Безкоштовні поради з ремонту холодильників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Aldo, 3 сер 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    @Picasso , досить вже тролити ;)

    @Aldo , досить зловживати толерантністю і нежадністю адміна :) Маєте час і натхнення на поради - супер, це напевно багатьом цікаво і комусь може бути корисно. Але не варто тут свою рекламу розкидати так ніби маєте нас за дурників. Якщо цікавить реклама, то цілком можна сумістити приємне з корисним в межах правил, це не так дорого :drinks:

    @Мих , який в біса кондиціонер в КІА? :facepalm: Це тема про холодильники :)

    Все, роздав люлєй, прийду за місяць, шоб порядок був :hi:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. strategic

    strategic New Member

    Було якось сказано, що
    Хто може розтлумачити мені, неграмотному, - в чому конкретно проблема експлуатації морозильної камери на балконі при температурах, нижчих від плюс10(цельсія) ?
     
  3. KrOlenka

    KrOlenka New Member

    Морозилку або двомоторний холодильник можна експлуатувати при будь-яких температурах, а от двокамерний холодильник при температурі нижче +10 градусів цельсію не ввімкнеться оскільки температура в холодильнику буде достатньою, а от через це розмерзнеться морозильна камера в ньому(це не стосується холодильників з електронікою і двома датчиками в хк і мк).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Anarhict

    Anarhict New Member

    Доброго дня! В мене проблемка з холодильником Норд.. холодильник працює інтервалами вже більше року....спочатку міг тижнями працювати і переставав працювати на декілька днів(все світиться як зазвичай, але не холодить) а тепер ці інтервали, коли працює холодильник зовсім незначні...працює по декілька годин.....те що він деколи працює видно лише по морозильній камері(заморожуються і розморожуються продукти) і ще сильно нагрівається радіатор....підскажіть які причини можуть бути? що могло вийти з ладу? і де можна найняти майстра для ремонту по доступній ціні?
     
    Останнє редагування: 12 сер 2015
  5. Medunyca

    Medunyca New Member

    Доброго часу доби! Допоможіть будь-ласка розібратися. Купили морозильну камеру б/у AEG ARCTIS 60190 GS. Там де купували не вмикали. А коли приїхали додому я вирішла її не вмикати 1-2 години так як знаю, что після транспортування така техніка повинна постояти трохи не ввімкнута. Коли ввімкнула, почалася справжня какофонія. Як я прочитала на одному форумів: таке враження, ніби десь поруч протікає Ніагарський водоспад. Шум компресора я не беру до уваги, хоча і він занадто голосний. Напрягають дуже сильно булькаючі звуки і звук того, як щось тече. Як передати в тексті рівень шуму - не знаю, але можу сказати, що якщо наприклад морозильна камера стоїть на кухні а я знаходжуся в кімнаті за зачиненими дверима, то її гарно чутно. Чутно так, що спати заважає. Купили сьогодні. Прошу поради, чи піддається вона ремонту, чи варто її швидше повернути? Щиро вдячна!
    PS. Компресор HXK 80 AA. Саме НХК а не НМК. Є підозри, що її або неграмотно заправили або пошкодили під час транспортування.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 вер 2015
  6. KrOlenka

    KrOlenka New Member

    Ну в принципі булькання і шипіння це нормально. А от голосне шипіння можливе через неправильну заправку.
     
  7. Medunyca

    Medunyca New Member

    Прийшов майстер по гарантії і перезаправив його. Тепер не булькає і працює тихше.. але осадочок залишився... Дякую за відповідь!
     
  8. Tarzan

    Tarzan New Member

    Доброго дня. Цікавить питання щодо поломки холодильники. Холодильник старий NORD (1993), місяць тому згоріло реле, прийшов майстер і замінив реле на інше оскільки саме до цього мотору реле вже не випускають. Через місяць холодильник почав гудіти, з'явився запах горілого і після цього вибило пробки. Майстер який прийшов знову, сказав, що потрібно міняти компресор, чи могла бути поломка компресора зв*язана з нерідним реле?
     
  9. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Про яку нежадність мова? Я у Вас щось просив? Ви маєте повноваження видаляти все, що Вам не подобається - дійте не соромтесь.
    Відносно продовження даної теми.
    Я вже писав, що готовий продовжити тему про поради, але Picasso потрібно принести вибачення користувачам форуму, що задавали питання в даній темі. Оскільки, Picasso нахабно та безпідставно, дозволили собі вважати їх "мертвими душами" (пост #48).
    А поки, Vladmaister, можливо підтримає естафету. Думаю, що після оплати за рекламу в даній темі, в нього є бажання і натхнення.
     
  10. strategic

    strategic New Member

    тобто Ви переконані, що морозильну камеру можна експлуатувати при температурах, нижчих від +10°С?
     
  11. KrOlenka

    KrOlenka New Member

    Та хоть -10°С він просто рідше буде включатися бо на термодатчику буде -18°С тобто достатня температура в морозильнику (економніше по електроенергії), але щоб не було високої вологості бо сталь зігниє.
    Тільки щоб перше включення його було при вищій температурі бо нижче +10 не запуститься мотор, а як буде вже працювати, то мотор періодично прогрівається і не остигне нижче ніж +10, тобто повинен запускатися і при нижчих температурах.
     
    Останнє редагування: 23 лис 2015
  12. ltpp

    ltpp New Member

    як замынити ущыльнюючу резину холодильника Zanussi ZRB636DW? Чи можливо вона не міняється?
     
  13. ltpp

    ltpp New Member

    Замість відповіді прислали список сервісів. Ущільнювач маю хочу поради щодо заміни. Замовити роботу в сервісі - ціна б/у холодильника.
     
  14. Доброго дня.Маю прблему з морозілком AEG ARCTIS 279-6 GA.Морозить до заданої температури -18,( переважно вдень) температура падає до -12, включається звуковий сигнал, перезапустити негоден, падає до-8 якщо витягнути вилку з розетки напару секунд то запуститься, якщо нерухати то при -2 запускається сама, думаю що через коливання напруги, тому що вночі тримає -18, часом вискакує помилка F7.І ще одна проблема коли вдкриваю двері,лампочка мигє і якщо компресор був включений, відключає, чути на платі клацає риле
     
  15. KrOlenka

    KrOlenka New Member

    плата керування барахлить
     
  16. vagner

    vagner New Member

    Доброго всім настрою!
    Прошу в експертів допомоги, розібратися з морозильною камерою.
    Купив собі Б/У камеру Electrolux EU7503C, в цій камері передбачено сигналізатор у випадку падіння температури (лампочка моргає коли температура нижче -10 градусів Цельсія) В мене ця лампочка моргати не перестала з досягненням потрібної температури, як виявилося пізніше, якась паскуда викусила датчик температури. Підкажіть якщо хто знає, які датчики використовуються в цій морозильній камері? Може є якісь недорогі аналоги? Хто стикався, де можна нарити хоча б марку того датчика?
     
  17. muravey

    muravey Well-Known Member

    гугл говорит, что код вашего сенсора 2085915037, и что он стоит около 700 грн.
     
  18. shumvt

    shumvt New Member

    В моєму холодильнку Індезіт нагрівається весь периметр отвору дверей морозильної камери. Погуглила, ніби так і має бути, але в мене цей контур нагрівається так, що я змушена розморожувати холодильник мало не щомісяця. Хоча за інструкцією до холодильника розморожувати слід 1 раз на півроку. В результаті цей контур(хай йому грець) схожий а ржаве корито. Що не так
     
  19. MaryanNatanail

    MaryanNatanail New Member

    Усім доброго дня.
    У мене холодильник Самсунг, двохкамерний, з системою нов-фрост, модель RL46RSBSW. Тиждень тому почули якісь потріскування, потім перестав морозити. Майстер сказав, що заклинив компресор. Ну що ж - поміняв (обійшлось в кругленьку суму). Але тепер чомусь охолоджує права стінка холодильника, ліва не нагрівається. Чи це нормально. І компресор, по ідеї, працює тепер довше.
    Він назвав можливу причину виходу з ладу компресора - перепад напруги. Хоча в мене стоїть стабілізатор релейного типу на весь будинок. Може це він дає такі мікро коливання наприги і це не є добре. Чи варто поставити ще додатковий стабілізатор?
     
  20. dimalozz

    dimalozz Member

    Тема ще жива?
    Тут в нас несподівано щось бахнуло і з холодильника втік фреон.
    Майстра з сервісу вже замовили але в морозильній камері багато добра.
    Хтось знає скільки часу займе ремонт трубок охолоджувача зі закачкою нового фреону?
    І як вирішити ситуацію з продуктами на час ремонту? Десь можна взяти невеличку морозильну камеру в оренду?
     
а де твій аватар? :)