Біоритми. Правда чи модний міф?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем night, 14 жов 2011.

  1. night

    night Well-Known Member

    Недавно поставила собі на телефон програму біоритмів людини. Скоріш заради розваги. Ніколи не сприймала цього серйозно. Кілька днів по тому в одній книзі з рекомендаціями для спортсменів прочитала що в Радянському Союзі до питання біоритмів відносилися дуже серйозно. В дні критичних біоритмів не дозволяли водіям які возили високопосадовців їздити, замінювали їх іншими. Дослідження довели що спортсмени в дні критичних біоритмів в декілька раз падали показники.
    Під впливом цього я провела 10 днів досліджень на собі і чоловіку :) Біоритми визначаються за фізичним станом, інтелектом і емоціями. І всі 10 днів самопочуття збігалося з тим що показувала програма. Можливо це просто збіг. От і цікавить Ваша думка на тему біоритмів. Можливо хтось також вів такі спостереження.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Сам не вів спостережень відносно себе, але читав літературу, де приводилися приклади травматизму, смерті чи трагічної загибелі відомих людей, які співпадали з критичними точками біоритмів. Мабуть в тому таки щось є. Думаю, що в такі дні організм слабшає, увага розсіюється, реакція сповільнюється і людина може допуститися трагічних помилок, яких можливо уникнула би в інші дні. Але таких "фатальних" днів де всі ритми одночасно на мінімумі всього декілька на протязі життя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ledipun

    ledipun миється в бані

    хм. ніколи програмки біоритмів не скачувала. але по собі помічаю, коли в які відтинки доби в мене все ок, а в які я стаю потенційним стихійним лихом :)
     
  4. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    так є ж ніби корокочасні і довготривалі біоритми.. Наприклад, фізичний біоритм може йти фазами по 1-2 тижні.. так само психологічний і т.д.
    Але є і короткочасні фази, по кілька годин
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Людина, як і всі живі істоти на цій планеті, апріорі прив"язані до певних ритмів. Основні з них три - добовий, місячний і річний цикли. Ми від них нікуди не можемо подітися. Спробуйте лягати спати не кожні 24 години, а скажімо кожні 30 годин. За тиждень у вас поїде дах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Ещё в начале 80-х читал статью,в которой упоминалось,что в Японии водителям составляют график работы в соответствии с их биоритмами
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Детально не займалась, але вірю, що це працює, з власного досвіду.

    Я - стопроцентний жайвір, ранні вставання не заважають, продуктивність моєї роботи найвища до обіду. Потім - спад. Ввечері я в’яла і здатна тільки на нейобхідніші дії. І якщо взяти до уваги приклад шоферів, то таки це правда - коли я встану в третій вранці, то приїжджаю в Стрий набагато менше втомлена, ніж коли виїжджаю о п’ятій вечора.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Zalizna

    Zalizna Member

    Ні, здається щось в тому є. Тому що, от скажіть мені, чому одного дня все вдається, все клеїться, а в інший -наче ти і сам інша люди (кретинозо безруке та безголове), і світ навколо тебе - один суцільний жах? От чому?

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    а добова ритміка - це взагалі класика... Я сова. І крапка.
     
  9. New look

    New look Member

    Я для себе знаю точно, що біоритми є, і треба під них якось підлаштовуватись. Наприклад я можу дуже легко прокинутись в 7 ранку і відразу піднятись з ліжка, а от в 7.30 мені вже дуже важко просинатись, відчуття сонності маю до обіду.А ще вже давно знаю про сумісність біоритмів між людьми. Тобто визначається сумісність біоритмів двох людей по трьох показниках : -інтелектуальний, -емоційний,- фізичний. Щоб стосунки тримались якнайдовше треба, щоб всі ці три параметри були хоча б більше 50%. Якщо наприклад перший буде 100%, а останній 10%, то люди можуть бути хорошими друзями(розмова буде легко в,язатись), але будуть пролеми в сексуальному плані. Дуже багато раз перевіряла біоритми знайомих (стосунки яких спостерігала) і завжди сходилось.Якщо стосунки класні в людей, то зазвичай всі три параметри високі.
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А яким чином перевіряються біоритми?
     
  11. New look

    New look Member

    Взагалі оті програмки далеко не всі правдиві. Я лиш на одному сайті он-лайн перевіряю біоритми. Якщо можна вставлю ссилку?!
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Так, тут можете дати. Якщо це не реклама, звісно :)
    Цікаво буде перевірити.
    Теж за собою зауважила, що вставати легше о 6-й і 8-й, ніж о 7-й, незалежно від того о котрій лягти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. New look

    New look Member

    Ось цей сайт http://www.cagliostro.fk.lutsk.ua/u8.php

    Там багато цікавої інфо є.Мені цей сайт найправдивіший виявився, бо на інших в мене дуже багато не сходилось чого.
     
а де твій аватар? :)