бізнес ідеї

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем jo-jo, 14 жов 2010.

  1. MigdilKa

    MigdilKa New Member

    Да уж, на это тоже не маленькая сума потребуется)
     
  2. INnokentia

    INnokentia миється в бані

    У меня недавно появилась идея открыть благотворительный фонд https://lpro.ua/ru/uslugi/korporativnoe-pravo/registraciya-predriyatiya/blago tvoritelnyy-fond , на такое конечно не каждый человек пойдет, там ведь все деньги уходят на его содержание. А основная цель – предоставление разного рода помощи человеку или группе людей, животным и окружающей природе, а не себе самому) Мне всегда именно этим и хотелось заниматься, скоро все мои мечты станут явью)
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Ви б мову українську вивчили - ото б була велика поміч групі людей!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Cikabu

    Cikabu Голова хаосу

    Мы с сестрой хотим открыть бутик детской обуви и одежды. Все необходимые документы уже оформили, поставщика одежды нашли через знакомых, а вот с обувью...не можем подыскать надежного поставщика. Может кто-то посоветует где можно заказывать оптом детскую обувь с доставкой?)
     
  5. tea man

    tea man 茶人

    От я сидю собі і міркую: "А через скільки хвилин з'явиться саме те, "правильне" посилання?":popcorm1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Можу вам порекомендувати продавця домашнього взуття з овечої шерсті з Дрогобича у пп.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    А пані взуттям не цікавиться, а йно обувйю......
     
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Можливо. Юридичні консультації пані хай краще надає юрист.
     
  9. msHaha

    msHaha миється в бані

    а как ликвидировать предприятие ?
     
  10. MaksimMaksim

    MaksimMaksim Member

    С этим вопросом вам помогут тут Ликвидация ООО (ТОВ) в Киеве ▷ Закрытие ООО в Украине: цена, документы, процедура, без долгов . Они специалисты своего дела! Проконсультируют и по срокам, документам)И от вас минимум участия, все сделают) Нашим знакомым помогли, они довольны остались! Вот, что значит , когда люди занимаются своим делом!
     
  11. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    Тоже давно хотела заняться каким нибудь бизнесом. И тоже не так давно с мужем решили заняться маленьким сельскохозяйственным бизнесом. Сейчас техника очень дорого стоит,и бывают моменты когда она ламаеться. Мы купили запчасти для комбайна в специальном магазине , мы покупали тут Купить запчасти на сельхозтехнику. Магазин "Грозбер Украина" , цены соответствуют качеству.
     
  12. Buryk

    Buryk Member

    Бурик З. М. ~ Зоряна Бурик:

    На мою думку, перш ніж розпочинати бізнес, треба поміркувати, чи зможете ви його розвивати. Якщо у вас немає відповідних якостей, а є лише ідеї, потрібно знайти людину, яка зможе у цьому допомогти. Особливо це стосується творчих людей, які можуть робити геніальні речі, і при правильному підході могли б уже давно заробляти великі суми, але бізнес-жилка у них зовсім відсутня. Мріяти – це добре, але краще бачити перед собою чітку ціль, ніж невизначену абстрактну мрію.
     
  13. Satrem

    Satrem миється в бані

    Як розпочати. Перше - ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ - це відкривати фірму, підприємця, знімати офіс, брати кредит чи позичати гроші тому що у вас супер бізнес ідея.
    Друге - що потрібно зробити - піти найнятися до КОГОСЬ на роботу в ту сферу в якій хочете займатися бізнесом на кілька місяців.
    І після того, як що ви ще впевнені у реальності вашого бізнесу, починаєте працювати в чорну - без офісу та документів. І лише коли у вас піде нормальний потік коштів - реєструйтесь.
    І останнє - якщо ви хочете багато грошей і нічого не робити. То це зовсім не те чим варто займатися. Йдіть краще на держслужбу. В бізнесі ви працюєте 24 години на добу і 7 Днів на тиждень. І при цьому ви можете виявити що через деякий час - ви банкрот.) І це нормально Цим не можна займатися - цим потрібно жити
     
  14. Kesox

    Kesox миється в бані

    Пока будете думать, что открыть годы полетят, я так уже лет пять собираюсь бизнес открывать)
     
  15. Stepan Girdov

    Stepan Girdov Member

    У меня всегда была мечта открыть оптику в своем городе и она наконец-то сбылась. Около года назад я нашел помещение для реализации своей мечты. А не давно, наконец-то состоялось открытее и теперь помимо рекламы на баннерах и мини бордах, я делаю смс-рассылку через этот Сервис СМС рассылок. SMS услуги для бизнеса — mobizon.ua Это действительно удобно и по деньгам не сильно дорого.
     
  16. Orestov

    Orestov миється в бані

    Самая простая бизнес-идея вот такая, если у вас например есть свой грузовой автомобиль, и он к тому же стоит без дела, вы можете использовать его в качестве своего инструмента для бизнеса. Если машины нет, тогда можно взять в аренду или купить в кредит. Далее просто предоставляются услуги по перевозке мелкогабаритного груза, а еще может быть участие в квартирных и офисных переездах. Такие услуги пользуются очень большим спросом, а потому даже после небольшой рекламной кампании клиенты сами будут вас находить
     
  17. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    Будь-яка бізнес-ідея може вистрілити якщо до неї грамотно підійти. Ми з чоловіком відкрили інтернет-магазин одягу, а зараз він запустив магазин автозапчастин та разом з тим почав давати рекламу. До речі ми пробували давати рекламу на транспорті ще кілька років тому, і відразу ж переконалися в її високій ефективності, а тому час від часу замовляємо таку рекламу у фахівців
    ось тут . Тому точно знаю, що такий канал для реклами свого бізнесу реально добре працює - про вас дізнаються не сотні, а тисячі потенційних клієнтів.
     
  18. ddrim

    ddrim миється в бані

    Поддерживаю! Я тоже очень хотела начать свой бизнес, но никак не могла решиться что начать... В итоге я просто начала то в чём разбираюсь и что мне нравится самой :) Я открыла интернет-магазин женских сумок. Это реально самый удачный выбор по-моему. Мерить ничего не нужно, такого чтобы размер не подошёл не бывает. Т.е. в плане продаж всё очень просто "понравилась - купила". Беру сумочки украинского производства у welassie по дропшиппингу, т.е. затрат на товар просто нет. Очень удобно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rostk

    Rostk Member

    Хоу відкрити магазинчик домашнього текстилю плюс інтернет магазин. Не знаю тільки з чого почати.
     
  20. Satrem

    Satrem миється в бані

    Як розпочати. Перше - ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ - це відкривати фірму, підприємця, знімати офіс, брати кредит чи позичати гроші тому що у вас супер бізнес ідея.
    Друге - що потрібно зробити - піти найнятися до КОГОСЬ на роботу в ту сферу в якій хочете займатися бізнесом на кілька місяців.
    І після того, як що ви ще впевнені у реальності вашого бізнесу, починаєте працювати в чорну - без офісу тадокументів. І лише коли у вас піденормальний потік коштів - реєструйтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)