Безкоштовні поради з ремонту холодильників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Aldo, 3 сер 2011.

 1. Misha Guliy

  Misha Guliy New Member

  доброго вечора!
  в мене середина холодильника дуже сильно морозить, підкажіть будь ласка, які можуть бути несправності!!!
   
 2. manur

  manur Well-Known Member

  Добре, що не гріє...
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 3. Juli Juli

  Juli Juli New Member

  Как бы банально это ни было – вначале проверьте все настройки. В механических холодильниках оптимальное положение регулятора температуры находится между значениями 2 и 3,5. Даже если стоит жара, не стоит выкручивать регулятор на максимум: исправный холодильник справится и в условиях лета со своими обязанностями, а вот чрезмерная нагрузка может напротив самым коротким путем привести к поломке агрегата. Для электронных моделей температура выбирается в градусах: устанавливаем значение 4-6 °C.
   
 4. SDGamersha

  SDGamersha New Member

  Допоможіть мені.Поломався двохкамерний холодитьник SAMSUNG RL-33 EASW.На таблі морозилки висвічується не правильна температура(скаче від -18 до -40)Виставляю правельний режим і температура дойшовши до -18 починає мигати.
   
 5. Julia Lonly

  Julia Lonly Member

  Декілька років назад купили з чоловіком морозильну камеру Beko BU1201 comfy.ua/freezing-chamber/brand__beko/ Всі ці роки працювала чудово. Гарантія вже давно закінчилася. Нещодавно виявила, що морозильна камера почала текти. За один день приходиться 3 -5 раз витирати воду. І в камері на дні почав залишаться лід. Лід не сильно заважає, а ось калюжа на підлозі починає дратувати. Чи можна цю поломку усунути самому, не визиваючи мастера? Чи краще нову морозилку купити?
   
 6. BosSsS

  BosSsS Member

  Парадокс в том, что холодильник работает нормально, но раз в три-четыре недели (иногда еще реже) у него проходит процесс саморазмораживания - талая вода сливается в емкость над компрессором а с него под воздействием температуры должна самоиспарятся, но поскольку ее очень много - выливается наружу через края. Мое мнение, что процесс этого саморазмараживание происходит не достаточно часто, поэтому талой воды собирается слишком много. Пробовал устанавливать ручку термостата в разные положения - не помогает.
   
 7. IgorAndrushchenko

  IgorAndrushchenko миється в бані

  Если обмерзание стенки камеры равномерное, попробуте замерить температуру, возможно дело в терморегуляторе, не мешало бы взглянуть с зади холодильника на трубки идущие к компрессору, возможно на одной из них которые слева - образуется иний.Не плохобы взглянуть на фото, посмотреть как именно обмерзает Ваш испаритель после 2х-3х часов бесприрывной работы компрессора.
   
 8. ZeroF

  ZeroF New Member

  Морозильник Privileg 7817 Prod.Nr. : 828.166-9
  Добрий День! Температуру набирає нормально до -18, як я і виставив, робить добу або більше б’є помилку F7 все працює (табло вентилятор в морозильнику) окрім компресора. Потім вимикаю з розетки, вмикаю в розетку але ще не вмикаю на кнопку, чекаю 30 хв., вмикаю на кнопку, і тільки так компресор вмикається. Одразу не запускається , якщо включити в розетку і одразу вмикнути на кнопку, тільки якщо постоїть увімкнений в розетку.
   
 9. igorguzij

  igorguzij New Member

  Добрий день. У мене холодильник LG GR-459QLQA в морозільній камері не набирає вибраної температури, попрацювавши декілька тижнів починає утворюватись лід на верхній половині випарника(див. фото). Замінив датчик розморозки - без змін. Що можете порадити ?
   

  Вкладення:

 10. VadimRR

  VadimRR миється в бані

 11. Seree

  Seree New Member

  Доброго вечора.

  Мені пригодилось і можливо комусь стане в пригоді.
  Великий вибір реле і для холодильників звичайно теж є.
  Реле електромагнітні силові - Black Chip

  майстри часто самі просять знаходити запчастини, на цьому сайті можна вибрати реле.
   
а де твій аватар? :)