Блютуз гарнітура

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем YUST, 9 гру 2011.

  1. YUST

    YUST Well-Known Member

    Сталося сьогодні... Купивим блютуза...
    Ось такого і ось там.
    nokia BH-108 - Bluetooth гарнітури у Львові, інтернет магазин Mобіманія
    153 гривні.
    Історична довідка №1.
    Заглянув нині у Фокстрот - там такий за 249 грн. Вже хотів купляти, але думаю, куди він дінеться. Зиркну в Інтернет. Зиркнув туди, де купував собі останню Нокіу (6700) - висить за 153 грн. Телефоную - є. Скокнув - там ціна 219. "Шо таке", - кажУ. Вони на то - то не тобі дядьку - ти інтернет-покупець. Твоя ціна - 153 грн. Подякував - тепер заряджаю до девятої.

    Історична довідка №2.
    Потребу відчув, коли мусив авто зупиняти, щоб поговорити. А рівно рік назад мав навіть незначне ДТП (ледь штурхнув в бампер провокатора), коли тягнувся за мобілою, на яку якесь дурне рило вже всьоме наполегливо дзвонило. Тобто задля безпеки руху блютуз потрібен. А коли щось у руках таргаєш (ті ж коші з грибами) - то й поготів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У мене магнітола зв"язана з телефоном по блютусу. В козирку мікрофон. Коли хтось телефонує, музика вимикається, дисплей показує хто на звязку, тиснеш кнопку на магнітолі і розмовляєш собі. Дуже зручно. Ще можна прямо з телефона музику слухати. Або коли дивишся на телефоні відео,то звук також з динаміків

    Мінуси:

    1. Коли в машині не один, то іноді не дуже зручно розмовляти щоб всі чули, доводиться все ж брати до рук телефон

    2. Інші водії і пішоходи можуть зі сторони дивитися як на придурка, що за кермом сам із собою розмовляє :)

    3. Якщо знаходишся з телефоном не в машині але в радіусі дії блютус, то слухавку може брати авто :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YUST

    YUST Well-Known Member

    Мене отой перший мінус найбільше турбує... :)
     
  4. YUST

    YUST Well-Known Member

    Але сиджу одночасно активно на Київстарі та МТС. То нині хочу скокнути доплатити і заміняти на блютузгарнітуру, що потягне два пристрої.
    Bluetooth гарнітура Nokia BH-109 Stone
    2.1 із підвищеною швидкістю передачі даних (EDR). Профіль Handsfree (HFP) 1.5 Профіль Headset (HSP) 1.1 Удосконалене багатоканальне підключення для одночасного використання двох пристроїв
    Технологія приглушення шуму DSP

    Той пристрій правда трохи дорожчий.
    242.1 грн (30$)
     
а де твій аватар? :)