Бізнес за 5 тисяч євро...?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем night, 23 бер 2010.

  1. night

    night Well-Known Member

    Вчора мала невеличку суперечку з другом. Суть проста. Йшлась мова про відкриття невеличкого бізнесу. І відповідно треба було визначити скільки ж грошей потрібно для невеличкого, стаціонарного, легального бізнесу. І людина намагалась мене переконати в тому що на 5 тисяч євро цілком можна щось відкрити. Я ж переконана що на такі гроші можна зайнятись лише бізнесом купи-продай і то без точки продажу. А так...поїхав в Польщу купив, тут десь,щось продав.
    Я бачу невеликий бізнес як щось стаціонарне, хай і з невеликим прибутком на перший час. Але для цього 5 тисяч євро як на мене замало. Це ж оренда приміщень, ремонт (хоча б мінімальний), гроші в товар вкласти, перші зарплати, тощо...
    Цікавить Ваша думка з цього приводу? Чи реально почати бізнес з мінімальним стартовим капіталом ?
     
  2. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Можна але доходи теж будуть не файни.Звиайчно таке заводять як розвагу або тренажер для дiвчинки .Зняти їй крісло в перукарні най сама наймає майстра або косметолога чи манікюрнiцю.Варіантiв багато.
    Як дорого це легалізувати, не знаю .У нормальних країнах просто , тому як є неоподатковуваний мінімум.
    Якщо є талант то немає питань обов'язково щось вийде.
     
  3. sani

    sani Well-Known Member

    Якщо магазин відкрити, то так буд замало. А якщо надавати якісь послуги, чому б і ні можна цілком вкластись.
    Щоб зареєструватись підприємцем багато грошей не треба, вкладаєш гроші в рекламу і йдуть клієнти і заробляєш гроші.
     
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    В принципі, теоретично можливо. Але хіба бізнес, який займається наданням таких послуг, що майже не потребують витрат на матеріали і комплектуючі, наприклад юридичні послуги, консультаційні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Та й прибиральниця може оформити себе як фірму , не найматися робітницею.
    Часто це буває вигідніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Майже будь-який нормальний і класичний бізнес потребує щонайменше півроку на "розкрутку". Вважайте - півроку прибутку майже не буде. Думайте, чи вистачить вам 5 тисяч.

    Звичайно, якщо ви орендуєте "куток" в гарному місці і станете точильником ножів та ножиць - то цього може вистарчити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    А чим зла торгівля?! За ці гроші знаючи попит можна закупити валовий товар і зробити таку собі міні дистриб*юторську канорку. У деяких варіантах (скло, білизна, розхідний матеріал) це передоплата, або факт, відповідно одразу все відбиваєте і маєте заробіток, який вже можна вкладати далі. Недавно писала бізнес план для створення дистрибуційної компанії по торгівлі білизною... окупність 3місяці при вкладі 100тис євро, при такому вкладі, як Ви описуєте, окупність 2-3 закупки і продажі.

    Можна й без... тренінгово-консультаційний центр... все що вимагає Ваші навички, мозги і кваліфікація бізнез тренера чи консультанта... Так що... варіанти є, потрібно тільки гроші, бажання і визначити напрямок.

    А щодо магазину... не завше магазин за рік на ноль виходить... так що... то тільки інші варіанти.
     
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Так ото ж бо й воно! :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Дана фраза стосувалась власне інших видів діяльності, а також того, що навіть тих 5тис євро треба мати, ото ж бо і всьо.
     
  10. night

    night Well-Known Member

    Нічим. Але хочеться легально займатись торгівлею. Мати магазин.А не так як роблять це челночники їздячи по кілька раз за ніч в Польщу і назад. А от чи таких грошей достатньо на магазин...в тому то і питання.
     
  11. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Тут не тільки від Вас залежить, не факт що ваші постачальники будуть кристально чисті... І щойно Ви перед податковою світите щось від них... ай-ай-ай...

    Оце точно не виплачується... за ті гроші, принаймні...

    Так їздять ті, які звикли до цього, а також, які звикли жити не за рахунок товарообігу, а за рахунок мега націнки... Причому, виплачується кататись тільки компануючись...

    Питання не в цьому... Питання чи дасть Вам віддачу той магазин. А це залежить від купи факторів... Локація, потреба локації, конкуренти і їх позиціонування, платоспроможність і насиченість населення на обраній локації і т.д. Не знаю... я до роздрібних магазинів важко ставлюсь, як до власного бізнесу... Здебільшого продажі ніякі, товару купа, боргів перед постачальниками більше ніж товару. Вже не кажу геморойне сусідство з мешканцями будинку в якому магазин...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    магазин - то важка, клопітка праця. У такому бізнесі тре шуршати постійно. магазин вимагає до себе великої уваги. якщо б у мене був магазин, б здав його в аренду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. sani

    sani Well-Known Member

    дайте мені міліон, я за місяць буду мати 2, то не велика проблема! А от як заробити перший міліон, без стартового капіталу, або з мінімальним..??

    Тим що у Львові 99% підприємців тим і займаються... один в одного купують і один одному перепродають... і хто кому дороще продасть, тут питання де найти стільки лохів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Або треба знайти відмінного завмагом, за такі гроші . Складно буде. У нашої банди не вийшло ,з магазінамі.Продавци шахраї.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    приїхав з Канади один чоловік в село на Україну. Люди його зустрічали, свиню закололи, танці, шманці і таке інше, а потім питають:
    -вуйку, як вам то вдалосі стати в Канаді мільйонером?
    - та во приїхали ми в ту Канаду з Гандзьою... бідні були, як церковні миші... купили кільо яблук за 2 доляри, а продали юш за три. А потім купили знову кільо яблук і знову продали за три доляри і так доооооовго продавали ми з Гандзьою ті ябка, аж поки не померла моя цьоця Зося й не залишила нам той мільйон.....
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    5тис .евро,ніби й не малі гроші.......але,щоб почати свій бізнес,замалі явно.Хоча дивлячись,який бізнес.Якщо секонд,то на товар хватить і за місце і на розкладушку теж....але аж ніяк не на магазин....Якщо сфера послуг,цебто якийсь міні - бар,то може впритик хватити(позаплачувати всім підряд і грошей 0),але то себе окупає майже щодня,якщо накручувати 100% на стравах,правда праця ацька,(якщо не наймати працівника).
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    є різний бізнес.
    наприклад, перукарня.
    вкладень мінімум, 5 000 євро - з головою вистарчить. На хліб буде, а часом і до хліба...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чоловічий салон
    крісло+машинка.... ну ше гребінець для віп-осіб..:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Чув що у Багдаді після Хусейна топлес перукарні з'явилися.
     
а де твій аватар? :)