Бджільництво: хобі для душі чи бізнес для кишені?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Sergei Movchan, 11 тра 2016.

1. р е к л а м а
    Бджільництво - одна з найдавніших відомих людству галузей господарства, яка є традиційною для України. Але що таке бджільництво саме для вас: хобі для душі чи все таки бізнес для карману?

2. Hyligan

Hyligan Іронічний

Віктор Андрійович? Як ся маєте любий друже :)))

• Смішно Смішно x 4
  3. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

От про таке я колись запитався у пасічника з Калуша.
    Відповідь була вичерпна:
    -Який в сраці бізнес. Ти коли-небудь видів пасічником жида? :)

• Смішно Смішно x 2
  4. Hyligan

Hyligan Іронічний

Мабуть на ізраільщині вони мали б бути :mocking:

5. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Мабуть...:scratch_one-s_head:

6. Pawel Italiano

Pawel Italiano New Member

Доброго дня.
    Можливо все ж є ті, хто крім просто задоволення, хоче все ж отримувати гроші нормальні за продукт свого хоббі.. Адже в Україні трохи складно заробляти з таким хоббі.
    Я сам зі Львова, але працюю в Польщі у фірмі, яка закуповує мед з України. Можливо хтось зацікавлений в тому, щоб продавати свій мед в Європу, починаючи, принаймні, з Польщі.
    Пишіть.

7. Alina I

Alina I New Member

Дуже цікава пропозиція

8. Мішаня

Мішаня Well-Known Member

В мене є друг,успішний пасічник(не такий я Віктор Андрійович звісно :haha: дає собі раду,сімю кормить...

9. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Моя порада: хто хоче займатись бджільництвом, бажано це робити подалі від житлових будинків і взагалі, бажано за межами Львова, у віддаленому селі, де близько поля, ліс, вічно щось цвіте, як не сади, то соняшник, то лісові трави, то осінні квіти, бджоли не будуть голодними і не будуть кусати сусідів, які працюють на присадибній ділянці, ну і мед - екологічно-чистий.

10. Litavra

Litavra миється в бані

Как по мне это идеальное хобби - так как и для души и для кармана хорошо))

11. manur

manur Well-Known Member

Давно вже займаєтеся?

12. Valeri Ya

Valeri Ya супергерой

У мене дядько займається цим професійно, якщо вийти на добрий рівень це може приносити дохід

13. Ljusinda

Ljusinda Active Member

У меня сусід займається бджолами і має на цьому кошти,знаю, бо продає мед. Але цим літом це просто жахливо, бджоли стали нападати, як не день, так хтось у нас і з укусом від любих бджілок. Сваритися не хочеться, але просто немає сил терпіти. Чи він бджіл замінин, що трапилося ми не розуміємо...Нормальні люди своїх бджілок вивозять на літо пасіку на поля і в сади, у сусіда постійно дома. Весною страшно прання вивішувати, бо мітять просто по страшному. Цим літом з покусами...Шановні любителі бджілок, зверніть увагу на ваших сусідів, вивезіть бджілок літом в поле...

14. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Про що я писав вище. Тримати вулики між жилими будинками, де немає постійного цвіту - дурість.

15. Slav

Slav Well-Known Member

Колись давно житель будинку на вулиці Олени Кульчицької 15 поставив декілька вуликів з бджолами під вікнами будинку. Бджоли всіх сусідів в будинку кусали. Можна було з тими бджолами легко справитись, не підходячи до вуликів, але нещасних комах шкода.

16. mojaxata

mojaxata Active Member

Бджільництво для мене тільки мед до чаю :)

а де твій аватар? :)