бізнес ідеї

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем jo-jo, 14 жов 2010.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бр Ат
    3 год
    Вулиця Патона , на відстані 200 метрів на протязі 2-ох годин знайшов 96 самонарізів. Найбільша кількість на поворотах до житлових будинків. Ввечері заїхав додому зранку побачив спущене колесо, а нароботу то спішиш ) і о чудо - шиномонтаж , прямо коло твоєї хати , прямо на Патона біля арсену, якщо точніше.... ти заплатиш скільки треба лиш би встигнути куди тобі треба зранку) Як на мене то це ідеальна схема.. І вона працює так вже рік , якщо не більше. За останніх 8 місяців я пробив 4 колеса , кожне з яких мінімум по 2 рази. В кожної сусідської машини така ж ситуація.
    [​IMG][​IMG]

    із коментів

    Цьомка Бомка
    На Патона ще один шиномонтаж відкрили.... Біля монади.... Може це реклама?

    Василь Олійник
    Приблизно два місяця як там проявився евакуатор. То їх схема.
     
    Останнє редагування: 6 лип 2020
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А навіщо Вам добре підняти грошей?
    У Вас виникли якісь проблеми?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Азартні ігри.

    Влада навіть податки відмінила. Намахуєш людей, податки не платиш. Такі реалії.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. karinamolchanova

    karinamolchanova New Member

    Відкриття бізнесу - це справа нелегка. Проте можна після запуску модернізувати всі системи менеджменту на підприємстві, щоб збільшити його рентабельність. Можу порадити Міжнародний Сертифікаційний Орган ims-cert.com IMS. Компанія впроваджує системи менеджменту, а також допомагає навчити персонал в дистанційних умовах.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дистанція - то фігово. Пробував.
     
  7. karinamolchanova

    karinamolchanova New Member

    Зараз живемо в такий час, що дистанція стала нашими реаліями. Я дуже важко можу уявити собі те, що ми вже повернемося до звичного життя)) Прогрес за технологіями, а бізнес зараз процвітає онлайн)
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То тре йому сказати ;)
     
  11. Ponkov

    Ponkov Active Member

    Або плюнути на все одразу, прямо зараз, якщо вам це видається страшенно складним.. :)[/QUOTE]
    Зараз в інтернеті заробляти як ніколи актуально, з цією ситуацією в країні... Ну 350-500 грн за 15 хв це у вас непогано виходило, зараз я навіть не знаю що потрібно виконувати на фрілансі)) Навіть той же копірайтинг, де платять по 50-100 грн за 1000 символів, так спробуй їх написать за короткий термін ще й якісно.
    А відкривати бізнес зараз немає сенсу, доки не закінчиться ця війна. Краще тримати кеш...
     
  12. Marila

    Marila Member

    Важко уявити бізнес без якісної реклами....
     
а де твій аватар? :)