Безкоштовні поради з ремонту холодильників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Aldo, 3 сер 2011.

  1. Ірма Коста

    Ірма Коста New Member

    Дякую Вам!
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Проблему вирішено?
     
  3. Ірма Коста

    Ірма Коста New Member

    Так, відсунула його від стін та включила на ""відпочинок".зараз він працює добре, "рама" вже не така гаряча.Дякую Вам!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vitalkov

    vitalkov New Member

    Ремонт Liebherr CP4003

    Добрий день. В мене за ознаками поломки необхідна заміна датчика холодильної камери. Оригінал сказали буде коштувати десь 400 грн. В неті вичитав, що його повноцінно замінить датчик фірми Danfoss EKS 211. Про нього до того ж згадується на сторінці в архіві http://forum.lvivport.com/archive/index.php/t-56796.html?login=1
    Допоможіть - де купити його? Хто підкаже? В неті бачу оптові доставки, а так щоб 1 шт. ч-з Нову пошту не знаходжу :sad:
     
  5. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Нажаль Ви не вказали марку та модель холодильника. Враховуючи Вашу інформацію, можна припустити, що це холодильник Liebherr з помилкою F2 та мова про ось такий датчик liebherr, ціна його справді висока. Якщо це такий датчик, то його дійсно можна замінити на Danfoss EKS 211 код для замовлення деталі 084B4403.
     
  6. vitalkov

    vitalkov New Member

    Так, я не вказав марки: справді Liebherr CP4003. Знайшов згаданий замінник (де продали 1 шт.!) тут www.schiessl.com.ua ТзОВ "Шиссль". На сайті в них товар не викладениий, треба телефонувати. Ціна 33 грн. До того скинули мені свій прайс - може цікаво буде. Викладаю тут http://www.ex.ua/641198423472. Дякую Вам за відповідь.
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Холодильник Zanussi. Документи ще не знайшла, але візуально, мабуть, Zanussi ZRB 40 NC

    Минулого тижня нікого не було вдома, по приїзді картинка така:
    1. Морозильна камера розморожена, обидва світлові індикатори світяться.
    Після розгрузки і просушування морозилки, вона не охолоджується ні на режимі швидкої заморозки ні без, байдуже, що на регуляторі.
    2. Холодильне відділення натомість сильно намерзло. Яйця на нижній полиці позамерзали. Задня стінка вкрита інієм. Рукою відчувається, що локально десь "пробиває" сильний холод.
    3. Холодильник постійно працює, не вимикається. Чути, як циркулює рідина, в тому числі в морозилці. Задня панель гаряча.

    Досі не могли його виключити і розморозити повністю, бо пропало би багато продуктів. Сьогодні якраз цим займаюся. Викликати майстра, чи щось можна зробити самостійно? (За пораду адекватного майстра в ПП буду вдячна)
     
  8. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Відповідь направлено в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    А для чого взагалі форум, якщо всі відповіді у ПП. Ця ж інфа може бути корисна для всіх
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    бо інакше це реклама, а реклама - платна
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Тобто, порада вже прирівнюється до реклами і є платною?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо буде з вказанням ціни і контактами - так.
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    То якшо буде. .. Тексту ми не бачили, тому не знаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. bubabum

    bubabum New Member

    Доброго дня. у мене наступна проблема - холодильник Electrolux ERB 27010W не морозить - постійна температура в холодильній камері тримається 12-13 градусів при положені регулятора на позначці "8", а на задній стінці є намерзання інію, при цьому холодильник мені здається взагалі не вимикається (хіба якщо регулятор поставити поза мінімум і то не надовго). Морозильна камера працює в нормальному режимі. Вчора був майстер - поміняв термостат, але ситуація не змінилась.
    Порядьте будь-ласка в чому ще може бути причина?
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Хочу подякувати Aldo за контакт. Викликали, в той же день приїхали, забрали, наступного дня привезли відремонтований. Дуже позитивне враження від обслуговування.
     
  16. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Якщо заміною термостату не вирішено проблему, тоді скоріше всього частково витікає фреон. Потрібно буде шукати місце витоку. Також не завадить перевірити ущільнювач (резину) дверей.
    "Намерзання інію" на задній стінці рівномірне чи лише в одному куті?
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Помітив останнім часом, що холодильне відділення дуже зле тримає холод. Морозилка морозить як має бути, а от все решта ледве зимне. Молоко домашнє скисає на другий день, тоді як раніше могло стояти мало не тиждень. Я так розумію, проблема в негерметичності дверей. Скажіть, як усунути цю проблему? Треба міняти ущільнювач на новий чи можна якось цей пофіксити? Холодильник "Атлант", двокамерний
     
  18. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Все залежить від стану (еластичність) ущільнювача та його прилягання.
    Якщо є бажання тут можете прочитати про ущільнювач та двері холодильника. Але основну увагу зверніть на те, як покривається інієм задня стінка холодильної камери - рівномірно (чотирикутником) чи лише в одному куті. Оскільки може бути як частковий витік фреону, так і засмічення капілярної трубки. Останнє характерне для холодильників Атлант, що працюють на холодоагенті R-134a.
    Можливо також, що не докачує мотор, але це буває рідко.
    Наскільки я розумію мотор-компресор (двигун) працює постіно та не вимикається? Якщо так, тоді потрібно періодично давати йому відпочити (вимикаєте з розетки), оскільки може згоріти та викликати майстра.
    P.S. Бажано, крім марки вказувати модель, оскільки не зрозуміло один чи два мотора в холодильника.

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    Все залежить від стану (еластичність) ущільнювача та його прилягання.
    Якщо є бажання тут можете прочитати про ущільнювач та двері холодильника. Але основну увагу зверніть на те, як покривається інієм задня стінка холодильної камери - рівномірно (чотирикутником) чи лише в одному куті. Оскільки може бути як частковий витік фреону, так і засмічення капілярної трубки. Останнє характерне для холодильників Атлант, що працюють на холодоагенті R-134a.
    Можливо також, що не докачує мотор, але це буває рідко.
    Наскільки я розумію мотор-компресор (двигун) працює постіно та не вимикається? Якщо так, тоді потрібно періодично давати йому відпочити (вимикаєте з розетки), оскільки може згоріти та викликати майстра.
     
  19. PiMan

    PiMan New Member

    Доброго дня!

    Чи можете підказати у чому може бути проблема: Холодильник Gorenje RK63391W ТИП HZS4066EFV - 3 роки тому ремонтувався після скачка напруги.
    До вересня цього року працював бездоганно.
    Недавно було замічено що не працює зумер відкритих дверей.
    Також перестав працювати належно ЖК індикатор - він показує інформацію яка була на момент включення, або інформація на екрані не є "читабельна" (висвічуваються довільні елементи екрана), не має підсвітки екрана.
    Перестали реагувати кнопки на панелі - зумер не подає сигнал при нажатті і не відбувається ніякої дії.
    Замічено що не працює винтелятор у холодильній камері.
    Холодильник працює, але тепер це "біла шафа" яка живе своїм життям.
    Коли відімкнути його з мережі, а за кілька хвилин увімкнути - він запрацює у нормальному режимі - чути шум вентилятора, є підсвітка екрана, регулюються і відображаються усі параметри.
    Но за кілька хвилин або годин - він знову входить у "транс"..
    З паяльником товаришую, схеми розумію, мікропроцесори читаю та прошиваю, програми корегую. НО! це холодильник - який має працювати, а для аналізу роботи його схем мені треба його відімкнути на невизначений термін - а це загрожує санкціями від дружини ;)

    Ось.
     
  20. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Відповідь направлено в приватні повідомлення.
     
а де твій аватар? :)