Благодатний вогонь

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Saszko, 29 гру 2009.

  1. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Вдруге! Вдруге ще не прийшов.


    Бабка, знахарка, відма називайте як хочте але вона теж робить чуда. От чиєю владою то є друге питання...

    Для того щоб спастись одної віри є замало. Треба ще виконувати те що говорить Писання.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    церква забороняє звертатися до таких, а що ви хотіли тим сказати?

    О тут би можна було б навіть посперечатися з Вами. А що каже Ісус? А Ісус каже: "Віра спасла тебе". Так що віра - то не замало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    ...я би сказав- віра це найголовніше...
    Самою вірою без діл можна спастися, а ділами без віри - ну аж ніяк не вийде!:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?
    Коли ж брат чи сестра будуть нагі, і позбавлені денного покорму, а хтонебудь із вас до них скаже: " Ідіть з миром, грійтеся і їжте", та не дасть їм потрібного тілу, - що ж то поможе?
    Так само й віра, коли діл не має, - мертва в собі!
    Але скаже хтонебудь: "Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх".
    Чи віруєш ти що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.
    Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл - метва?
    Авраам, отець наш, - чи він не з діл виправданий, був як поклав був на жертовника свого сина Ісака?
    Чи ти бачиш, що віра помогла його ділам, і вдосконалилась віра із діл?
    І здійснилося Писання, що каже: "Авраам же ввірував Богові, і це йому зараховане в праведність, і був названий він другом Божим".
    Отож, чи ви бачите, що людина виправдується від діл, а не тільки від віри?
    Чи так само і блудниця Рахав не з діл виправдалась, коли прийняла посланців, і дорогою іншою випустила?
    Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл - мертва!
    [Якова 2:14-26]
     
  5. Alex L

    Alex L Active Member

    Так, написано, що прийде. Я мав на увазі,що вдруге у людскій подобі не прийде. Не написано ж що прийде саме у людскькій подобі. Це видно з:
    - тому-то і не треба вірити, що Ісус в "пустелі" чи в "таємних кімнатах" бо у людскій подобі він не прийде.

    Але це вже офтоп.
     
  6. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    А в якій подобі, опишіть , просто цікаво?...:scratch_one-s_head:
     
  7. Alex L

    Alex L Active Member

    Ісус прийде вдруге коли у якості Царя Божого царства нищитиме злих. Він буде мати подобу духовної істоти( як ангели).

    ---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    "Ти*ж віриш, що є один Бог? Дуже добре робиш. Демони теж вірять і*тремтять. "(Якова 2:19) - демони також вірять, але це не означає, що вони можуть спастися.
    "Так і*віра, якщо не має вчинків, сама по собі мертва."(Якова 2:17) - віра повинна вявлятись у вчинках, бо інакше це буде така віра як у демонів - просто не запеечення існування Бога
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Алекс, ви свідок Єгови?
     
  9. Alex L

    Alex L Active Member

    Так, я Свідок Єгови.
    Я радий, що в мені так швидко Свідка впізнали:good:
     
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Так, я десь день чи два тому читав біографії ваших засновників. Рассела і Рутерфорда. Стало ясно, звідки ноги ростуть...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Alex L

    Alex L Active Member

    Цікаво де ви найшли їхню біографію? На якомусь сайті з сумнівним змістом і різними побрехеньками?Напевно, що так, бо якщо б читали достовірну інформацію, то не називали їх засновниками СЄ.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вперше таке чую. Досі було по-ішому. Все міняється, все проходить....
     
  13. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Звидки? Вiд Lemberg.

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Вiтаю Вас с Рiджством Хрiстовым и католическим и православным. С Рождеством.
     
  14. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Скрізь і всюди...
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тю, если считать их основателями СЕ - не круто, пипл не протащится (напомним что все что из Америки должно продаваться) и вот, вместо того чтоб создавать новое (поди потом докажи что оно чего-то стоит) "Отец" основатель, после посещения кружка по изучению Библии, заявляет! - "Вот оно! Все не так происходит, должно быть вот -так .... " и какими то магическими метаморфозами, появляется - название, в этот "кружок" вдруг попадают "авторитеты" из прошлого, Соломон на небесах наверняка икнул когда вдруг узнал что он тыщу лет как СЕ, а самая фишка, что "Отец основатель" автоматически становится главным из ныне здравствующих СЕ - правда удобно? потом несколько объявлений концов света, к счастью не наступивших, но! стоит ли теряться, сразу дано фигуральное трактование, с эзотерическим подтекстом, был конец? вроде нет, а ежели глянуть с точки зрения банальной эрудиции???? ну не конец, а так кончик - был! все победа, слава в веках ..... капец ..... Советую посмотреть Саус Парк про мормонов, очень познавательно ..... ну то все мелочи, но религия которая предпочтет дать ребенку умереть, но не переливать ему кровь - ЕРЕСЬ ....
     
  16. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    А як ви всі ствитесь до чуд які виконує Давид Коперфільд? Цікаво просто.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ловкость рук и никакого мошенничества! (с)
     
  18. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    а може то справа вищих сил?
     
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Матеріальне - матеріальному, Коперфілду - коперфілдове. Те хочете сказати ?
     
  20. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Та майже те. Коперфільд творить свої чуда за допомогою Вельзевула і його армії демонів.
     
а де твій аватар? :)