Біженці у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем KARABIN, 27 лип 2014.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Мені, напевне, дуже щастить не натрапляти на рагулів, тьху тьху. Щоправда, я в центрі тому ж тепер вкрай рідко буваю.
     
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Отож бо й воно, останніми роками їх відчутно поменшало. Ті алкоголіки, які живуть в моєму будинку, в принципі не буянять, між люди не лізуть, остограмляться собі та й сунуть спати додому. Вікна наші виходять на Клепарівську, то там практично завжди тихо, хіба що час від часу компанії, які повертаються від "Роберта Домса", люблять собі поспівати. Останній раз бачила, щоб яке-небудь нахрюкане рагульське тіло спало на вулиці, місяців чотири тому, і ще минулого року одне в трамваї падало на людей. Колись такого було набагато більше, я ще пам"ятаю часи масових недільних спацерів золотозубих "абібасників". Останнім часом залишилися більше так собі, дрібні рагулята: то обгортку на тротуар кинути, то харкнути під ноги, то залишити свинюшник на відпочинку. З рагулищ - хіба що ті, що запускають феєрверки, ну бо ж як "вішілє" буже, як салютом не побабахати? То нічого, що зараз чиюсь дитину бомблять...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Finya

    Finya enjoy the silence

     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Блін, що за дискримінація? А як біженці то що, не люди? Навпаки помогти треба. Терпіти неможу таких людей, всюди одні пересуди :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3

  5. Ми з чоловіком спочатку теж обурились, але потім пояснили для себе таку поведінку господарки квартири тим,що вона просто боїться втратити квартиру,боїться вихідців зі сходу,як там бояться вас,жителів західної України,бандерівців(без образ:)
     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Тетяно, трохи не так само бояться)
    Ось тут пояснення нельвiв"ян, чому такi застереження можуть бути)

    ---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

    Увага!!!!!!! До Львова приїхали рагулі!!!! Подаю їхні фото!

    Тому я ці світлини із цими жіночками назвав просто: Рагулі(с) https://www.facebook.com/ostakhiv/posts/747570658621783
    Але, звiсно, так же ж "завжди у Львовi було" Чо ты мне выкаешь? Чо хамишь?:facepalm:
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    У беженцев киевские номера... от чего бежали?
     
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

  9. Дуже й дуже шкода ,що таке трапляється і я не уявляю чому,але мені за них соромно,хоч ми з ними не знайомі. Тепер розумію,чому не хочуть у себе беженцев приймати.
    Але я обіцяю ,що я і моя родина будемо чемними і вічливими,будемо підтримувати порядок))адже з малого все починається)
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Я теж донедавна не помічала.
    Але вчора буквально звернула увагу на машини з номерами АТ - Донецьк. Їх раніше взагалі не було. А зараз по кілька разів на день бачу.
     
    Останнє редагування: 31 лип 2014
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Bulavka, АТ - это Ивано-Франковск. АН - Донецк.
     
  12. nezabudka

    nezabudka вільна

  13. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  14. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    Одна автівка- з Києва, інша- з Києвської області. Цілком можливо, що це центрові "крутелики-туристи", а не біженці. Зараз у Львові період найбільшої туристичної відвідуваності. Він зазвичай триває до жовтня. Тому різних машин і різної публіки- вистачає. Те, на що раніше просто не звертался уваги, зараз, у сьогоднішніх умовах, привертає пильну увагу. Десь серед них є і східні "біженці", а інша частина- тимчасові "гості" з інших регіонів. Серед них теж не всі інтелігенти :)

    ---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

    це все також певним чином наслідки інформаційної війни, яка ведеться відповідно з певними цілями. І, як видно, дає "чудові результати".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Машини з номерами АТ - то франківські, я на них не реагую, мабуть, тому, що одна така вже майже рік постійно біля мого будинку припаркована, відповідно, АТ для мене вже настільки ж звичне, як ВС :)

    З біженцями чи проявами якогось незвичного рагулізму, серйозно, ні разу не стикалася з часу масової міграції до Львова з весни цього року. Можливо, я не так часто їжджу тепер в центр, до кінотеатрів і т.д., в піцерії біля мене, куди деколи заходимо ввечері, контингент відвідувачів абсолютно не змінився - які були виховані люди, такі і далі приходять :) До речі, можу сказати, що у піцерії тої ж мережі, на Сихові, бачили такий контингент, що мама рідна, та ще й бійку влаштували збоку випивші тіла, в тій, що біля нас, завжди спокійні інтелігентного вигляду люди збираються (це я до того, що рагулі були, є і будуть, але я ж не стала думати про Сихів, що там одні рагулі )
    Але вірю, що якісь зміни та інші моменти таки є, знати б лише, наскільки то відповідає дійсності чи то ми вже помічаємо з подвійною силою всі прояви рагулізму в силу інформаційної атаки чи то дійсно так є.

    Проте диму без вогню таки не буває.
     
  16. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    http://www.youtube.com/watch?v=5PuB0Q4dJ_0

    От так і до нас перевертні їдуть! Поки їхні апалчєнци-муЖья наших хлопців вбивають, їх жінки спокійно пересиджують...

    ---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:32 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=dmXLw_Rt6sg&feature=youtu.be

    От поки їх жінки у нас на пожертви наші живуть, чоловіки їхні апалчєнци наших хлопців вбивають! Був би то ваш, шановні, брат чи син, побачив би я як би ви прихистили терористів і їх сім"Ї!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    А я ще коли казав що наші львівські толерасти дотолерастуються

    Надіслано з мого GT-I8190
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    +1

    Я розумію вашу злість, та до цього теж потрібно було бути готовим. Я думаю, що згодом, ці люди зрозуміють свою неправоту і нетреба всіх під одну гребінку. Є багато хороших людей, яким зараз через все оце вдвічі важче. Вигнанці на своїй землі фактично. Куди їм діватись? Це ж наші люди. Наші співвітчизники. Просто дивитися треба трохи кого береш у свій дім, бути уважнішим. От і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Finya

    Finya enjoy the silence

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та то ясно ітак, в білих хмарках з рожевими окулярами давно.
    А взагалі файно тут та Фіня задвинула місцевим небесним пархателям. А то живуть в своїх мріях.
     
а де твій аватар? :)