Битва екстрасенсів у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 19 вер 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    По СТБ іде реклама.
    Що це і що там буде не наю.
    Але я така інфа:
    Львів. 26 вересня.
    готель Гетьман
    10:00 - 13:00

    http://www.stb.ua/extrasense/

    Короче читайте сайт.
    Як вмієте передбачати майбутнє ... гоу на програму на звання Естрасенса Країни.
    А мо шось вийде :borat:
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    не дарма задорнов казав: Україна — шабаш парапсихологів... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Шабаш парапсихологів, і величезний шалаш простаків, які їм вірять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Дурницями Ви займаєтесь, шановні працівники СТБ. А ще більше, ті, що приймають участь у цій клоунаді. Може тоді організуйте поетапно вже і битву екзорцистів і магів. Вам би ділом зайнятись, а не творити маски-шоу.

    Додано через 3 хвилини
    Ні, а я пропоную організувати битву гомосексуалістів, лесбіянок і трассексуалів, хто кого трахне. Це буде супер-шоу. Москалі ще до цього не додумались.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zina

    Zina Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Додано через 3 хвилини
    Ні, а я пропоную організувати битву гомосексуалістів, лесбіянок і трассексуалів, хто кого трахне. Це буде супер-шоу. Москалі ще до цього не додумались.[/QUOTE]
    Це взагалі дурня ! Нічого розумного в цьому не бачу.:no:
     
  6. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    :ireful1: Краще б якусь дитячу программу придумали, або ще щось корисне...Від цих парапсихопатів і в звичайному житті спасу нема, куди в газеті не тицьни, всюди цілителі в десятому поколінні, пані-марії, вуйко-васі і всяка різна нечисть...Дурять нашого брата, ой дурять...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Вибачаюсь перед всіма за грубість. Фактично є цікаві моменти в цій телепередачі. Думав, що буде щось набагато гірше. Роблю висновок на майбутнє...[​IMG]
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    велика кількість болота і зомбування людей... от що іде
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Можливо, але воно якось так відбувається ніби дійсно щось знають ті ясновидці, а з другої сторони відповіді подібні на логічні висновки...[​IMG]
     
  10. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Фігня це все, підстава, дешева пропаганда "цілителів" і "екстрасенсів", наївні люди подивляться, повірять і почимчекують до цих горе-магів. Недавно в Росії почалося нове "супер-шоу" Гіпноз, суть в тому, що людей-добровольців вводять в гіпноз і стібуться над ними. Постійно кричать що підстави немає, що все по справжньому. А мені мій знайомий психолог сказав, що такої фігні ніхто їм і не дав би зробити, бо гіпноз штука дуже небезпечна, і може вилитися в дуже важкі психологічні травми, тому її на практиці використовують в крайніх випадках. Ось так...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    В нас все можливо ![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Йой !!! Тіко не кажіть, що ви в то вірите...:D
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Дивитись, дивлюсь але вірю в одного Бога Отця, Вседержителя, Творця Неба і Землі, всього видимого і невидимого! І звичайно поважаю Вас ZOOM і всіх решту людей, що живуть на планеті Земля ! Хотів би ще щось добавити але боюсь, що Полковник зараз назве мене "гаслоносєць"...[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Ось і правильно!!! А то я вже подумала, що ваш підпис різницця з вашими думками:)
     
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Дякую ZOOM, що звернули увагу на підпис. Для мене людина без Бога - це лампа без струму ![​IMG]

    Додано через 33 хвилини
    Там після слова невидимого потрібно було поставити три крапки, які говорять, що думка не закінчена, а то не дай Боже, хтось подумає, що вже віру поміняв. Я вірю в Святу Трійцю, згідно молитви "Вірую". Отець, Син і Дух Святий - одне нерозривне ціле. Троє свідкують - Одне !
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Ви маєте рацію, сьогодні вже спілкувався з двома особами, які подивившись попередні серії, в себе теж виявили "дар яснобачення".[​IMG]
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    :D

    А в мене є знайомі з даром пророцтва і ще чогось такого ;)
     
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Наскільки я зрозумів, якщо дійсно Бог проявляє Себе через когось, то ця людина не буде афішувати себе, тому що усвідомлює свою непричетність до цих здобутків...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Хоч трохи і офтоп,але згадалося розповідь товариша,як вони з сестрою в 1992 році їздили до Ванги.У їхнього батька був рак,але якась латентна форма..Товариш розказував,що охорони був цілий двір.Ванга вислухала їх,через перекладача сказала прийти через 2 тижні.
    За той час батько вмер.Потім вони дізнались про дзвінки до лікарів,відносно хвороби,про запит з Москви :eek: історії хвороби.От вам і Ванга...
    А грошики заплатили немалі...
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Битва екстрасенсів у Львові

    Ага, дивилась трохи ту дурню.Тільки час перевела.У нас в школі колись гіпнотизер якийсь свою програму показував.Моя мама так обурювалась, що то на дітях експерименти ставлять і . що такого не можна робити в школі, навіть до директорки ходила.Але сеанс все ж відбувся.:sad:
     
а де твій аватар? :)