Безпека дитини в авто

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Zoryanazirka, 30 тра 2007.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Моє авто не настільки безпечне щоб можна було їхати з дитиною на дальші відстані. Для міста ідеальне бо невелике.
     
  2. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.


    Ви про подушки безпеки? на задньому сидінні, думаю, дитину подушка може лише скалічити, якщо дитина сидить в карсіті.
     
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Продаю своє авто.

    А не навпаки? ;)
    У нас на передньому сидінні не можна карсіта ставити, бо при вистрілюванні подушка безпеки може задушити, чи скалічити дитину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    Все правильно, Оля. До певного віку дитину взагалі не можна возити на передньому сидінні легкового авто. Якщо вже виникла така необхідність, то подушка безпеки з сторони переднього пасажира повинна блокуватись. В деяких машинах під праве переднє сидіння навіть вмонтовано датчик, який регулює роботу подушки на підставі визначення ваги пасажира.
    Недавно був випадок - мій колега віз свою 4-річну доньку на передньому сидінні БМВ. Водій він дуже обережний, але раптом перед ним різко загальмувала інша машина, він був змушений також різко зупинитися... Після чого витягував свою доньку з-під торпедо і мусів бігти до найближчого кіоска за кіндер-сюрпризом :) Добре що не скалічилася.
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Продаю своє авто.


    У нас до 12-річного віку дитину не можна везти на передньому сидінні. Якщо поліція зупинить за таке - великий штраф.
     
  6. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Продаю своє авто.

    У нас на передньому сидінні можна, проте обов"язково має бути дитяче сідло (Kindersitz).
    З огляду на подушку безпеки, спереді просто не можна закріплювати дитяче сідло протилежно до напрямку руху. Подушку в таких випадках можна не відключати.
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Продаю своє авто.

    О! Та щоб везти дитину без сідла, то про таке й мови нема!:eek: Ще й всі мають бути прив"язані. Навіть і на задніх сидіннях.
     
  8. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    я про подушки безпеки на задньому сидінні. в мене є 4 спереду. а ззаду немає, то сказали що якщо карсіт ззаду, то навіть краще, що подушок не має, бо дитину розплющить ними.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Продаю своє авто.

    В мене передня подушка відключається.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    В дитинстві в нас був Москвич-412, на той час дуже круте авто :) І ніяких крісел небуло, ми по машині скакали як хотіли. І спереду на колінах сиділи, пам"ятаю тільки що мали ховатися в ноги якщо гаїшник стояв. Правда на село ми їхали ним 3 години, а я тепер за 1год 15 хв долітаю :)
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    Тепер якщо їду сама за кермом так себе дивно почуваю, ніби на волі.. А якщо з малим то почуваюся так ніби вчора отримала права. Якщо сама їду - я всім сигналю, якщо з малим - сигналять мені. От так працює материнський інстинкт напевно.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    мій чоловік побачив якийсь ролик в інеті про те, як один неприщеплений хлопака в аварії літав по салону авта і покалічив всіх прищеплених пасажирів.
    З того часу ми прищеплені їдемо, а дитину ніколи без кріселка не садимо.
    Мали спершу MaxiCosi крісло - задоволені були, тепер Ramatti - дещо тканина не подобається :sad:
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    В нас MaxiCosi, воно чіпляється на колеса від коляски, але малий останнім часом в ньому відмовляється сидіти
     
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    Ми досі без крісла, але вже готові і купити. Тепер не уявляю собі, як малий там буде сидіти - він або товчеться у мене на руках (мама дай цицю-мама забери цицю), або "ббррр" на машини через заднє скло (стоячи, а я мушу його тримати)...
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    Крісла всі синтетичні і вліті дуже парять :sad: малий на спині дістав пітничку від крісла, і сидіти в ньому відмовляється. Раніше як його звідти витягала спина була вся мокра..
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    вліту спина завжди мокра :sad:
    кондиціонер сильно боюся включати...
    застеляю пеленки прості...
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    Кондиціонер трошки включаю і пеленки застеляю - не допомагає. Питала вчора в Антошці чи бувають з бавовняним покриттям крісла, відповіли що ні - воно недовговічне.
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    Я бачила крісло зі змінним верхом, який можна прати руками при 30 градусах. Але не пише в описі, з якого матеріалу той верх:sad:
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    В мене теж зі змінним верхом, верх синтетичний :sad: Крісло саме зручне, я їду до Стрийського парку машиною, виймаю колеса від коляски, чіпляю на них крісло і ми гуляємо так. Якшо треба погодувати йдемо в машину. Але тепер так не виходить, на вулиці жарко і крісло парить малечу. Останній раз він мені подорозі назад такий концерт в машині зробив :sad:
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дитини в авто

    і що ті виробники собі думають:sad:
    Ясно ж, що в таку погоду то все пече і свербить:sad:
     
а де твій аватар? :)