Бази відпочинку у Закарпатті: поділіться інфою хто був!

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Markell, 22 лип 2008.

  1. Markell

    Markell Well-Known Member

    Цікавить де можна комфортно зупинитись і провести час (хороші умови, вигоди, харчування) в Закарпатті, найбільше цікавить напрямок Міжгір*я-оз. Синевір-Теребле_Ріцьке водосховище-Хуст. Планую їхати з дружиною і 1.7 річною донькою, в загальному на 7-10 днів, по декілька днів в різних місцях. Як варіант, цікавить хороша база біля Рахова. Хочеться щоб база була біля річки/озера, ліс, гори. В містах і великих смт не хоцця, багато народу. Ага, ше треба шоб була безпечна стоянка для машини. Хто був, поділіться будь-ласка інфою і враженнями.
    пи.си. років з 10 назад відпочивав на базі Кам*янка (7 км. від Міжгір*я, прямо на вершечку гори, над хмарами), було просто супер, але чув що та база згоріла в грозу. Може хтось знає, чи її відновили?
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 2
  3. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Відповідь: Бази відпочинку у Закарпатті: поділіться інфою хто був!

    Рекомендую http://izki.com.ua/home/ був там особисто, позиціонують себе як курорт для сімейного відпочинку. Для дітей є спеціальний педагог та щось на зразок дитячого садка.
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Бази відпочинку у Закарпатті: поділіться інфою хто був!

    тут дуже добре
    зараз вся територія в іграх для дітей :) стоянка є і тд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Markell

    Markell Well-Known Member

    Відповідь: Бази відпочинку у Закарпатті: поділіться інфою хто був!

    Дякую, цікавий варіант, наскільки я зрозумів там є якийсь дитячий майданчик? Є гори високі навколо, і як річка в плані купання?
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Бази відпочинку у Закарпатті: поділіться інфою хто був!

    так різні літні ігри для дітей, ровери і тд. Річка гірська, але якщо тепле літо то ми купалися... 20 хв до Солотвино. Там вже можна в теплому озері поплавати, а сіль змити у річці гірській.

    Біля бази мінеральні джерела - така-собі газована водичка з джерела тече :)
    гори всюди навколо, шашлики теж поруч ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)