бізнес ідеї

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем jo-jo, 14 жов 2010.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну як? Гроші (вкладені в справу), втратити можна, і то набагато легше ніж їх заробити! Свободу, також можна втратити (в бізнесі у нашій державі, "всі методи добрі", так що конкуренти можуть "наслати" на новичка і податкову і прокуратуру і кого тільки не хочете, а в нас, ви ж самі знаєте, "бил би человек, а дело на него составім"). Так що - треба ризикувати, АЛЕ ХТО НЕ РИЗИКУЄ _ ТОЙ НЕ П"Є ШАМПАНСЬКОГО Тільки-от, ризик, ІМХО повинен бути, хоч більш-менш оправданий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Є в мене один проектик. Бізнес сезонний (від квітня по жовтень) але досить прибутковий (від 200 до 500-700 грн в день) Потрібно кілька партнерів у Львові. Вкладення мінімальні біля 1000 грн максимум...можна і зовсім без нічого. Не МЛМ не форекс і не проча бурда. Реальний земний бізнес з реальним товаром. Заробіток з першого дня.
    Подробиці розкажу в приватній розмові. Кому цікаво пишіть.
     
  3. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    Кіосакі наоборот каже, шо за одним яйцем легше вгледіти


    Як це не прагматично але головне працювати над її здійсненням. Інакше вона так і залишиться мрією...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В нас що, багато видів бізнесу? Або барижити, або... барижити! За 200 доларів на місяць. Сильні бізнесмени.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не смішіть людей)...навіть бабулька на сЄмочках має від 50 до 100 ує в день....жебрак зачуханий і той 50 дОлярів назбирає...
    А шоб заробляти 200 в місяць то перше треба 5-6 років в інституті відівчитись а потім ше дати хабара шо б на роботу взяли...і бути чемним шо б не вигнали :haha::haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    М-да, впізнаю західноукраїнську реальність.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це пострадянська реальність
     
  8. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Я особисто бачу перспективу в мережі Інтернет, тут розпочати свою праву можна без великих капіталовкладень.
     
  9. Iskazitel

    Iskazitel New Member

    Але зараз в інтернеті така конкуренція жахлива, для того щоб створити щось путнє не достатньо просто ініціативи і бажання. Навіть якщо проект хороший, дуже багато зусиль необхідно для того, щоб про нього дізналися люди. І тут гроші на рекламу будуть зовсім не зайвими:))

    :cesored:
     
    Останнє редагування модератором: 10 бер 2011
  10. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    То якщо Ви хочете по спеціальності працювати, нічого не вміючи;)
     
  11. tato

    tato тато завжди правий!

    Це ви часом не про Форекс))))

    В інтернет,без великих капіталовкладень стає дедалі все важче...

    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:38 ----------

    Питання,чи готові наші люди до такої послуги?Як і прати,так і не ламати!

    ---------- Додано в 23:49 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

    Якщо ви не знаєте,у нас тепер згідно економіки,яка намагається "скластись" -називаєся ринкова,дуже багато видів бізнесу.Тепер кожен бізнесмен.І,якщо ще не став,то мусить дуже скоро стати!На то вона і ринкова.Що то за слово таке радянське,барижити.Це було колись
     
  12. malyj

    malyj Member

    Знайшов там чудову ідею - Велосипедний екстрим парк. Скрізь би такого більше. Пропаганда здорового способу життя, розвага. Було б круто)
     
  13. ambra

    ambra Member

    Пробував займатися-виходило...гроші легко заробляються-тут все нібито просто-голова потрібна і все...починав з нуля,витискав з 3000 дол штуку на міс.Але побачив що затягує це довбане зароблення папірців-нема коли ЖИТИ!!!Кинув все нах!
    Тепер сиджу вдома,живу в своє задоволення,дивлюся на друзів-бізнесменів.які сидять від ранку до ночі по офісах і кожних 5 років купують по квартирі:))) Цікаво нахера вони-з собою ж не забереш.
    Придумав нехитру тємку в неті-посидів 15хв на день-капнуло 350-500 грн...ось так і бідую по троха...
    А бізнес-НІ!!!Це-жопа!!!Хоча трудоголікам це підходить...

    ---------- Додано в 12:57 ---------- Попередній допис був написаний в 12:52 ----------

    О!І я тут є у півфіналі!!!Дійшов!!!:yahoo::yahoo::yahoo:
    Ідея від Нескафе-Бізнес ідея кожному
    До речі,завдяки мому сайту кілька десятків людей розпочали власну справу!:good:
     
  14. DaniloGal

    DaniloGal New Member

    Спробуйте щось створити в інтернеті,зараз дуже важко розпочати свій бізнес офлайн.А в інтернеті корднів не існує, я знаю знайомі працюють на продаж програмного забезпечення, як посередники,в них виходить,але вони здебільшого з англомовними клієнтами працюють!
     
  15. Saleh

    Saleh Member

    Якщо цікаво, напиши в приват. Сам займаюсь бізнесом. Дам декілька порад.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От курва, були ж часи :mocking:
     
  17. Еля

    Еля Member

    я також, як ви, ось так просто видавала ідеї, мені дякували і втілювали їх. без мене.
     
  18. nagornyjj

    nagornyjj Well-Known Member

    Відкриття бізнесу в Україні проблематично, бо немає умов.
    1 - високі податки.
    Вони завжди перекривають чесному бізнесу, а породжують рекет. Знищуючи малий і середній бізнес, лишають державу основного розвитку підприємств та доходів. Штовхаючи людей на злочинний бізнес; торгівля людьми, наркотиками, цигарками та алкоголем, який приносить хороші прибутки.

    2 - Великий бізнес розвинутий завдяки крадіжок державних коштів, він не здатний занурюватись в сміливі і затратні проекти, бо по своїй суті є лінивим, бо бізнес робиться легко без затрат, і захищений структурами законотворчими і виконавчої влади. Ставки великі і тому забезпечують надійний захист.

    Тому розвинутись в такий час дуже складно, бо немає діючої системи, яка б захищала інтереси людей і держави.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. JohnRoot

    JohnRoot Member

    Хех, аби працювати з опціонами треба дуже добре в цьому розумітися і мати великий досвід, а не з нуля стартувати
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Цікаво де можна взяти досвід якщо не стартувати з нуля ;) "Щоб навчитись трахатись потрібно трахатись" каже народна мудрість :mocking:
     
а де твій аватар? :)