бізнес ідеї

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем jo-jo, 14 жов 2010.

  1. jo-jo

    jo-jo Member

    Власний бізнес!Як розпочати?Що можна відкрити?о_О
     
  2. layer9

    layer9 Well-Known Member

    сам задумувався не раз... на ум приходить тільки - те що мало би не просто потит, а шалений... а що не знаю...
     
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Відкрити можна навіть пляшку чи консерву. :)
    Якщо серйозно, коли у людини є конкретна ідея чим сАме вона хоче (вміє) займатися, яка ніша на ринку недостатньо освоєна, зважила свої знання і вміння у цій справі, визначає ринки збуту своїх товарів чи послуг, постачання сировини чи товарів, фінансові можливості і ступені ризику (хоча би приблизно), і як не дивно (а це здебільшого буває важчим, ніж початок бізнесу), шляхи і способи виходу з цього бізнесу з найменшими втратами у разі можливої невдачі - лише тоді може виникати питання що сАме відкрити: фірму (яку? - приватне підприємство, ТзОВ, акціонерне товариство) чи приватного підприємця-фізичну особу.
    А поки що Ваше питання є чисто риторичним, по типу гамлетівського "Бути чи не бути".
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Удачи!
    Фигня открыть, Вы вот закрыть потом попробуйте. :nea:
    Запаритесь. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. jo-jo

    jo-jo Member

    просто цікаво думку людей на що е попит у місті,чого не вистачае?
     
  6. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вам денег или всуръёз и основательно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нагадало


    Біля мене недалеко є автомайстерня - рихтують машини, а править тим всім такий собі єврей Юрій Мотович.

    От одного разу підходжу до нього і кажу: як би то порихтувати машину у вас швидко і недорого. (ще старого Форда)

    А він мені відповідає:

    Дешево і швідка дєлаєт Славко, а я мєдленно і дорого.

    Вам как нужно?
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Головне, до того, як питав Гофмана, я точно знав що мені треба: дешево і швидко.
    Гофман мені нічого нового не сказав, проте після такої відповіді не знав що краще: дешево і швидко, чи повільно і дорого, бо оте "швидко" викликало асоціяцію "як -небудь", як "попало".
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :empathy: В таких случаях я бы пошел к его клиентам и поговорил с ними.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Маю таку ідею, бо кілька років тому мала сама потребу в пральні десь недалеко від дому (такої як у іноземних фільмах: у приміщенні стоять кілька пральок-автомат, та сушалок, якими можна користуватись в будь-який час, заплативши певну суму через термінал, і щоб там були засоби для прання з дозаторами вмонтовані, щоб неякісними порошками не зіпсути таку промислову пральку). Думаю, що такі пральні десь біля студентських гуртожитків мали б шалений попит. Таку ідею виношую досить давно, та ні капіталу, ні досвіду підприємця не маю зовсім, може хтось скористається
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Читаєте все, що можна, в Інтернеті. Думаєте, хто у вас буде прати. Шукаєте фірму, яка постачає обладнання. Робите їм запит на цех-пральню, наприклад, з 10 апаратів. Скажіть, що ви підпільний бізнесмен. Взнайте вартість проектування (обов"язкове), вартість всього обладнання, скільки води та електроенергії воно жере, гарантія, сервіс, які миючі засоби і їх витрата. Як організувати сервіс.

    Потім шукаєте приміщення для довгострокової оренди або для купівлі того приміщення (ідеально) і берете зразок договору, потім з кіловатами ідете у Львівенерго, з кубометрами у Львівводоканал, потім з вентиляцією, шумом, стічними водами - в санстанцію. Скрізь точно взнаєте, скільки коштують дозволи, технічні умови тощо.

    Все підраховуєте. І визначаєте, скільки повинна працювати пральня, щоб окупитися за якийсь період часу, і скільки коштуватиме послуга прання 1 кг білизни.

    Потім ходите по потенційних клієнтах (гуртожитки тощо) і анкетуєте, чи хотіли б вони прати в такій пральні? Як часто їм треба прати, чи задовольнить їх ціна 100 доларів за грам тощо. Максимум інформації.

    Все це гарно упорядковуєте в бізнес-план, якого робите дві версії, правдиву і неправдиву. І йдете до знайомого, який точно має цих немало тисяч доларів.
    Бізнес-план не віддавайте, тільки неправдиву версію, в якій було б мало реальної інформації, бо бізнес-план коштує грошей. Навіщо його дарувати якісь гадюці? :))) Але все-таки потрібна сума інвестицій повинна бути вказана вірно, бо інакше навіщо давати?

    Передбачте свій інтерес, як директора пральні - наприклад - 20-30% від чистого прибутку. Продумайте, як це оформити - всі варіанти.

    Якщо інвестор знайшовся і хоче з вами працювати, можете дати йому реальний бізнес-план. А можете не давати. Він же й так погодився... ;)

    Після укладення документів вам потрібно буде організувати роботу по проектуванню, рембуд роботах, монтажу тощо.

    Або плюнути на все одразу, прямо зараз, якщо вам це видається страшенно складним.. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    Можна розпочати бізнес у сфері послуг. який?
    деталі в пп і в мене на сторінці (бо модератори глушать)
     
  14. vasyl

    vasyl Well-Known Member

    Моя суб'єктивна думка: успішні люди займаються тим що дуже люблять робити, або тим в чому хороші спеціалісти, на чому розуміються (освіта тут ні до чого). І на це все ще треба покласти особисті "пробивні" якості (впевненість, вміння домовлятись, знайти інвесторів, працьовитість, відданість справі...). От з такої суміші, можливо, щось і вийде.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як це не смішно але головне мрія...
     
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    90 відсотків не зреалізованих мрій - через страх.
    І як би не було страху - з тих мрій зреалізувалося би відсотків 20-25 (що дуже добре)
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чого взагалі можна в тому житті боятися...шо такого хорошого є в нашому житті що за то переживати і боятись втратити???

    Коротше кажучи страх безпідставний ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як? а дорогА родИна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тут головне не всі яйці в один кошик...
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А шо їй буде ВАШІЙ дорогій родині?...якщо не лізти в якийсь конкретний кримінал то наврят чи хтось буде її пресувати)))
    ..і з голоду точно не помре...і на вулиці нікого зараз не виганяють, ну крім хіба повних олухів)

    Та і чим би ти не зайнявся всерівно більше заробиш чим на роботі...
     
    Останнє редагування: 23 гру 2010
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)