Білорусь!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lambda, 3 гру 2016.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можливо, якщо західні лідери пообіцяють Лукашенку недоторканість, якщо він спокійно складе повноваження і покине Тайожний союз, то таке відбудеться.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще одне: розвинене с/г - це добре, тим більше Лукашенко був головою колгоспу, але використовують для посівів і не придатні та сильно заражені радіацією землі у Гомельській області.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    У Маскве заявілі, што беларуская мова была створаная ў 1926 годзе пастановай ЦК ВКП(б)

    У Маскве заявілі, што беларуская мова была створаная ў 1926 годзе пастановай ЦК ВКП(б)

    Леанід Рашэтнікаў, дырэктар Расейскага інстытуту стратэгічных дасьледаваньняў, які забясьпечвае аналітыкай адміністрацыю Ўладзіміра Пуціна, адзначыў, што ў Беларусі «ўсё рухаецца паводле ўкраінскага сцэнару».

    «Працэсы вельмі падобныя. І, на жаль, ня бачым працэсаў, якія б ім супрацьстаялі. Лінія на аддзяленьне беларусаў ад расейцаў, стварэньне плоту паміж беларусамі і расейцамі ў ідэалягічным, гістарычным, ідэйным і духоўным пляне відавочная».

    Спасылаючыся на расейскую газэту «Правда» за 1926 год, Леанід Рашэтнікаў сказаў, што «беларуская мова была створаная пастановай пасяджэньня аргбюро ЦК ВКП(б)».

    «Гэтая бомба, закладзеная тады, цяпер ірванула. Атрымліваецца, што мы прычыніліся да стварэньня беларускай мовы. І беларускай мове цяпер толькі 90 гадоў».

    Рашэтнікаў адзначыў, што кіраўніцтва Расеі, занятае праблемамі Сырыі і Ўкраіны, а таксама прыходам да ўлады Трампа, забылася пра Беларусь.

    «Нельга забываць пра Беларусь. Гэта гістарычная частка вялікай Расеі, частка нашага народу».

    Таксама Рашэтнікаў раскрытыкаваў кіраўніцтва Беларусі за намаганьні аддаліцца ад Крамля і выглядаць незалежнай дзяржавай:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось вже не видно тотого австралійського сябра, з котрого так непомітно лізла синтепонова вата... :scratch_one-s_head::)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Із коментів

    :)
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Zmitser Dashkevich з Siarhei Palcheuski та Irina Arechovskaya.
    Вчора о 13:39 ·


    Маскаль прыехаў у калонію

    На ўваходзе ў ст. метро Купалаўскую/Кастрычніцкую працуе чорнавалосая пані з Ташкента. Пераехаўшы шмат год таму ў Беларусь, яна неяк зацікавілася беларускай гісторыяй і мовай. У той час, калі самі беларусы кажуць "мне проще по-русски", пані з Ташкента перайшла на мову Скарыны і Купалы ды ў пераходах вітае пасажыраў па-беларуску. І вось сёньня нейкі маскаль, які прыехаў па сваіх справах у калонію Расеі, напісаў на яе скаргу за зварот да яго па-беларуску.

    Заклікаю ўсіх неабыякавых прыходзіць у пераход, што вядзе да ст. метро Купалаўская і Кастрычніцкая, прасіць кнігу скаргаў і прапановаў і пісаць падзяку супрацоўнікам метрапалітэна за выкарыстаньне беларускае мовы. Як высьветліла Наша Ніва, імя пані Людміла Майстрэнка, калі спаткаеце яе - падзякуйце асабіста. Зробім гэта, калі мы, усё ж, не калонія.

    PS Наша Ніва паразмаўляла з гэтай Людмілай Майстрэнка і высьветліла некаторыя акалічнасьці http://nn.by/?c=ar&i=183796
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Недавно їв білоруський шоколад, признаюсь, у дечому особливіший навіть від швейцарського, якоїсь якості і часто ще совкових ГОСТів там дотримуються.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хоч якісні тушонки, переважно яловичина та конина, можуть містити 97% натуральної сировини, на деяких наших виробниках навіть немає 80%, але у Білорусі, не розвинуте розведення свиней, українську свинину куплять скоріше, ніж польську.
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Білорусь підтверджує свою порядність

    01.JPG 02.JPG 03.JPG
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    З одного боку Лукашенко перестраховується від ватників, сепаратистів, коллаборантів... та інших фекалій, при поваленні та суді над путінархами, може знову викрутитись із циганнською хитрістю, що я тут ні до чого, у військових злочинах із ними я участі не приймав, але вони в одному союзі, дуже ймовірно, коли дуже вже буде неслухняний Росії, можуть з ним поступити як із Плоотницьким в ЛиНиРи, чи заарештують самі ж білоруські силовики, сказавши: "Аляксандр Григорьевич, вы враг союзного государства".
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можу відзначити, є там більше якесь дотримання ГОСТ, чи я помиляюсь, недавно мене пригостили карамельками білоруського виробництва на смак значно кращі приїджених і розпіарених рошенівських-порошенівських, які останнім часом дуже вже зіпсувались, чув від деяких дослідників, вміст у них з 12 - 14 складників "Е", противний післясмак, завжди мушу карамельку чи запити, чи закусити яблуком. Не буду ручатись за білоруські, але нічого подібного у них немає.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цукерки там добрі, молочні продукти теж .А ціни були завжди вищіми за наші.
    Не скажу про національний стратегічний продукт - бульбу, бо не цікавилася, але на все - абсолютно все - цени вищі. Та і доходи вищі.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто знає, правда чи безпідставні чутки? Є версії, що раз декілька днів Лукашенко не появляється на публіці, у нього стався інсульт.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Я можу прокоментувати тільки так, що це повна нісенітниця. Це ж першоджерело українське. Я навіть не розумію, звідки вони це все взяли. В суботу у Олександра Григоровича була велика зустріч із керівництвом китайської корпорації CITIC Group. Це була публічна зустріч. Одне слово – нісенітниця – і більше нічого коментувати не буду. Олександр Григорович перебуває абсолютно в робочому режимі», – сказала прес-секретар президента Білорусі.

    Речниця Лукашенка заперечила чутки про його інсульт
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Попри все, Білорусь - сателіт Росії, коли потрібно, виконує всі забаганки Кремля, як зараз із шабашами РПЦ та критикою України у бажанні автокефалії.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От коли переплюнемо Білорусь хоч в чомусь, тоді і будемо їх судити. А поки що тихенько давимось сухариком на кінці столу для прислуги...
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що перше прийшло у голову, що у нас краще - демократія та відсутність диктатури, немає у нас такої русифікації, ІІ державної російської, ми не є, та і малоймовірно, що будемо у Євразійському союзі.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)