Біг у Львові

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Alexey Semenov, 25 кві 2015.

  1. Всіх вітаю. Таке питання. Де у Львові можна бігати? Хто знає?! Чи можна бігати у Шевченковському гаї ?!
    дякую. якщо хтось знає, якісь форуми для бігунів у Львові, накидайте лінків, дякую!
     
  2. Я бігаю не у Львові, буду радий спілкуватись про біг. Мій безперервний стаж бігу 13 років, 9 з яких професійних.
     
  3. ValentinFU

    ValentinFU New Member

    також цікавить це питання, відпишіть будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. я так розумію, у Львові ніхто не бігає? :) чи просто тут дуже мало народу сидить. Добре ставлю інше запитання, чи хто знає, гарні зали з біговими доріжками і тренажерами у ЦЕНТРІ міста і біля центру. з ПОМІСЯЧНОЮ оплатою! дякую!
     
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    В Стрыйском парке бегает вся Политехника и много других львовян )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ок. спасибо. мне просто не очень удобно :) с центра города в стрыйськи парк добираться, но буду знать! спасибо!
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    С центра можете добегать до парка Знесиння / Высокий замок, или парк Франка, например.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Високий замок, так. Хотя не очень нравиться, там местами нет асфальта, а так как дождь во Львове это норма, то месить болото тож не охота, вот искал, клубы и фитнесы, кроме евроспорт, возле себя почи ничего не нашел, правда непонятно, сколько там стоит 1 месяц, потому что месяц буду во Львове, молчат, говорят, звоните нам :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ну так позвоните ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Wili

    Wili Well-Known Member

    По сихівському лісі)
     
  11. не хочу. хочу посмотреть на зал, а потом решить :) все равно другого зала рядом нет :)
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Доброго дня шановні відвідувачі форуму !
    Підкажіть будь-ласка на яких стадіонах м.Львів є доступ до бігової доріжки навколо стадіону ? стадіон Україна пускають ?
    яке там покриття доріжки? треба щось найменш травматичне для суглобів.
    можливо ви можете підказати де ще можна точно заміряти дистанцію 1 км щоб не заважали пішоходи\авто \ собаки та велосипедисти , звісно по яндекс картах можна відміряти порібну дистанцію але авто чи пішоходи не дадуть заміряти точний час :sad: та й асфальт швидко травмує суглоби особливо у новачків .
    може підкажете як гугл картами міряти ? де там лінійка ?
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Евроспорт помесячно дорого получается,даже при абонементе на пол года около 700-800 грн\мес
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Ходити пішки. а ще ровер
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    мене цікавить НЕ зайняття найменш травматичне для суглобів , а доступне покриття для бігу найменш травматичне для суглобів. Так що дякую за підказку , але якщо по суті сказати нічого то навіщо флудити ? найменш травматично для суглобів це сидіти на ортопедичному кріслі а ще краще лежати на ортопедичному матрасі - але до чого тут біг ?
    Ровер - скажімо так для спортивних зайнять теж проблема буде з місцем у Львові, навіть на проведення змагань ледь ледь знайшли місце десь за львовом на трасі і то там дорога була так сяк, а ще ровер при довготривалих поїздках шкідливий для кровообігу органів малого тазу - професійне занйятт велоспортом приведе вас до імпотенції.
     
  16. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Динамо на ВВ, приходиш бігаєш. Покриття спеціальне, м"яке.

    https://www.google.com.ua/maps/plac...000000000000:0x67d4919c7836d5a2!6m1!1e1?hl=ru
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. VladVlad

    VladVlad Member

    думаю, главное - выбегать пораньше, часов в 6-6,30 , чтобы людей было меньше
     
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    той можна просто по центрі міста по бігати, оббігати тутешні парки, нащо ще шукати собі місця де б побігати.:blush:
     
  19. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Нещодавно навідувався до Львова і перевіряти наше кохане місто на бігабельність. Львів - цілком і повністю бігабельний. От лишень зважайте на пішохідних переходах. Водії вранці не звикли гальмувати на червоне :) мене один чуть не збив

    Взагалі ємісце де розвернутись.

    Мій маршрут був:
    [​IMG]

    А ще можна побігти в парк костюшка, а ще високий замок :)
    І перепади висоти хороші.
     
а де твій аватар? :)