Білорусь!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lambda, 3 гру 2016.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ці всі анексії... Дуже ймовірний тут сценарій Прибалтики, окупацію не визнали, але на совок не нападали, чекали його розвалу, тепер балтійські країни "во вражеском НАТЕ", таке ймовірне і з Кримнашем і ймовірною анексією Білорусі.
     
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну хоча б ось це, - перше ж, що спливло у пошуку:
    Лондон не рассматривает Будапештский меморандум как юридически обязывающий – посол

    Хоча, чесно кажучи, я гадав, що тут питань ніяких нема, й бути не може.


    Але то вже [мабуть..] буде не за наших часів..
     
    Останнє редагування: 5 січ 2019
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не сьогодні і не завтра, але може бути і скоріше, ніж багато хто думає.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Идет много разговоров об объединении двух государств. Много сейчас появилось вопросов в связи с церковью в Украине об автокефалии нашей церкви в Беларуси и так далее, и так далее.
    Я называю эти вопросы очень глупыми, притянутыми за уши, для обсуждения в нашем обществе.
    Во-первых, речи об объединении быть не может."
    9 хвилина.
     
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    В Криму та лугандоні дехто теж так вважав, хотіли тільки погратися
    - а вийшло як вийшло.


    --Додано--

    )) Це піпець - відео не слухав, але камера ковзнула
    по якихось придурках, які щось писали наумняку.
    Оце воно і є - лизоблюдствою
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Крим здали славаукраїнці Турчинов, Парубій, Яценюк, Тенюх, Наливайченко.
     
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ні, не вони.
    - Вони просто нічого не могли вдіяти
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так, так. Злочинна бездіяльність.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто не забув грандіозні військові російсько-білоруські навчання, ними у більшості насмішили, так само були прогнози, що буде кримський сценарій чи відкриття ІІ фронту, підбирання русні до Києва, на щастя пргнозм не справдились.
    Як на мене, білоруси у дечому відрізняються від росіян, ну як жителі Днбасу і жителі Рязанської чи Тульської областей, але я би ніщо категорично не заперечував.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чиї прогнози? Тих, хто кричить "Путіннападе!!!". Тих, хто просрав Крим.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Прогнози були від військових експертів, не відкидаю, що від проплачених владою.

    Щодо Криму, відкидаю і не вірю у бздури Артеменка.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Артеменко запропонував здати Крим в аренду вже ПІСЛЯ того, як славаукраїнці віддали його ворогу.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще Артеменко заліпив, що влада здала, не сходиться, військові були проти і готові були воювати, як тоді могли здатися при штурмі підводного човна "Запоріжжя", не водолази його штурмували, так ще до появи зелених чоловічків екіпаж човна вивісив прапор російського флоту і чекав окупантів з хлібом-сіллю, то хто здавав?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Штурмі? о_О
    З кінця почали?
    А хто повернув кораблі, які відійшли в море по тривозі, до причалів? Чиїм наказом?
    Хто заборонив виходити кораблям в Одесу і Очаків?
    Хто заборонив ПВОшникам здійснити запуск ракет по повітряним цілям, що порушили кордон?
    Хто заборонив застосовувати зброю, для захисту України?
    Хто заборонив вивезти зброю з Криму?

    Запоріжжя стояло до 21 березня. Передостаннім спустив прапор. Останнім Славутич 22 березня.
    Так що Крим здав не Шагієв, а Турчинов з поплічниками.
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Правда, на мою думку, полягає в тому, що за передвоєнні десять років не було зроблено необхідних речей у кадровому відношенні, а навпаки, зроблено, що більш-менш адекватні люди залишали армію.
     
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Турчинов заявляв, що ніяких заборон на відкриття вогню по кацапах він не давав. Ба навіть навпаки.

    У підсумку - скільки відсотків особового складу війшли з півострова на материк, а скільки залишилось служити кацапам?
    Ото й відповідь на ці питання.

    ..
    До речі -
    коли кацапи ломануться "освоювати" Білорусь, а вони ломануться, нікуди не дінуться
    - будемо спостерігати схожу картину, подібну до кримської.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Десять?
    Я памятаю 95-96 рр. Зарплату, хоч і мізерну, не давали по сім-вісім місяців. Я памятаю, коли в 98-99 році гривня впала майже в три рази, а зарплата лишилась тою ж самою. Я памятаю повальне безквартир"я офіцерів...
    Не десять, ой не десять.
     
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Згоден.
    Але за останні десять те явище набуло цілеспрямованого характеру.
    Таке враження
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    Юридична колізія.
    Пастор не забороняв, але ніхто не нападав. Тобто діяли правила мирного часу. Як зараз.
    Почнемо зараз наступати, чи бомбити сєпараторів, що почнеться? Правильно - крик і кримінальні стправи.
    Так і тоді. Всі команди з центру передавались мобільниками. Не воєнним зв"язком, а мобільниками.
    Чому? Тому що від наказу, переданого по мобільнику, можна буде потім відмовитись. Я такого не казав, я такий наказ не віддавав, це брехня...
    Військовий же зв"язок на контролі у багатьох людей: телефоністки, оператори тощо. Вони могли би на суді підтвердити той чи інший наказ.
    Щодо навпаки, то це Турчинов сотоваріщі вигадав вже в кінці 17-го року.
     
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Це саме те, про що я написав, - та й писав беспосередньо під час тих подій -
    не знайшлося командирів середньої ланки, які готові були діяти тупо за статутом.
    Тому зараз усі задоволені, ніхто не винен типу, - але територія окупована.
    А головне це результат. Результат хєровий, гадаю.

    З мого погляду ситуація виглядає таким чином, що двадцять років годували
    здорових бовдурів, які були призначені для виконання певного обсягу робіт,
    коли виникне у цьому потреба, - та коли така потреба виникла, ті, вгодовані, кинули нас усіх, як лохів, натурально.

    Саме оце прикро.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2019
а де твій аватар? :)