Біженці у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем KARABIN, 27 лип 2014.

  1. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Вам би треба буть більш терплячим до оточуючих.
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Щодо цього у мене вееелииикі сумніви.
    Їх вже не переробиш.Вони все своє життя ненавиділи все українське, для них ви завжди будете бандерівцями не у кращому розумінні цього слова.Можливо не всі такі, але більшість - вата.
    Не вірю я їм....
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Навіть якщо так, вгамуйте злість.Вона ніколи нічого хорошого не приносила. Через ненависть можуть постраждати хороші люди. А ваті все на руку. Ватніки - не люди. І їм то все - до одного місця, кричимо ми на них чи ні, вони ніколи й не жили нормально. Та як будем розпалювати злобу, чим ми тоді кращі за них? Тут не стоїть питання - вірити чи ні, тут питання людяності.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Людяності? Ди них? До тих, через кого гинуть та стають каліками наші хлопці ?
    Я можу бути людяною до людей, до них же - тільки ненависть.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    На временное проживание во Львовскую область намерены выехать 7,7 тыс. жителей Крыма, южных и восточных областей

    Принять переселенцев в своих домах могут 985 семей

    Около 7,7 тыс. жителей не признанной Украиной Республики Крым, Донецкой, Луганской, Харьковской, Херсонской, Одесской и Запорожской областей по состоянию на 1 августа намерены выехать на временное проживание во Львовскую область.

    Об этом сообщил представитель Львовской областной государственной администрации.

    Всего на горячую линию Львовского областного совета, открытую для жителей юго-восточных областей Украины и Крыма, обратились 2 427 семей, которые изъявили желание временно проживать во Львовской области.

    Принять переселенцев в своих домах готовы 985 семей.

    Отмечается, что на данный момент на временное проживание устроены 5 135 переселенцев.

    Львовская область отмечает увеличение количества желающих выехать на временное проживание из Донецкой и Луганской областей.
    ================================================
    Ну от, ітак безробіття зашкалює, так ще 8 000 приїде! Зараз ітак на кожному кроці "руццький мір" у Львові! А ви, западєнци-бЕндеровци, йдіть під кулі, поки путіноїди будуть відсиджуватись у Львові!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    25 000 рабочих посланих компартією майже 100 років тому, знищило в Україні селянство,гадаю цих на Львівщину вистачить, щоб знищити українство



    Надіслано з мого GT-I8190
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Я вас розумію, та не можу погодитись з вами. Якщо такі мудрі - йдіть самі. Вже був прийнятий закон, за яким усі чоловіки переселенці - стають військовозобов'язані. Що ще вам треба? Це просто жінки і діти. Яким зараз, як ніколи, потрібна наша доброта, гостинність і допомога. Чи ви ладні поховати і їх під російськими кулями? Ви, перед лицем проблем, відступаєте і вибираєте самий простий варіат, як тупий і боягузливий баранчик у стаді овець (не сприймайте як образу, це порівняння). Власне, як завжди, можна хоч скільки завгодно розказувати про толерантність, людяність і терпимість. Краще затягніть пояс, вимийте руки і стисність зуби. А не розпалюйте ворожнечу у час війни. Росія і сама з цим непогано справляється.
    Forpost, я дуже вибачаюсь, та була про вас кращої думки.
     
    Останнє редагування: 3 сер 2014
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    так хай їдуть, он скільки хат по селах пустує, хай садять, обробляють городи, помагають підняти сільське господарство, чом б ні, але ж ніхто не хоче працювати.. всі хочуть на готове і зі всіма зручностями.. думають медом у нас помазано..і все з неба на голову саме звалилось.. прикро ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Дуже двобокі істерики:
    з одного боку, панове кричать, що Донбас гангренозний, бо там населення несвідоме, не ідентифікує себе українцями, патріотів там нема, а ті, що є, нездари, бо не змушують інших прокидатися.

    З другого боку панове серйозно побоюються, що певна кількість біженців у тисячах розчинить у собі Львівщину у мільйонах :) Тобто таким чином визнають, що львів"яни/галичани/українці не здатні дати опір тій тисячі-десятьом тисячам. А для патріотів Донбасу, виявляється, то все має бути окей, вони вдесятьох (образне порівняння) мають побороти ту тисячу непатріотів, бо львів"яни бояться, навіть 10 тисяч біженців на всеньке мільйонне місто.

    Якщо люди належать до категорій, котрі переходять на російську,як лише її чують, не роблять зауважень у випадках порушень порядку, не підтримують чистоту - то, звісно, їх не тисяча, їх одна людина здатна позбавити всіх цінностей. А то дивно читати на дів. посид. цілу гілку про рагулів вже хтозна під яким номером, створену задовго до проблем з біженцями, де в більшості випадків панянки лише обурюються якимись речами і лише одиниці пишуть про свої намагання щось зробити, а тут з приїздом біженців знайшли нове виправдання старим речам. Є і бидлота серед біженців, звісно, то боротися треба з нею, ставити на місце, а не плачі Ярославни розводити по інтернетах.


    В моєму селі теж є біженці, нічого, познаходили собі роботу, працюють, грошей не канючать, русскій мір не розсаджують. В суботу та п"ятницю спілкувалася з іншими тимчасовими переселенцями, ніколи не думала навіть, що люди з Луганська можуть розмовляти такою чистою українською, причому вільно, без російського чи ще якогось акценту :)

    ---------- Додано в 09:47 ---------- Попередній допис був написаний в 09:45 ----------

    В населений пункт, звідки родом моя знайома (малесеньке містечко на Тернопільщині) приїхало дві сім"ї біженців. Одні вимагають мало не джакузі і всі їм винні, інші за невеликі гроші купили хату-розвалюху і своїми руками приводять її до ладу, місцевим, які приходять на допомогу, завжди стараються віддячити фінансово, щоб не казали, що сидять на шиї. Люди різні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    А я про шо) саме отакі вимагатєлі і дратують людей) а так, думаю всі погодяться хай живуть)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Можете повторити їхній подвиг

    http://censor.net.ua/news/293642/se...ali_chtoby_oni_ubiralis_iz_goroda_rossiyiskie
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    тільки не треба отої масової істерії- аааааа, я біженець, ублажайте мене, носіть на руках, давайте роботу поза конкурсом.. приймайте на навчанння на пільгових умовах і тд.. я от проти того. Люди як емігрують не ходять з транспорантами - дайте гроші, а шукають роботу і працюють. це фактично те саме...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Хто має клепку, той давно зрозумів, що галичан тупо кидають і знову жостко розводять, і нічого доброго в кінцевому результаті НЕ БУДЕ! Тільки добрий, та, на жаль, глупенький та численний небесний наївняк вперто переконує себе та інших що той чорний і злий світ рожевий та перспективний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    З якого дива, я маю йти воювати, за запроданців, які спочатку лягали в Донєцку під українські танки і підтримували терористів, потім втекли сюди і насолоджуються у Львові життям поки наші хлопці там проливають кров??? Наших дітей - місцевих на "незалежному оцінуванні" валять щоб на бюджет діти сепаратистів з дАнєцка і луганди поступили! (інфо від коліжанки, яка працює у ВУЗ і має широке коло знайомств, сама обурена такою вказівкою згори). І так далі... пунктів багато! Так що толерантість до сепаратистів Галичанам ВЖЕ вилазить боком! Таке враження, що ми тепер їм всім лугандонам будемо винні все життя!
    То на бюджеті нехай діти сепаратистів вчаться, а наші галичани нехай валять в польщу на заробітки і зароблять для дитини своєї щоб оплатити навчання на платному..... Ну ну... Відстоюйте! Цікаво було б подивитись, як би Ви прихистили сепаратистів, а вашого сина застрілили в Донєцку родичі того сепаратиста....
     
    Останнє редагування: 3 сер 2014
    • Подобається Подобається x 6
  15. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Усім важко. Вгамуйте злість! Я за наших солдат дуже вболіваю і морально, і матеріально, стараюсь помогти чим можу, я знаю, що вони воюють в першу чергу - це за мене і за Україну. Це - по-перше, по-друге - "валять" не те слово. Вони мають пільги, як малозабезпечена верства населення. І я з цим згідна. У людей, які втратили дім певно немає грошей навіть на обід, не те, що на репетиторів. У чорнобильців, сиріт і т д також є ці пільги. А по-третє не плутайте слово "біженець" із словом "сепаратист". Це дуже, дуже різні речі. Я не захищаю сепаратистів, я захищаю - біженців. Розумієте різницю? Пояснити ще раз?
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. stoprussian

    stoprussian Member

    Ось саме це і лютить найбільш за все!Люди стояли на Майдані за кращу долю,гинули на Грушевського,зараз гинуть за цілістнісь країни і в цей же час все й досі робиться по вказівках з гори.Ну скільки ж це може ще продовжуваться??? Ну що треба таке зробити,щоб воно пощезло???
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А якщо біженець являється сепаратистом?
    У мене он поверхом вище біженка з Луганди ...прокурорша з читиримісячною дитинкою. Ми тут кинулися їй допомагати, памперсів дитині накупляли....я теж хотіла їй занести гроші, та потім передумала прочитавши її допис на форумі..... Гроші віддала на АТО , бо прокурорша сепаратна вата колородського забарвлення.

    Куми у Слав"янську.....страуси , голову в пісок і там хоть трава не рости.
    Через таких страждають нормальні люди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Дзвонити в СБУ
    +1, але люди - різні. Не треба всіх під 1 гребінку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Так чого чекаєте?? Сигнальте й ВСІМ СУСІДАМ розкажіть. А де її дописи? Дайте посилання плз.
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У неї чотиримісячна дитинка. Надіюсь вона скоро поїде звідси до чоловіка і мами , що залишились у Луганді.

    Сусідам? Кацам з Красноярська ? Їх у моєму під"їзді 80% 15% страусів і 5% УКРАЇНЦІВ.

    Не дам...дописи видалили.:dntknw:
     
а де твій аватар? :)