурсами!
     
  6. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    А мене браузер не пустив на блог codehero.pp.ua
     
  7. Мене бравзер тоже не пустив. Я зараз почав освоювати програмування і СЕО оптимізацію ось моя робота StarWay | "Зоряний шлях" - Світ без кордонів! кому не лінь гляньте професійним оком і напишіть свої враження. Також був би вдячний за пораду по оптимізації сайту, на що звернути увагу.
     
  8. tea man

    tea man 茶人

    На сир в "мишеловці".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svat

    svat миється в бані

    ТС, молодец.
    Добавь туда еще GeekBrains
    GeekBrains - это онлайн-платформа для программистов с комплексным подходом к обучению, где начинающие разработчики приобретают знания и навыки уровня “Junior”.
    С августа 2016 года GeekBrains вошёл в состав Mail.ru Group и занимает лидирующие позиции в сфере онлайн-обучения программированию в России (более 1 млн. пользователей).
    Скачать можно тут
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)