Березовий сік!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем VasMT, 28 бер 2010.

  1. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    П. Darcy!
    Що мама сказала? Дуже цікаво! Будьласка!
    А якщо руді мрувки? Червона о_О !
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. victorys

    victorys позитивчик :)

    Добре, VasMT, що ви тему відкрили, бо я вже десь раніше на форумі питалась способи приготування березового соку, але так ніц і не взналам :pardon: Минулого року пробувала збирати той сік вставляючи трубочку у висверлену в дереві дзюрку, але терпцю в мене хватило назбирати іно майонезий слоїчок того соку. Просто з-під дерева він смакував ніяко (як вода з дивним присмаком) а як приправити той сік я не знала, тож лишилась того роверу.
    Але щойно порозставляля банки вашим методом і чекатиму, аж накапає :)
    Хотілосяб дізнатись в щорічних збирателів березового соку якісь цікаві рецепти :) І ще маю таке питання: що робити з дирками в дереві після збору соку? Колись бачила, як хтось заліплював пластиліном або жувачкою, щоб сік перестав текти і "рана" загоїлась (і сама так робила). Чи треба спускати той сік поки не перестане текти? Але що робити, коли нам вже його не треба, шкода, щоб сік дарма витікав...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вони самі затягуються... Ви побачите, як за два-три дні дірка потемніє і затягнеться білуватою масою... Я тоді ще раз підсверлюю її ж, щоби не дірявити березу. Після збору соку в ту дірку треба забити березовий "корок" - чопик, вирізаний із гілки дерева. Заросте - сліду не буде. Можна і пластиліном, жуйкою тощо... Але то від лукавого. Березовий чопик. Лишати дірку не бажано. Всякі гадості можуть посилитись і шкодити дереву.

    Вчора "закатав" п"ять слоїків соку. Інетовський рецепт видався "занадтим" : там було 150 г цукру і 5 г лим.кислоти на літру - засолодкокислий вийшов. А залишки від консервації змішав 1:1 з свіжим соком - пісня :) Як советський в банках :good:.

    При консервуванні головне не кип"ятити. Довести до 80 - 90 гр. С і "протримати" (забув тото слово про термічну обробку :sad: ) 15 хв. Я так роблю! Не претендую на правильність і оригінальність.

    ---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 19:05 ----------

    От якраз із під дерева і треба його пити... Там вся таблиця Мєндєлєєва і профілактичний курс оновлення сил і активізація імунітету організму, ослабленого НР переїданням, зимовонадиванілежанням і Великим постом. :)))
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. gen

    gen New Member

    Незнаю в чому причина.Я це практикую років 5 і ні одної бомби.
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Де б собі такого березового автомата знайти:nyam2:У нас і берізки якісь тоненькі, та й не дозволять такого зробити..:nea:
     
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    А можна з того моменту детальніше, бо я теж хочу щоб вийшов такий советський в банках :blush: (смак дєтства всеж таки :))) )
    Так скільки ви давали лимонної кислоти і скільки цукру на літр води, бо я щось не зрозуміла :scratch_one-s_head: Після добавки смакових інгридієнтів підігріти не доводячи до кипіння, відставити щоб вистигло і все?
    Можна відкривати і пити? :preved:
    П.С. В мене вже літр за сьогоднішній вечір накапав :good:
     
  8. Darcy

    Darcy Active Member

    Перепрошую, що вчора не написала рецепту, не мала можливості...

    Рецепт дуже простий, а сік ми минулого року дууууууже швидко випили - особливо влітку він добре тамує спрагу.

    Отже:
    П.С. До нас вже зара їде 100 л соку, чекаємо з нетерпінням :) Зараз в нас почнеться процес. Мама он вже банки миє і стерилізує :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зовсім єнча пара кальош... Дякую і здоров"я мамі!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Не дуже поважаю, тому що мухи та мураши.
    Але знайомий старий дід робив отак -вибирав стару березу і гілочку на ній по можливості вище ,обламував її та вішав на неї відерце.
    Чим вище по стовбуру від землі гiлка і чим старее береза, тим більше буде смаку.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вибачте, не помітив Вашого запитання...
    Імперичним щляхом визначено, що на 1л соку 50-75гр цукру і 2-3 г лим кислоти... Кислоти можна більше, до 5 г. Нагрівав до 60-70 гр , розчиняв там інгредієнти і заливав в стирилізовані слоїки. Потім у виварку з водою 90 гр (це коли невеликі бульки підіймаються з дна виварки) на 15 хв. Закручую і повітряне охолодження. Це на зиму заготовка. А зараз пити потрібно свіжій, додавши капку цукру і соку лимону... Сваха за день сокової терапії відчула, що з нирок пісок почав виходити :))) Може так, а може самообман...
    Як Вам мій спосіб збору соку? І чого так мало, тільки літра? Вішайте сміло 2 - 3 л пластикову пляшку і за ніч буде повна. Лісники розповідали, що при совєтской власті, при промзаготівлі соку з однієї берези за сезон доїли до 400 л соку без шкоди її здоров"ю!

    Вчора ввечері зробив по Вашому Маминому рецепту... Залишки в банячку смачні :good:
    :sad:
    Сьогодні зранку пройшовся полком. Берез там багато. По мойому принципу заготівлі робиться отвір ф 1,0 см. За ніч дволітрові пляшки повні! Я повісив 4 пляшки. Зранку беру я, ввечері ті пацани. Хай п"ють, мені не шкода, бо встигнути обробити більше 8-10 л за раз не маю змоги і бажання. Так ось майже під кожною березою козли поставили пляшки. Зрубали кору на 1-2 квадратні дм. Діри, як моя долоня :sad: сік тече рікою ПОЗА ПЛЯШКИ, бо дебілам бракує розуму забити кутник абощо... Жах. Повбивав би. Ось вона ментальність, не моє не шкода... А держава??? Природа? А всратися і в державу і в її природу... !!! :sad:((
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. skole

    skole Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Найбільше сподобались прикінцеві слова: - І шоби ніхто не вкрав! :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Miltonia

    Miltonia Member


    До лимона можна і дольку апельсину в кожну банку. Ми ріжемо дольку лимона і дольку апельсина. І цукру менше даємо, виходить такий несолодкий освіжаючий напій! Смачнющий! Недавно останню баночку відкрили! :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ось як виглядає збір соку цивілізованим методом ;).
    Просвердлити дірку і вбити кутник:
    [​IMG]

    Повісти пляшку і чекати :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Все! Можна закривати гілку до наступного березня...
    Чи продовжимо її іншими корисними речами? Черемшою, кропивою, кульбабками та іншими багатствами нашої землі? Аж до підпеньок і жолудів... Як?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму



    Багато соку наточили, Михайлович?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Смійтесь-смійтесь над старим :)))
    Колись на військовому складі взяв пачку кофейного напою "Арктика". Читаю склад: скількись там цикорію, скількісь там ячменю і 60 % жолудів ;).
    Хоча про жолуді я писав в іншому сенсі: хто тримає кріликів, папуг, хомячків, свинок і свиней ;) - дуже корисний і ситний корм... Отак.


    Наточив багато. Закрутив літрів 60-70. По дорозі вже з десяток літрів "здохло". Всім дуже сподобався рецепт мами Darcy. Велике спасибі :good: Правда я його трохи доопрацював. Перед заливанням гарячого соку в літрову банку насипав 1 ч.л. (в трилітрову - 1 с.л.) чаю Каркаде (червоний такий). Смак суперський... Вишнями пахне і на смак...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму



    Господар. :)
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Борони Боже :).
    Це я як пенсіонера себе назвав, та й як ветерана... ;)

    Він сам тік :))) Всього п"ять дірок просвердлив. І збирав раз в день - зранку по 10 л. Решту добрі люди зливали. Цікаво, скільки вони скористали?
    А так - спасибі. Як мій сусід каже - газда! (лінь букву [ґ ] вставити) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)