Безкоштовні поради з ремонту холодильників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Aldo, 3 сер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у мене зачарований круг.
    Гавкнуло два холодильні апарати: холодильник дома і кондюк в авто.
    З холодильником вирішую через гарантію, а з машиною поки тупикова ситуація.

    Був на сервісі КІА, шляк би той сервіс трафив... Півдня порпалися в машині і ось висновок: або клапан, або компресор. Ну так, по суті там більше нічому ламатися. Одне дороге, друге ще дорожче. Ведуть себе як справні: компресор крутиться (мех. привід), стружки нема, масло є, а клапан щолкає, як подати 12 Вольт. А не холодить. Шо за фігня? Хто підкаже?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Роки три тому мав проблему з кондиціонером.
    Знайомий порадив заїхати на Зелену, розповів як туди попасти.
    Хлопці перевірили, знайшли причину. Був перетертий шланг.
    Запропонували ремонт за 700 грн., але я не мав при собі стільки грошей і в цей день не ремонтував.
    Так за перевірку навіть грошей не взяли.
    Потім шланг вдалося зробити, замінив сам.
    Заправка кондиціонера тоді коштувала 250 грн.
    Щоб довго не пояснювати де то є, маєте фото з гугла.
    Заправка кондеціонерів.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я там був... і не тільки там... ніхто толком не скаже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Тягніть в майстерню, або викликайте майстра. На форумах тільки шукають куди можна завезти, або поради що недобре зробили. 80% ймовірність, що глючить давач температури, 19% що глюк в "мозгах", 1% що ще щось. Визначається замірами і замінами.

    Та був один екстрасенс, але поскупився заплатити за рекляму, і адмін його розкусив ))))
    -Де твоя теща?
    -Як де? В Мінську.
    -Ага, хороший холодильник, вмістимий )))))
    Миху, та кіко там того літа?
    З цього моменту детальніше. Що клацає? Ви клапанів не повинні чути. Муфта клацає?
    Та ще трохи є. Пружинки на перепускному можуть, виробітка на корпусі що не дає герметичності.
    Угу, розрослися трохи за пару років. Там на мапі поганенько видно. Якщо їхати від авторинку на Зеленій в сторону кільця, то через 50-100 метрів по праву сторону заїзд до них. Там була недавно табличка на заїзді. Був ще толковий хлопака на Трускавецькій (50 м від Стрийської), але казали що вже десь переїхав. Завтра буду крутитись в тому районі, якщо хтось буде, то розпитаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Значить розбирати (( Який компресор?
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    клацає клапан. я так розумію, що цей клапан або блокує, або пропускає охолоджувач. Подав 12 вольт - клацнув, забрав 12в - клацнув. Так має бути. Він включає всю охолоджувану систему кліматконтролю.
    Подача 12 вольт була від бортового компа. Потім відєднали від від компа і подали напряму з акумулятора. Клапан клацає. Ніби все нормально.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хто розбере? я - не проти. Я готовий і купити, але тре бути певним, що то він, бо там не повертають.

    компресор не знаю який. Оптіма КІА.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не зовсім так. Там муфта, що під'єднана послідовно через датчик тиску. Нема тиску, вона не клацне, відповідно не буде крутити вал компресора. Тиск який показало при відключенні і включенні?
    Рік випуску?
    Де були, хто що казав? З наступного тижня постараюсь підсобити
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не спец у тому всьому. Кажу те, що чув від майстрів.

    Нема там муфти. Раніше ставили, а тепер не ставлять. У нових мерсах, фольксах, бмвухах - нема, нема і у Оптімі.
    Там є компресор, який приводиться в дію механічно - шків+ремінь і до двигуна. А з електрики є лише клапан на 12 вольт. Все!
    Компресор, який крутиться постійно, бо інакше він не може, має механічний запобіжник. Якщо компресор гавкає - клинить, спрацьовує той запобіжник і тоді в маслі того компресорв появляється алюмініва стружка - ознака кирдику компресора.

    Натомість що ми маємо?
    Масло чисте, стружки нема, вал крутиться вільно. Клапан по звуку ніби спрацьовує. А холоду - нема.

    машині рівно 3 роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я був ще на Шевченка 311. Нормальні хлопці там. Але тре підставити і переконатися... а нема що підставляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ага, є, є така буква. На Сеаті в знайомого теж такий стояв. Пошарюсь між колишніми колегами на наступному тижні, може щось підсоблю ;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дякую щиро.
     
  13. IAROSLAV

    IAROSLAV Member

    ВСІМ ПРИВІТ,... маю 2 питання до ВСІХ майстрів по річному Сам_сунь RL48RR і купа букафф,- 1 щось в нім трищит-гримит-тарахкоче "одним словом" видає такі звуки, що якшо з непривички можна обіср*тись або заікою стати..) - що це ?? я можу зрозуміти теплові звуження-розширення, но не так голосно... і 2,- мав в хаті щось на_кшталт БК(борткомп) простенький темп+напруга+годинник.. раді цікавости думаю провірю чи бреше табло хлодувки,- закинув в ХК,- все чітко, а от в морозилку, то стає цікавіше,- морозить до 24* хоча виставлено на 18*, вимикається, і стоїть півтора год поки не піднімиться до 0*, а далі запуск, знову -24*, і до 0*.. -- хіба так має бути ?
     
  14. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Прошу, Picasso, привести факти вимоги адміна, щодо оплати за нібито рекламу. Якщо таких фактів не буде, тоді я маю всі підстави рахувати Вас, як то легше висловитись....брехуном та наклепником. Нажаль, Ваша хвора фантазія, не лише заважає продовжувати дану тему, але буде шкодити користувачам форуму, що будуть задавати питання. Не обов"язково бути екстрасенсом, щоб побачити майбутні відповіді Picasso, накшталт: "Тю-у-у, раз плюнути. ))) Як казав мій дідо:- я не гінеколог, але подивитись можу )))). Пошарюсь між колишніми колегами, може щось підсоблю", а якщо користувач буде просити більш детально висвітлити питання, Picasso буде розповідати анекдоти.
    На мою думку, користувачі більше знали про техніку, ніж Picasso. Буде дуже дивно, якщо хтось довірить техніку людині, яка вміє лише шаритись та давити тарганів на клавіатурі.
    Будьте обережні.
    P.S. Групу підтримки Picasso, прошу мінусувати мій пост по черзі, не поспішайте - всі встигнуть.
     
    Останнє редагування: 9 тра 2015
    • Смішно Смішно x 1
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    Миху, дякувати зарано. Проблема, ніби, відома всім але ніхто не береться вирішити просто. Засідання клапанів пробували справляти, але не вилікували. Розкришення запобіжної шестерні не завжди дає стружку. Це з того, що вдалося дізнатися. Рецепт у всіх один- міняти в зборі, розбирати не хочу. Питання тільки в тому, де його замовити.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Aldo

    Aldo Well-Known Member

     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Aldo

    Aldo Well-Known Member

     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
  20. Aldo

    Aldo Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 14 тра 2015
а де твій аватар? :)