Безкоштовні поради з ремонту холодильників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Aldo, 3 сер 2011.

  1. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А мій холодильник, вже досить старий, час від часу робить ПШШШШ, так ніби якийсь клапан стравлює повітря.
    Вже добрих пару літ це відбувається, але на роботу холодильника ніяк не впливає.
    Спочатку переживав, що може десь охолоджувальна рідина, чи газ втікають, але ніби ніде нічого.
    Що то може бути?
     
  2. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Якщо працює нормально (циклами вмикається та вимикається) і продукти не псуються - тоді все добре з Вашим холодильником. Просто в системі кипить фреон. Шипіння та булькання (ніби переливається вода) рахується допустимим та не є дефектом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Дякую за відповідь. Трохи то напрягало. Думав брак якийсь.
    Бо крім цього, ще з самого початку після купівлі не зауважив, був дефект.
    Коли ставиш на 4, взагалі не відключається, молотить безперестанку.
    Я так розумію, що причина в самому регуляторі, тому з довгою трубочкою,
    але нема потреби виставляти більше ніж 3, тому нічого не міняв.
    А так все нормально. Спочатку розморожував кожних півроку,
    а зараз цілий рік протягнув, і навіть не багато в морозильній камері того снігу.
    Десь зо три роки тому, прийшлось на нижньому кронштейні дверей
    змайструвати пластикову шайбу, бо стара стерлася настільки,
    що двері самі не закривались, а треба було їх притискати.
     
  4. MOstap

    MOstap New Member

    Доброго дня. Мені потрібно зробити морозильну камеру десь на 8 куб. м . Маю два зовнішні блоки від кондиціонерів, розрахованих на площу 20-25 м2. Скажіть, буль ласка, чи можна з вами проконсультуватися на рахунок того які випарники потрібно ставити, і чи потрібно ставити ще якісь додаткові компресори для забезпечення температури -12..-15 градусів
     
  5. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 5 бер 2015
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чому просто не написати "зверніться до мене"? :)
     
    Останнє редагування: 5 бер 2015
    • Смішно Смішно x 1
  7. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Я не займаюсь торговим та промисловим холодильним обладнанням і контактна інформація не моя.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а те що ваш нік схожий на назву фірми - то так випадково співпало? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Фірма, яку порадив - жодного відношення до мого ніку не має. Можете перевірити мій нік "Aldo" і назву фірми "Oasisservice".
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    не знаю, що то за фірма, лінк на aldo-holod
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Все вірно, так само і користувач не знав про цю фірму, я направив його на контактну інформацію.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Тому що не володів такою інформацією - тепер буду знати, зроблю закладку.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    який хитрий сеошник :haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. NadiaR

    NadiaR New Member

    Холодильник де двері навкруг ободка почав виділяти речовину з неприємним запахом ,прям видно як вона виділяється з швів,тільки витреш і знов.....в морозильній камеі тоже.....
     
  17. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Думаю, Вам зможе допомогти користувач Picasso, он "вуха тирчать" в пості [HASHTAG]#130[/HASHTAG]))) Я Вам допомогти порадою не зможу, оскільки вважатимуть, що я (хитрий сеошник) сам собі задав питання. Вибачте NadiaR.
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Тю-у-у, раз плюнути. ))) Як казав мій дідо:- я не гінеколог, але подивитись можу )))) Простіше, клікаєте на посиланнях вельмишановного Aldo (вони всі ведуть на один лінк), замовляєте майстра, він помиє вам холодильник, зробить фотки, візьме гроші і всі в ажурі. Навіть сеошник отримає бал за старання. Але будьте обережні, вони там все сушать азотом, щоб бува не списали забагато азоту на холодильник )))
    Ололо, пан майстер здувся, та ще й по дівочому з надутими губами ))))))) Як тільки з'явилась справжня проблема, шусть в кущі ))))
     
  19. NewHanter

    NewHanter New Member

    Доброго дня всім МАЙСТРАМ. Допоможіть з проблемою. Холодильник Ліпхер С40230, морозилка працює добре, а холодильна камера включається, наберає необхідну температуру (таку яку я виставив) і відключається. Більше працювати не хоче. Виключаю з розетки, підключаю знову, далі набирає необхідну температуру, відключається і все. Хоч проводь цю операцію до безкінечності. Допоможіть як виправити цю проблему.
     
  20. NewHanter

    NewHanter New Member

    І що, перевелись майстри???????????????
     
а де твій аватар? :)