Білорусь

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2013.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Я не претендую на якусь науковість свого допису. Написав, бо згадав про Кьонігсберг.
    Про Прусію :
    Колись почув як Міхаїл Задорнов на повному серйозі сказав, що ПрРусія - то є ПРиморская РУСь, а ГРузія - Горская РУСь...... Після того я його почав вважати пересічним тупим ватником.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  3. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Дійсно, молодці!
    Підпишуся на їх групу у ФБ, буду стежити, як процес йде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Еще Приамурье - исконно китайские земли. Та Китай найдет куда ему распылиться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siabar

    Siabar Active Member

    UNIA, mrochkizm, друзі, залишається тільки сумно посміхнутися наївності братів-українців.
     
  6. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Siabar, не буде всього і відразу. :sad: Починати можна з маленького.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Siabar

    Siabar Active Member

    IgorLvivM, наївне запитання білоруса: що буде українському вболівальнику, якщо він наважиться намалювати собі на щоці вашу національну символіку, і прийти на хокей у Києві? А ось замітка про білоруського юнака, який наважився намалювати собі на щоці біло-червоно-білий прапорець, і прийти на хокей в Мінську:
    http://m.nn.by/articles/128930/
    Кому "Стоп iмперiя" буде скаржитися на російську символіку?
    Кому?
     
  8. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Я виріс в ссср. Навіть був комсоргом групи і т.п. Майже ідейним! "Як було б все класно, якби всі були рівні" і т.п. Але думав та аналізував багато.
    В т.ч. не міг зрозуміти, розвалився Рим, розвалився Єгипет, Майя і багато інших.
    Ну як же може розвалитись наш такий правильний та класний ссср? Ніколи!
    А в кінці 80х був на всіх мітингах за Перестройку, Незалежність, Вибори і т.п. І за ДУЖЕ короткий час ссср-у не стало!
    Навіщо далеко ходити? В листопаді 2013, навіть у лютому 2014р. я б не повірив, що Януковича не стане! Я б не повірив, що в Дніпропетровську, Херсоні, Харкові будуть щиро кричати "Слава Україні!".
    Але є!!!
    Ми повинні вірити. І робити щось КОЖЕН. Навіть щось маленьке, незначне. І все станеться!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Radio Svaboda
    Упершыню такое бачым: пераклічка на стадыёне — беларускія заўзятары заводзяць "Слава Украіне", украінскія — "Жыве Беларусь". А ўсе разам крычаць "Пуцін ху...ло".

    І улюблена українсько-білоруська народна пісня:
    http://youtu.be/Hb7azM5B9Qo
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. vaynik

    vaynik Member

    Питання , чи є сенс поміняти Новий рік у Закопане або Паляниці з Яблуницею та Ворохтою на Сніжну Білорумь, чи є сенс туди взагалі їхати взимку, чи є сенс туди їхати з дітьми і що там можна побачити проживаючи не в мінську а в агроотелях, як на разі справи з фотографуванням адмін бкдівель хто знає, затримують як і раніше???
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Є в Білорусі така собі Біловезька Пуща. А там є резиденція білоруського Діда Мороза. Там цілу зиму якісь свята, в кінці зими навіть є свято "Проводи Снігурочки на пенсію".
    Думаю, що дітям таке цікаво)))))

    Знаю про таке з розповідей свого однокурсника, який там і живе. І ще пару років тому був там старший дільничний інспектор міліції.
     
а де твій аватар? :)