"БЛАГО-ІНВЕСТ", "АКРИВ-ГРУП" , НАРОД ХТО БРАВ КРЕДИТ В ЦИХ СПІЛКАХ

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем S DIMA, 8 лис 2009.

  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Пригадую кілька років тому була якась чеська "фірма" яка планувала видачу кредитів. Початок видачі кредитів все затягували, зато побудували величезну структуру кредитних агентів (консультантів) - близько 15000 осіб. Вступний внесок складав порядку 40 доларів і його потрібно було слати переказом Western Union - вже цей факт мене насторожив, що схоже на лохотрон.
     
  2. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну то ясно... Але до чого тупий розвод!
    Якщо мені треба гроші, то як я (звідки?) маю платити наперед???
     
  3. sselev

    sselev Well-Known Member

    В банках є перший внесок і в деяких була комісія за видачу кредиту.
     
  4. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    То не кредитна спілка, то - "покупки в групах"
    Якщо коротко:
    1. ВИ приходите туди, оформляєте договір про те, шо Ви хочете взяти позику 20, 40 чи 60 штук хохлобаксів. Платите перший внесок і чекаєте поки назбирається клієнтів на такий самий кредит. Коли назбиралось з 1 внесків 20 штук (наприклад) тоді відбувається лохотрон, за результатами якого визначається кому дати гроші, а кому обіцянки на світле майбутнє.
    І так поки вистарчить терпіння. :preved:
    Якщо терпіння не вистарчило - вважайте що плакали Ваші грошенята. Лохотрон (за результатами якого видають гроші і обіцянки на світле майбутнє) відбувається в Житомирі. Засновник - якась тьотя з невідомим широкому загалу прізвищем. Благо-Інвест і Актив-Груп то є фактично одне і те саме.
    Станом на березень 2008 року (коли я там був 1 і останній раз) в офісах на було жодного компа, Договір - листок паперу А3 різко синього кольору, на якому з 2 сторін ДУЖЕ дрібним шрифтом було це все написано (в завуальованій формі)
     
  5. bonasensck

    bonasensck New Member

    Повернення вкладених грошей законним шляхом. Звертайтесь за тел.: 093 261 59 53, 098 778 85 88 bonasensck@gmail.com
    Складання позовних заяв. Консультація безкоштовна.
     
  6. katerinkavg

    katerinkavg Member

    Я колись теж зверталась в подібну спілку (назви вже не пам"ятаю). Просила, щоб дали договір додому почитали. Не дали. Дозволили почитати в коридорі. Але в договорі не було чітко вказано, коли дадуть кредит, тому я відмовилась. А заманювали низькими відсотками. Тим, хто вже підписав договір, зверніться до юриста і краще розірвіть договір. Знаю, що кредитна спілка "Самопоміч" видає кредити, але не великі. А відсотки у них високі.
     
а де твій аватар? :)